Gümüş Alan Yerler

Gümüş Alan Yerler

Satmak istediğiniz gümüş obje, gümüş takı veya eşyalar varsa bunu bizi arayarak değerlendirebilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa artık tüm detayları öğrenebileceksiniz. Size gümüş eşya fiyatı nasıl belirlenir bundan bahsedeceğiz. Böylece hem eşyalarınızı değerinde satmış olacak hem de bilgi sahibi olacak, gümüş eşya fiyatı nasıl belirlenir sorunun tam cevabını almış olacaksınız.

İnsanlar antika gümüş fiyatları, gümüş satın alan yerler, 925 ayar gümüş kaça satılır, gerçek gümüş nasıl anlaşılır gibi soruların cevaplarını hep merak ediyorlar. Biz de elimizden geldiğince, dilimiz döndüğünce cevap veriyoruz ancak ulaşabildiğimiz insan sayısı daha fazla olsun istedik. Bunun için size bir yazı hazırladık ve gümüş satmak istiyorum diyen herkesin bilmek isteyeceği bilgiler sıraladık. İsterseniz hemen başlayalım.

Gümüş Satın Alan Yerler Nasıl Fiyat Veriyor?

  • Gümüş alanlar olarak sizden bir obje, gümüş takı veya büyük bir eşya alacağı zaman tartarak ve ayar numarasına bakarak alım yapıyoruz.
  • Her gümüşün üzerinde ayar numarası bulunur. Genelde 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar şeklinde yazar.
  • Ayar numarası olmayan ürünler de olabileceği gibi bu nadir görülen bir durumdur. Bu durumlarda ürünün gerçekten gümüş olduğundan eminsek 1000 ayar olarak baz alırız.
  • Ekibimiz müşterilerinden ürün alırken beraberinde hassas terazi getirmekte, ürünleri ayar numarasına göre tasnif edip tek tek tartmaktadır. Her ayar numarasının gr/kg değeri farklı olduğu için tüm gümüşler bu şekilde tasnif edilmelidir.
  • Bu sayede her ürün için en iyi fiyatı almış, değerinde bir satış yapmış olursunuz.
  • Bunu bir örnekle açıklarsak daha iyi anlaşılacaktır. Bize hakiki gümüş gondol satmak isteyen bir müşterimizin ürününü önce tartıyoruz. 2 kg geldiğini düşünelim. Daha sonra bu ürünün ayar numarasına bakıyoruz. 925 ayar olduğunu düşünelim. 925 ayarın o günkü piyasa fiyatını da 2500 tl olarak alalım.
  • Ekibimiz size 2 kg x 2500 tl = 5000 tl ödeme yapacaktır.
  • Sanırız bu şekilde daha iyi anlaşılacaktır. Gümüş gondol örneğinde verdiğimiz işlemi, farklı ayar numarası olan her ürün için ayrı ayrı uygularız.
  • Bu sayede en iyi fiyata, hakkaniyetle eşyalarınızı satmış olursunuz.

Google üzerinden gümüş satın alan yerler şeklinde bir arama yaptığınızda pek çok meslektaşımıza rastlayacaksınız. Bizi tercih ederseniz bu sürecin hiçbir aşamasında sorun yaşamaz, kötü deneyimler ile karşılaşmazsınız. Sağda solda kalmış, artık kullanmadığınız ve buradan sonra da kullanmak istemeyi düşünmediğiniz ne kadar takı, obje, eşya için arayabilirsiniz.

Ödeme ve Teslim Alma

Ekibimiz eşyalarınızın azlığına veya çokluğuna göre adresinize gelerek yerinden alım yapmaktadır. Size herhangi bir zahmet vermeden, çok kısa süre içinde adresinizde oluyor, nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Gümüş alanlar olarak kendi kazancımız kadar sizi de düşünüyoruz. Çünkü bu tarz alışverişler güven üzerine yapılır. Bize olan güveninizi boşa çıkarmamak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Firmamız tüm İstanbul geneline, satacağınız ürünlerin durumuna göre çevre illere kadar hizmet vermektedir.

Yazımızı faydalı bulduysanız işinize yarayacağınızı düşündüğümüz faydalı başka makalelerin linklerini de aşağıda bulabilirsiniz. Bizi haftanın 7 günü gümüş alım satım işleriniz için arayabilir, el halısı, klasik mobilya, oymalı mobilya, varaklı mobilya, tablo, hat yazısı, plak gibi eşyalarınızı da satabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Gümüş Eşya Fiyatı Nasıl Parlatılır?

Gümüş Eşya Nasıl Anlaşılır?

Gümüş Alan Yerler

Hurda Gümüş Alanlar

Gümüş Eşya Kim Alır?

800 Ayar Gümüş Alanlar

Gümüş Eşyalar Nasıl Parlatılır?

Gümüş Eşya Kime Satılır?

Gümüş Eşya Neden Kararır?

 

Bizi Takip Edin
2022-04-04T11:18:23+03:0010 Eylül 2019|0 Yorum

Yorum Yap