Sıfır beyaz eşya alanlar

Sıfır beyaz eşya alanlar

Evimizde veya iş yerimizde en sık kullandığımız ürünler buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, kurutma makinesi, fırın, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya grubu ürünlerdir. Son zamanlarda fiyatları el yakacak seviyelere gelen sıfır beyaz eşya ürünlerini alırken nelere dikkat etmelisiniz? En doğru seçim nasıl yapılmalı? Yazımızın ilerleyen satırlarında bunlardan bahsedeceğiz.

Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Samsung gibi markalar şuan piyasada en çok tercih edilen markalardır. Bu diğerlerinin kötü markalar olduğu anlamına gelmez. Altus, Regal, Ariston, İndesit gibi markalar da tercih edilebilir. İsterseniz size faydalı olacağını düşündüğümüz detayları maddeler halinde sıralayalım.

Beyaz Eşya Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

  •  İhtiyacınız olan ürünleri seçin. Örneğin tek kapılı bir buzdolabı işinizi görecekse, kombi tipi geniş bir buzdolabını tercih etmeyin. İleride işime yarar, daha sonra geniş buzdolabı lazım olur diyerek fazla para vermeyin.
  • Kullanacağınız alanı fazla daraltmayın. Özellikle küçük mutfaklar ve dar banyolarda sıfır beyaz eşya alırken dikkat etmeliyiz.
  • Teknik servis olayına kesinlikle dikkat edin. Size en yakın servis ağına sahip olan markanın ürünlerine daha sıcak bakın. Daha sonra başka bir ile taşınsanız bile size servis sağlayabilecek bir marka her zaman daha iyi bir tercih olacaktır.
  • Hep fiyat odaklı düşünmeyin. Ürün işinizi görecek mi, işlevliği nasıl bunlara bakın. Yaptığımız en büyük hata direkt fiyata bakmaktır.
  • Sıfır beyaz eşya alırken enerji sınıfı da göz önüne alınmalıdır. A veya A+ gibi tasarruflu ürünleri tercih etmek akıllıca olacaktır.
  • Sıfır çamaşır makinesi alırken kısa programı olan, ihtiyacınızı karşılayacak yıkama kapasitesindeki ürünleri tercih edin.
  • Bulaşık makinesi tercihinizi de çok programı olandan yana değil, işinize yarayacak kadar programı olandan yana kullanın. Çünkü sıfır bulaşık makinesi alırken program sayısı arttıkça fiyat da artacaktır.
  • Sizin için inox kullanmak önemli değilse, beyaz renk ürünleri tercih edin ki fiyatta önemli bir tasarruf sağlayabilesiniz.

Sıfır beyaz eşya alanlar yukarıda saydığımız maddelere dikkat ederlerse faydalı olur diye düşünüyoruz. Eğer yenisini alacaksanız ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü size hizmet vermekte, satmak istediğiniz ürünleri hemen satın almaktadır.

Firmamız tüm İstanbul geneline hizmet vermekte, kendi nakliye aracı ve elemanları ile alım yapmaktadır. Dolayısıyla sizden en ufak bir ücret talep etmeden, size zahmet vermeden hizmet verilir. Bizi hemen arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-01-24T22:34:17+03:0022 Eylül 2019|0 Yorum

Yorum Yap