Gümüş eşya alanlar olarak sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın durumuna, değerine, ağırlığına, işçiliğine göre fiyat veriyoruz. Süreç nasıl mı işliyor? Bizleri arayarak gümüş eşya satmak istediğinizi bildiriyor, adresinize davet ederek satıyor, ödemesini nakit alıyorsunuz. Müşterilerimiz gümüş eşya satacağı zaman eşyasının neye göre satın alınacağınız merak ediyor ve bunu bizlerden net bir şekilde duymak istiyor. Bizler de alım sırasında nelere dikkat edileceğini, nasıl fiyat verileceğini kısaca anlatalım.

Eğer satmak istediğiniz gümüş obje sıradan tabak, çatal bıçak, bardak altı, şekerlik, ayna, şamdan, yüzük, kolye, vazo gibi eşyalar ise genelde eritilerek hurdada kullanılacağı için hurda fiyatından alınır ki bu fiyat günden güne değişiklik gösterebilir. Piyasa şartlarına ve gümüşe olan talebe bağlı olarak bazı dalgalanmalar gösterebilen gümüşün gram ve kilo cinsinden fiyatı o gün için ne ise alım yaparken bu fiyat üzerinden değerlendirme yapılır.

Gümüş obje, eşya veya gümüş takı ne ise tartılır, o günkü gümüş piyasasının rakamı üzerinden fiyatlandırılır. Örneğin bugün itibariyle gümüşün kilo fiyatı 1.650 tl gibidir. Sahip olduğunuz gümüş, antika değeri olan bir eşya değilse, tartılır ve bu rakam ile çarpılarak sizlere ödeme yapılır. 1.5 kilo gümüş için sizlere 2425 tl gibi bir rakam ödenir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi 1650 tl olan rakam zaman içinde artıp azalabilir.

Bizler yıllardır sektörün içinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bir eşyanın gerçek gümüş olup olmadığını, hangi fiyattan alınacağını, antika olup olmadığını, ayarını, değerini sizlere dürüstçe söyleyebiliriz. En kaliteli ve güvenilir hizmet için bizleri arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Gümüş Eşya Fiyatı Nasıl Parlatılır?

Gümüş Eşya Nasıl Anlaşılır?

Gümüş Alan Yerler

Hurda Gümüş Alanlar

Gümüş Eşya Kim Alır?

800 Ayar Gümüş Alanlar

Gümüş Eşyalar Nasıl Parlatılır?

Gümüş Eşya Kime Satılır?

Gümüş Eşya Neden Kararır?

Bizi Takip Edin
2022-04-04T11:19:15+03:0012 Ağustos 2017|2 Yorum

2 Comments

  1. Safiye yılmaz 19 Mayıs 2023 - 02:25

    Elimde gümüş süs eşyası tabak var satmak istiyorum

  2. admin 21 Mayıs 2023 - 21:00

    Merhabalar
    0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek hemen satış yapabilirsiniz.

Yorum Yap