<strong>800 Ayar Gümüş Alanlar</strong>

800 Ayar Gümüş Alanlar

Gümüş şamdan, gondol, şekerlik, küllük, tepsi, tabak, çatal, bıçak gibi her türlü eşyanızı alabiliyoruz. Eğer sizin de böyle bir objeniz varsa ekibimiz ayar numarasına bakarak fiyat vermektedir. En yaygın görülenlerden biri de 800 ayar gümüş diyebiliriz.

Peki sizin böyle bir objeniz varsa bunu nasıl elden çıkaracaksınız? Satış işlemi neye göre, nasıl yapılıyor? Hiç merak etmeyin 800 ayar gümüş alanlar olarak bu soruların cevaplarını size en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. Uzun zamandır bu sektöre hizmet verdiğimiz için insanların genelde aynı soruları sorduklarına şahit olduk. Bu yüzden hazırlıklı geldik, tüm cevapları sizinle paylaşacağız.

Ekibimiz tüm İstanbul geneline yani her semtine, ilçe ve sokağına hizmet vermektedir. Tabi bu, satacağınız eşyanın azlığına ve çokluğuna göre değişmektedir. Neyse, isterseniz sözü daha fazla uzatmayalım. İşte başlıyoruz.

800 AYAR GÜMÜŞ NASIL SATILIR?

Ayar numarası gümüş obje üzerinde bir yerde mutlaka yazar. Kimisinin altında, kiminin üstünde, kulpunda mutlaka bir yerlerde 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar şeklinde görünür. Ayar numarası objenin içindeki gümüş yoğunluğunu, değerini gösterir. En değerlisi 925 ayar olandır.

Eşyanızı satmak için bizimle iletişime geçerek gümüş eşya satmak istiyorum demeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız size ne tür eşyalar satmak istediğinizi, kaç kilo veya gram olduğunu soracaktır. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda adresinize gelmek için randevu isteyecek, objeleri yerinde görecektir.

Gelirken beraberimizde hassas terazimizi getirecek, ürünleri sizin yanınızda tek tek tartacağız. Ağırlığı ile 800 ayar gümüş güncel fiyatını çarpacak, size toplam fiyatın ödemesini yapacağız. Bunu bir örnekle açıklayalım isterseniz.

800 ayar gümüş piyasa fiyatı arz talep dengesine göre günlük değişir. Yani bugün 2500 ise yarın 2300 de olabilir, 2600 de sabit bir fiyatı yoktur. Örnek vermek için 2500 tl olduğunu varsayalım. Ve satmak istediğiniz objenin hassas terazide tartıldıktan sonraki ağırlığını 2 kg olarak alalım. 2kg*2500 tl yani 5000 tl size ödeme yapılır.

Her gümüş kendi ayar numarasına göre ayrı ayrı tasnif edilip tartılır. Yani 800 ayar gümüş ile 925 ayar gümüş birlikte tartılmaz çünkü ikisinin değeri aynı değildir. Bu elmalarla armutları aynı poşete koyup aynı fiyattan satmaya benzer.

ÖDEME VE SATIN ALMA NASIL YAPILIR?

800 ayar gümüş alanlar olarak ödemeyi nakit yaparız. Satın alma işlemi için adresinize gelip yerinden alım yapıyoruz. Size hiç zahmet vermiyor, ne kadar gümüş olursa olsun tüm eşyalarınızı satın alıyoruz. Bizi hemen arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Gümüş Eşya Fiyatı Nasıl Parlatılır?

Gümüş Eşya Nasıl Anlaşılır?

Gümüş Alan Yerler

Hurda Gümüş Alanlar

Gümüş Eşya Kim Alır?

Gümüş Eşyalar Nasıl Parlatılır?

Gümüş Eşya Kime Satılır?

Gümüş Eşya Neden Kararır?

Bizi Takip Edin
2022-04-04T11:19:00+03:0026 Şubat 2020|0 Yorum

Yorum Yap