Gümüş eşya satmak istiyorum diyorsanız mutlaka profesyonel, işini bilen bir firma ile çalışmalısınız. Bu sayede eşyalarınızı değerinde satabilir ve sorun yaşamazsınız. Ekibimiz satmak istediğiniz gümüşler için adresinize gelip, tartarak ve ayar numarasına bakarak satın almaktadır. Gümüş alan yerler arasından bizi tercih etmeniz halinde size güven duygusu içinde, zahmet çekmeden, problem yaşamadan bir satış vaad edebiliriz. Peki bize gümüşlerinizi nasıl satacaksınız?

Yapmanız gereken tek şey bizi arayarak adresinize davet etmek, gümüş eşya alımı için ürünlerinizi bize göstermek ve fiyat almaktır. Bazı müşterilerimiz bizi adreslerine davet etmek yerine, ürünlerini kendileri getirmektedir. Nasıl olursa olsun firmamız tartarak, ayar numarasına bakarak alım yapmaktadır. Bunun dışında alım yapan firmalara itibar etmeyiniz. Çünkü tartmadan yapılacak her alım sizin zararınıza olacaktır. Gümüş eşya genelde 800-900 ve 925 ayar olmaktadır ve normal olarak içlerinden en değerlisi 925 ayar olandır.

Bazı müşterilerimiz gümüş eşya kim alır sorularının cevaplarını internette ararken yanlış kişilerle irtibata geçmekte, bu yüzden ürünlerini değerinin çok altında satmaktadırlar. Eski eşya alan yerler, klasik eşya, el halısı, plak, yemek odası, yatak odası, deri koltuk, eski obje, heykel, kitap, avize, saat gibi eşyalarınızı alırken gümüş eşya alımı da yapmaktadır. Ailenizden kalan veya sizin bir dönem merak salıp aldığınız eşyalarınızı elden çıkarmak istediğinizde de bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü hizmetinizde olup bizden beklediğiniz hizmetin tam karşılığını verecektir.

İçindekiler

İlginizi Çekebilir:

Gümüş Eşya Fiyatı Nasıl Parlatılır?

Gümüş Eşya Nasıl Anlaşılır?

Gümüş Alan Yerler

Hurda Gümüş Alanlar

800 Ayar Gümüş Alanlar

Gümüş Eşyalar Nasıl Parlatılır?

Gümüş Eşya Kime Satılır?

Gümüş Eşya Neden Kararır?

 

Bizi Takip Edin
2022-04-04T11:18:51+03:005 Aralık 2018|0 Yorum

Yorum Yap