Pek çok markanın birbirinden pahalı, değerli modellerin hepimizi cezbettiği açıktır. Yüksek teknoloji, keskin görüntü, güvenilir marka, hızlı internet gibi pek çok yeni özelliğe kim sahip olmak istemez. Hangi marka televizyon alınır, en güvenilir televizyon markası hangisi diye günlerce araştırma yapıp fiyat performansına göre satın aldığınız cihazlarınızın başına bir şey gelsin istemezsiniz.

Özellikle çocuklu evlerde ekrana cisim fırlatma gibi olaylarla çok karşılaşıyoruz. Zaten narin ve ince bir yapıya sahip olan cihazlar kolaylıkla panel arızası veriyor veya kırılıyor. Ne olacak şimdi? Ekranı kırık diye televizyonu çöpe mi atacaksınız, ekranı kırık televizyon nasıl değerlendirilir?  Ekranı kırık led televizyon satılır mı? Müşterilerimizden sürekli duyduğumuz bu sorunun cevabını vermek istiyoruz.

Aslında sadece kırılması değil zamanla kararma olabilir, ölü piksel çıkabilir veya ıslak bezle silinince izler kalabilir. Böyle durumlarda cihazın tamiri mümkün mü bu konuda size yardımcı olmak, açıklama yapmak istedik.

EKRAN KIRILDI NE YAPABİLİRİM?

Genellikle çocukların evde oyun oynarken bir cisim fırlatması veya cihazın düşmesi sonucu ekran kırılmaları olabiliyor. Bu teknoloji harikalarının panelleri ithal edildiği yani dövize endeksli olduğu için değiştirilmesi çok pahalı. Panel değiştirip yenilemek maliyet olarak neredeyse sıfır televizyon almaya denk geliyor. Ayrıca ikinci el panel veya sıfır panel taktırarak tamir ettirmek de garanti dışı olacağı için tekrar sorun çıkarmayacağından emin olamazsınız.

Yine de ucuz yoldan halletmek için cihazınızın markasına göre servisini arayabilir, ellerinde ikinci el ucuz panel olup olmadığını sorabilirsiniz. Eğer varsa şanslısınız demektir belki kesenize uygun bir panel bulup değiştirebilirsiniz.

YENİSİNİ Mİ ALMALISINIZ?

Aslında yenisini satın almak yanlış bir karar olmaz. Çünkü ikinci el panel alıp taktırmak cihazınızı eski performansına taşımayabilir veya takılan panel sorunlu olabilir. Eğer işinin ehli, güvenilir ve yaptığı işe, taktığı parçaya garanti verecek bir servis bulabilirseniz tamir ettirin deriz. Belirli bir masraf yapıp panel değiştirmek yerine sıfır led televizyon almak daha mantıklı olabilir. Bu karar sizin maddi gücünüzle alakalı olduğu için kararı size bırakıyoruz.

Son dönemlerde televizyonların önüne konabilecek ekran koruyucu şeffaf paneller üretildi. Eğer cihazınız herhangi bir darbe almadıysa ve böyle bir risk varsa bu paneller ekranınızı darbelerden koruyacak ve kırılmaları önleyecektir. Yol yakınken, kırılma olmadan bu aletlerden alabilirsiniz.

İKİNCİ EL LED TELEVİZYON ALMAK MANTIKLI MI?

Özellikle Samsung, Lg, Sony, Philips, Toshiba, Panasonic marka cihazları ikinci el televizyon alan yerler ile iletişime geçerek bulabilirsiniz. Çok az kullanılmış, hala garantisi devam eden cihazlar bulabilir, panel tamir ettirmek veya taktırmak yerine böyle bir yola başvurabilirsiniz.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Ekranı kırık led televizyon satılır mı sorusunu cevaplamaya çalışırken biraz da kendimizden bahsedelim. Biz sıfır led televizyon ve ikinci el televizyon alımı yapıyoruz. Ancak kırık olanları değil sağlam olanları almaya gayret ediyoruz. Alımlarımızı tüm İstanbul genelinden yapabiliyor, Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veriyoruz.

Ekibimizle 0533 493 33 90 numaralı telefonumuz üzerinden irtibata geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamızı Facebook, İnstagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2021-04-18T14:45:16+03:007 Eylül 2020|0 Yorum

Yorum Yap