Kadıköy Eski Eşya Alanlar

Kadıköy Eski Eşya Alanlar

İstanbul denince akla gelen ilk semtlerden biri de Kadıköy ilçesidir. Bir çok Anadolu ilinden daha fazla ve hareketli bir nüfusa sahip olan ilçeden haliyle çok fazla eski eşya satış talebi gelmektedir. Biz de Kadıköy eski eşya alanlar olarak bize ulaşanları en kısa sürede değerlendiriyor, müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sağda solda mutlaka ikinci el eşya veya spotçu şeklinde tabelalar görmüş olsanız da bu zamana kadar böyle bir ihtiyaç duymamış olabilirsiniz. Biz bu işle meşgul oluyor yıllardır insanlardan eşyalarını satın alıyoruz. Bu yazımızda da size kendimiz ve iş sürecimizle ilgili bilgiler vermek istiyoruz.

Bizi iyi tanımanızı, işimizi nasıl yaptığımızı öğrenmenizi istememizin asıl sebebi bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Sözü daha fazla uzatmadan öğrenmek istediğiniz detayları ana başlıklar halinde sıralayacağız.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

İstanbul genelinde hissedilen yoğun trafik sebebiyle her talep için adresinize gelerek ürünleri yerinde görmemiz mümkün olmuyor. Bunun için küçük bir yardımınıza ihtiyacımız var.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylece hem siz hem de bizler önemli bir zaman tasarrufu sağlamış olacağız.

Hattımıza gelen fotoğrafları inceleyip size hemen geri dönüş yapıyor, olumlu veya olumsuz cevabımızı iletiyoruz. Olumlu olan, yani alabileceğimiz türden eşyalarınız varsa bunlar için fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapabiliriz. İşte hepsi bu kadar basit, zahmetsiz ve kolay. Şimdi diğer başlığımıza geçelim.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Satabileceğimizi düşündüğümüz ne kadar eski eşya varsa hepsini alabiliriz. Firmamız tek tek alım yapabildiği gibi toplu eşya alımı da yapabilmektedir. Alabildiğimiz eşyalarla ilgili bir kaç örnek verirsek daha anlaşılır olur.

Beyaz eşya, klima, televizyon, el halısı, gümüş, eski obje, plak, klasik mobilya, deri koltuk, saat gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Sizin eşyalarınız saydıklarımızdan daha farklı olabilir. Hiç sorun değil fotoğraflarını göndererek alıp almayacağımızı sorabilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Kadıköy eski eşya alanlar olarak sizden alacağımız her eşyanın nakliyesini kendi imkanlarımızla yapıyor, ücret talep etmiyoruz. Ne satarsanız veya ne kadar fazla eşya satarsanız satın alabilecek ekip ve araca sahibiz.

Ödeme ise anlaştığımız fiyat üzerinden nakit olarak yapılır. Fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapılmaz. İşimizi son derece titiz yapıyor, kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de önemsiyoruz. Bizi Facebook, Pinterest ve İnstagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-08-24T23:14:35+03:0025 Ağustos 2020|0 Yorum

Yorum Yap