Caddebostan eski eşya

Caddebostan Eski Eşya Alanlar

Caddebostan klasik eşya alanlar için bizi tercih edebilir, eşyalarınızı güven içinde, sorun yaşamadan satabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabileceğinizle ilgili herhangi bir fikriniz var mı? Eğer yoksa doğru yerdesiniz ve aradığınız tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Biz işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyor, size titizlikle hizmet veriyoruz. Eğer bir veya birden fazla eşyanızı satmaya karar verdiyseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İşin nasıl başlayıp nasıl ilerlediğini ve daha fazla bilmek isteyeceğiniz daha fazla detayı ilerleyen satırlarda bulabileceksiniz.

Caddebostan Klasik Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

Siz de hak verisiniz ki her eşyanın alımını yapmamız maalesef mümkün değil. Gün içerisinde Kadıköy ilçesinden o kadar çok talep alıyoruz ki satmak istediğiniz her eşyayı almamız mümkün değil. Dolayısıyla bazı kriterleri göze alarak fiyat vermemiz gerekir.

Fiyat teklifi verirken her eşyayı türüne ve durumuna göre değerlendiririz. El halısı alacağımız zaman hangi yörenin halısı olduğuna, renklerine, desenlerine bakarız. Üzerinde abraj, yıpranma, dökük ve yırtık gibi kusurlarının olması fiyatı düşürür veya alım yapmaktan vazgeçmemize sebep olabilir.

Gümüş alımı yapacağımız zaman ise ayarına, ağırlığına bakarak fiyat veririz. Obje veya aksesuarlarınız hassas terazi ile tek tek tartılırken mümkün olan en yüksek rakam teklif edilir.

Caddebostan Bölgesinden Ne Tür Klasik Eşya Satabilirsiniz?

El halısı, klasik mobilya, deri koltuk, plak, saat, gümüş, eski obje, yatak odası, varaklı mobilya, çay takımı ilk başta sayılabilir. Bunlar antika gibi görünse de aslında o kadar eşsiz eşyalar değildir. Dolayısıyla buna göre fiyatlandırılır.

Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept, Fatih Kıral gibi markaların berjer, sehpa, avize, yatak odası gibi eşyaları da alıyoruz. Bu markaların ürünleri hem gösterişli hem de malzemesi kaliteli ürünlerdir. Dolayısıyla buna göre değerlendirilip fiyat teklifi sunulur.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Caddebostan eski eşya alanlar için bizi tercih ederseniz nakliye ve ödeme konusunda sorun yaşatmıyoruz. Alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, size zahmet çektirmiyoruz.

Anlaştığımız tutar ise nakit ödenir. Eft veya havale ile ödeme almak isterseniz bunu da halledebiliriz. Bizi Facebook, Pinterest, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızdan da takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2020-10-21T00:51:30+03:0021 Ekim 2020|0 Yorum

Yorum Yap