İnsanlar çok farklı sebeplerden dolayı eşyalarını satmak isteyebilir. Bazen taşınma bazen yenileme bazen tayin bazen vefat yani bunun pek çok sebebi olabiliyor. Böyle durumlarda Fikirtepe ikinci el eşya alanlar olarak size en hızlı şekilde hizmet verebiliyoruz.

Uzman, işini bilen, deneyimli ekibimizle işimizi takip ediyor, kısa süre içinde fiyatlandırma yaparak nakit alıyoruz. Bu yazımızda da işi nasıl yaptığımızı, nasıl fiyat alıp satış yapabileceğinizi size anlatmak istiyoruz.

Amacımız bizi tercih edip sorun eşyalarınızı sorun yaşamadan, güven içinde satmanıza yardımcı olmaktır. Yıllardır bu sektöre hizmet verdiğimiz için neleri öğrenmek istediğinizi, neyi bilmeniz gerektiğini çok iyi biliyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Satmak istediklerinizin neler olduğunu tespit ettikten sonra bize bu ürünlerin fotoğraflarını gönderebilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı her zaman aktiftir. Gelen fotoğraflar ekibimiz tarafından incelenecek, size geri dönüş yapılarak olumlu olumsuz cevap verilecektir.

Bizim alım yapabileceğimiz türden eşyalar ise sizin belirleyeceğiniz tarihte Fikirtepe bölgesindeki adresinizden eşyalarınızın alımı yapılacaktır. Bazı müşterilerimiz fotoğraf göndermekten kaçınıp eşyaları yerinde görmemizi istese de İstanbul trafiğinde bu mümkün olmuyor.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el beyaz eşya, koltuk takımı, klima, ofis mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya, televizyon, gümüş, el halısı gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Elbette burada saydıklarımızın dışında olan, alımını yaptığımız pek çok eşya var ve hepsini buraya yazmamız mümkün değil. Eşyalarınızın fotoğraflarını istememizin sebebi budur. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş oluyor hem de kısa sürede cevap almış oluyorsunuz.

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

  1. Eşyalarınızın temiz olması
  2. Sağlam ve çalışır durumda olması
  3. Model olarak satılabilecek tarzda olması çok önemlidir.

Bilinen bir markasının olması da fiyatı artırırken bu markası olmayan ürünleri almıyoruz demek değildir. Örneğin arızalı, sorunlu, çalışmayan bir buzdolabı bizim için alınmayacak bir eşyadır. Çünkü alıp tamir edilmesi, tekrar satışa sunulması ileride aynı arızayı yine verecek demektir ki bu bizim satış ahlakımıza uymamaktadır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Fikirtepe ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit yapıyor, eft veya havale isteyen müşterilerimize de istedikleri gibi ödeme yapıyoruz. Nakliye aşamasında da size zahmet vermiyor, alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyoruz.

Bizi Facebook, İnstagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü size aralıksız hizmet vermekte, nakit alım yapabilmektedir.

 

Bizi Takip Edin
2020-08-29T18:24:40+03:0029 Ağustos 2020|0 Yorum

Yorum Yap