Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar

Kadıköy ilçesi Anadolu Yakasının kalbidir desek yanlış söylemiş olmayız. Birbirinden önemli, nezih semte ev sahipliği yapan ilçenin pek çok il kadar yoğun nüfusu vardır. Caddebostan ikinci el eşya alanlar olarak bu bölgeye hizmet veriyor, müşterilerimizin satmayı istedikleri eşyalarını hemen alıyoruz.

Sağda solda spotçu, spot eşya, eskici veya ikinci el eşyacı şeklinde tabirler duymuşsunuzdur mutlaka. İşte biz bu işi yapıyor, insanların satmak istedikleri eşyaları belli bir bedel karşılığında satın alıyoruz.

Peki bu bedel nasıl belirleniyor, eşyalarınız nasıl fiyatlandırılıyor nasıl satın alınıyor bunları bilmek istemez misiniz? Biz anlatmak isteriz, siz de bilseniz sizin için büyük avantaj olur. İsterseniz yazımızın devamına bir göz atarak tüm sürece hakim olabilirsiniz. Amacımız bizi tercih etmeniz ve nedenlerini size anlatmaktır.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Aslında eşyalarınızı satma bu işi en kolay kısmıdır ki zor olan kısmı güvenilir, işini bilen bir esnaf tercih etmektir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekibimiz eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılır. Alabileceğimiz eşyalarınız için size fiyat teklifimizi sunarız.  İşte hepsi bu kadar basit.

FİYAT KONUSUNDA ANLAŞIRSAK NASIL İLERLİYORUZ?

Fiyat teklifimiz konusunda karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra sizin belirleyeceğiniz gün Caddebostan ilçesindeki adresinizden eşyalarınızın alımı yapılır. Alım yaparken anlaştığımız fiyat nakit ödenir. Gereksiz bahaneler üreterek fiyat düşürmeye çalışmadan, sizi üzmeden, kısa sürede alım yapabiliriz.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, koltuk, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası, klasik mobilya ilk başta sayılabilir. Bir de eski eşya olarak adlandırdığımız belli başlı ürünler vardır.

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, hat yazısı, Hereke halısı, bahü, Metebronz gibi pek çok eşya bu gruba girmektedir. Bizi tercih eder satışını için bizi çağırırsanız bu eşyalarınız için de en iyi fiyatı alabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE TESPİT EDİYORUZ?

Caddebostan veya Kadıköy ilçesinin bir başka bölgesinden ikinci el eşya alımı yaparken bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız. Bunların neler olduğunu kısaca sıralayalım ki akılda kalıcı olsun.

 1. Eşyalarınızın temiz olmasına
 2. Sağlam olmasına
 3. Satılabilir durumda olmasına
 4. Fazla deforme olmamış olmasına dikkat ederiz.

Sorunlu, kullanım ömrü bitmiş olan eşyalarınızın alımını maalesef yapamıyoruz. Çünkü sizden aldıklarımızı satın alıyor, satamayacağımız haldeki eşyaları alamıyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Caddebostan ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit yapıyor, eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz. İnsanların en çok merak ettikleri nakliye konusuna da değinelim. Eşyalarınızın alımını kendi araçlarımız ve ekibimizle yapıyoruz. Dolayısıyla size zahmet vermiyor, yormuyoruz.

Firmamız tüm Kadıköy ilçelerine, haftanın her günü hizmet vermektedir. Bizi Facebook, İnstagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-09-16T22:36:27+03:0017 Eylül 2020|2 Yorum

2 Comments

 1. Ezgi Petek Turna 9 Eylül 2023 - 13:26

  Merhaba. Mevcuttaki bir adet çift kişik (160cmx200cm) yatak karyolasının (somya ve yatak başlığı; yatak hariç), iki adet komodini, bir adet yatak ucundaki iki çekmeceli sandığı, bir adet aynalı dolabı satmayı istiyorum. İlgilenirseniz, lütfen ezgi_petek@yahoo.com adresine e-posta atınız. Fotoğrafları e-posta üzerinden paylaşırım. Saygılar. Ezgi Petek Turna

 2. admin 10 Eylül 2023 - 10:14

  Merhaba
  Ekibimiz size dönüş yapacaktır. Teşekkür ederiz

Yorum Yap