İkinci el beyaz eşya alanlar

İkinci el beyaz eşya alanlar

Beyaz eşya ikinci el eşya sektörünün en çok aranan ürün grubudur. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kurutma makinesi, fırın, termosifon hatta televizyon ilk aklımıza gelenler. Bu tür ürünleri elden çıkarmak için ikinci el beyaz eşya alanlar ile iletişime geçmek isterseniz biz her zaman hazırız.

Evimizde, iş yerimizde, ofisimizde veya bir başka yerde kendimize bir yaşam alanı kuracağımızda mutlaka beyaz eşya grubu ürünlerinden birini satın alırız. Yani bu ürünler olmazsa olmaz gibidir. Kimi zaman sıfır beyaz eşya tercih eder kimi zaman da fazla para vermek istemez, ikinci el veya spot ürün tercih ederiz. Alım konusu tamam ama peki bu ürünleri satmak istediğinizde nasıl bir yol izleyecek, kimi arayacaksınız. İşte bunun cevabı için yazımızın kalan kısmına göz atmanızı rica ediyoruz.

2. İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

2.el beyaz eşya satmak istiyorum ama kiminle iletişime geçeceğimi bilmiyorum diyorsanız hiç merak etmeyin. Umut Spot olarak size her zaman en kaliteli hizmeti çok kısa süre içinde sağlayacağız. Şimdi alım sürecimiz nasıl oluyor bundan bahsedeceğiz. Spotçu veya eskici de dediğiniz firmamız bakalım nasıl bir yol izliyor.

 • Müşterilerimizden satacakları ürünlerin fotoğraflarını istiyoruz.
 • 0533 493 33 90 numaralı hattımızın whatsappına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
 • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyecek ve size hemen dönüş yaparak fiyat teklifimizi sunacaktır.
 • Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

2.el beyaz eşya alan firmalar veya spot beyaz eşya alanlar bu şekilde bir yol izler. Fotoğraf üzerinden ilerlemedeki amaç İstanbul trafiğinde vakit kaybetmemek ve hızlı karar ve fiyat teklifi vermektir. Şimdi de ikinci el beyaz eşya fiyatları nasıl ve neye göre belirlenir bundan bahsedelim.

Spot Beyaz Eşya Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 • Ürünün markasına
 • Modeline
 • Teknik özelliklerine, kapasitesine
 • Sağlamlığına göre fiyat teklifi verilir.

İkinci el beyaz eşya alan yerler bu kriterlere dikkat ederek fiyat teklifini sunar. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın gibi eşyaların mutlaka çalışır durumda olması gerekir. Çünkü sizden aldığımız ürünleri Küçükyalı Spotçular Çarşısı içindeki dükkanımızda satmaya gayret ediyoruz. Küçükyalı Spotçular Çarşısı nerede bunu bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız internet sitemizin iletişim sayfasından yol tarifi alabilirsiniz.

Eğer arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir, arızalı beyaz eşya satmak istiyorum diyorsanız öğrenmek için tıklayabilirsiniz. Eğer satacağınız ürün veya ürünler temiz, sorunsuz çalışıyorsa ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Bizi Takip Edin
2021-07-08T00:00:19+03:0018 Mart 2016|2 Yorum

2 Comments

 1. Mucibe Kutlu 30 Ağustos 2021 - 21:19

  Biz ikinci el beyaz eşya satmam istiyoruz nasıl bir yol izlememiz gerek bikgi verirseniz seviniriz

 2. admin 31 Ağustos 2021 - 22:05

  Merhaba
  0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderirseniz
  hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorum Yap