Bulaşık Makinesi, beyaz eşya alış satışında mevsimsel farklılıklar göstermektedir. Bulaşık makinesi yazları genelde hafif yemekler yendiği ve dolayısıyla bulaşık çok fazla olmadığı için,aynı zamanda havaların ve suların nispeten sıcak olması sebebiyle ertelenebilir bir ihtiyaçtır. Yazın çok fazla yağlı yemek yenmemesi dolayısıyla bulaşıkların fazla yoğun olmaması, ya da yemeklerin daha çok dışarıda yenmesi gibi etkenler de bulaşık makinesi ihtiyacını unutturur. Ancak kışın bu sayılan etkenler tam tersine dönmektedir. Misafir yoğunluğu yemeklerin daha yağlı ve çeşidinin fazla olması, her evde artık sıcak su olasa da elleri suya sokmak istememek bulaşık makinesi ihtiyacını hızlandırır.

Peki madem bulaşık makinesi bu kadar elzem bir ihtiyaç insanlar bulaşık makinelerini neden satarlar?

Bulaşık makinesi farklı modellerde farklı özellikler gösterdiği için bulaşık makinesine olan ihtiyaç türüne göre de sürekli değişebilir. Bulaşık makineleri 3 program, 4,5 program olabilir, bulaşık yoğunluğuna göre su ayarlayabilen tasarruflu model olabilir, ayarlanabilen sepetler olabilir, dijital ekranlı olabilir. Bu gibi özellikler yeni bir bulaşık makinesi ihtiyacı doğurabilir.

Bu özellikler sizde de yeni bir bulaşık makinesi ihtiyacı doğurursa elinizde bulunan ikinci el bulaşık makinenizi veya alıp hiç kullanmadığınız spot durumundaki bulaşık makinenizi bize satabilirsiniz. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun ikinci el beyaz eşya, ikinci el bulaşık makineniz, ikinci el çamaşır makineniz, ikinci el elektronik eşyalarınız, ikinci el televizyonlarınız için bizleri arayabilirsiniz.

 

ikinci el bulaşık makinesi alan satan yerler

ikinci el bulaşık makinesi alan satan yerler

Bizi Takip Edin
2016-03-27T21:39:14+03:0027 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap