Göztepe 2. El Eşya

Göztepe 2. İkinci El Eşya Alanlar

Göztepe 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, herhangi bir sorun yaşamadan, hızlı şekilde satış yapabilirsiniz. Müşterilerimizin aklındaki ilk hedef yüksek fiyattan satış yapmak olsa da güven detayına da dikkat etmek gerekir.

Şöyle düşünelim, eşyalarınızı satmak istediğinizde o kişileri gerekirse evinize, iş yerinize, deponuza davet edeceksiniz. Kiminle, nasıl bir anlayışla karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Bu yüzden mutlaka güvenilir bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Bu yüzden biz Kadıköy ilçesinin herhangi bir yerinden eski eşya satmak isteyen herkese en kaliteli hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Bu yazıyı da hizmetimizi nasıl sağladığımızı anlatmak, size yol göstermek ve bizi tercih etmenizi sağlamak için hazırladık. En çok sorduğunuz soruları ana başlıklar haline getirip cevaplarını vererek ilerleyeceğiz.

Göztepe İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşler?

  • Yapmanızı istediğimiz şey çok basit. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, olumlu olumsuz cevabımızı iletecektir.
  • Siz de takdir edersiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değildir. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi sunuyor, alamayacağımız durumda ise teşekkür ediyor, zamanınızı almıyoruz.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün Göztepe bölgesindeki adresinizden hemen alım yapıyoruz.

Kullanılmış eşya satışının ilk aşamasını bu şekilde işlemiş olduk. Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun satış süreci bu şekilde işlemekte, sadece bir kaç fotoğraf göndererek başlayıp bitmektedir. Diğer başlığımıza geçelim isterseniz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için birbirinden farklı olsa da pek çok eşyanın alımını yapabiliyoruz. Örneğin beyaz eşya, ofis mobilyası, deri koltuk, masa sandalye, bahçe mobilyası, yatak odası, klima, televizyon, baza yatak şeklinde sayabiliriz.

Bir de bu eşyaların dışında kalan, klasik eşya olarak değerlendirdiğimiz eşya türleri vardır ki bunların fiyatlandırması daha detaylı olur. El halısı, Metebronz, Kervan Mobilya, Fatih Kıral, Mudo Concept, gümüş eşya, Rolex saat, plak, eski obje bunlar arasında sayılabilir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Göztepe 2. ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı ücretsiz nakliye ile kendi ekibimizle yapıyoruz. Siz elinizi bile sürmüyor, hiç zahmet çekmiyor, herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Arkadaşlarımız hızlı şekilde, başka eşyalarınıza zarar vermeden taşıma ve araca yükleme işlemlerini yapıyorlar.

Ödeme ise nakit, eft veya havale şeklinde yapılabilir. Siz nasıl isterseniz o şekilde ödeme yapabiliyoruz. Bizi her gün arayabilir, Facebook, Pinterest, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-04-03T15:07:34+03:0017 Ekim 2020|0 Yorum

Yorum Yap