Kadıköy 2. ikinci el eşya alanlar ile ilgili bilmek istediğiniz, merak edip doğru bilgileri alamadığınız her şeyi yazımızın içinde bulacaksınız. 2.el eşya nasıl satılır, eskiciler ne tür eşya alır, spotçular nasıl fiyat verir gibi merak ettikleriniz dahil pek çok bilgiyi sizinle paylaşacağız. Son yıllarda evlerin küçülmesi, tayinlerin ve taşınmaların artması sebebiyle insanlar bazı eşyalarını elden çıkarmak isteyebiliyor. Eskime, yıpranma, demode olma, bozulma gibi sebepler de eşyaların satılmasını gerektirecek durumlardan bazıları. Peki eşyalarınızı satmalı mı yoksa sağa sola bedava dağıtmalı mısınız? Bu sizin maddi durumunuzla ve eşyalarınızın genel durumuyla alakalıdır. Tahmin ettiğiniz gibi her eşyanın maddi bir değeri olmayabilir.

Firmamız 20 yılı aşkın süredir ikinci el eşya sektöründe aktif rol oynamakta ve İstanbul’un hemen hemen her noktasına ulaşabilmektedir. Fazla eşyalarından kurtulmak isteyen müşterilerimize en yoğun hizmet verdiğimiz yerlerden biri de Kadıköy ilçesinin her caddesine, sokağına hizmet verebiliyoruz. Bu yüzden bizi hiç çekinmeden, tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Daha önce ikinci el eşya alan yerler ile hiç çalışmamış, eşya satmamış müşterilerimiz kulaktan dolma bilgilerle hareket ettikleri için hata yapmakta, eşyalarını sağa sola bedava dağıtmaktadır. Oysaki pek çok eşyanız sizin sandığınızdan daha değerli olabileceği gibi ticari değeri olmayan ürünler de olabilir. Kadıköy ikinci el eşya alanlar olarak bu konuda size profesyonel hizmet verebilir, eşyalarınızla ilgili doğru bilgilendirme ve fiyatlandırma yapabiliriz. Nasıl mı? Hemen anlatmaya başlayalım.

Kadikoy-2.-ikinci-El-Esya-Alanlar

Kadıköy ikinci el eşya alanlar, Kadıköy ikinci el eşya alan yerler

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

2. el eşya nasıl satılır sorusu müşterilerimizin aklına gelen ilk sorudur. Siz süreci gözünüzde çok büyütüyor olsanız da yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf göndermekten ibarettir. Böylece hem zaman kazanmış, bize de kazandırmış olacaksınız. Malum İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmek çok uzun zaman almaktadır. Hele ki Kadıköy gibi haftanın 7 günü sürekli insan akınına uğrayan bir ilçeye gidebilmek çok zor. Bu yüzden eşyalarınızın bir kaç fotoğrafını göndermenizi rica ediyoruz. İsterseniz madde madde ilerleyerek daha anlaşılır olmasını sağlayalım.

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
 • Gönderdiğiniz fotoğraflar ekibimiz tarafından incelenip değerlendirilecek, size dönüş yapılacaktır.
 • Eğer eşyalarınız bizim almak istemeyeceğimiz, değerlendiremeyeceğimiz türden ise teşekkür ediyor, daha fazla vaktinizi almıyoruz.
 • Satın alabileceğimiz, ticari değeri olan eşyalarınız için hemen fiyat teklifimizi veriyoruz.
 • Siz de teklifimizi kabul ederseniz anlaşma sağlanmış demektir.
 • Ekibimiz müsait olduğunuz, istediğiniz gün Kadıköy 2.el eşya alımı için adresinize gelerek eşyalarınızı satın alacaktır.

Gördüğünüz gibi size zahmet vermeden, süreci hızlandırıyor, kısa sürede fiyat teklifimizi sunup alım yapıyoruz. Kadıköy 2. ikinci el eşya alalar için hangi mahallede, hangi sokakta olduğunuzun hiçbir önemi yok. Eşyalarınızın temiz olması, sağlam olması yeterli. Acıbadem, Caddebostan, Bostancı, Caferağa, 19 Mayıs, Erenköy, Dumlupınar, Eğitim Mahallesi, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa mahallelerinin tamamına kısa sürede ulaşabiliyoruz.

Bize Hangi Eşyalarınızı Satabilirsiniz?

Kadıköy 2. ikinci el eşya alanlar ekibi her türlü eşyanızı satın alabilir dememiz maalesef mümkün değil. Elbette ki seçici olmak, alım yaparken kendi branşımızla ilgili ürünleri tercih etmek zorundayız. Bu da akıllara spotçular hangi eşyaları alır, spotçulara ne satılır gibi soruları getirmektedir. Çok sorulan bu soruyu da örnekler vererek cevaplandırmak istedik. Burada örneklerini verdiğimiz eşyalardan farklı eşyalarınız da olabilir. Zaten satın alabileceğimiz ürünlerin tamamını buraya yazabilmemiz mümkün değil. Bu yüzden sizin farklı bir eşyanız varsa da bize fotoğraflarını göndermekten çekinmeyin. Neler satın alabiliyoruz?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon, yatak odası, koltuk takımı, deri koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, masa sandalye, elbise dolabı, yatak baza ilk aklımıza gelen eşyalardır.

Bir de klasik eşya olarak adlandırdığımız, antika eşya kadar değerli olmasa da hala alınıp satılan, alıcısı olan kıymetli eşyalar vardır ki bunlar için de alım yapabiliyoruz. Gümüş eşya, el halısı, klasik mobilya, Hereke halısı, Bünyan halısı, Ladik halısı, cam eşya, porselen, tablo, Rolex saat, plak, varaklı mobilya, aslan ayak mobilya gibi eşyalarınızı da alıyoruz. Bu tür eşyaları fiyatlandırmak deneyim ve önemli bir tecrübe gerektirdiği için uzman ekspertiz ekibimize güvenebilirsiniz.

Umut Spot olarak Kadıköy gümüş eşya alanlar konusunda oldukça iddialı fiyatlar vermekte, gümüş gondol, gümüş şamdan, şekerlik, tepsi, kase, gümüş bardak altı, çatal bıçak, kepçe, peçetelik gibi eşyalarınızı yüksek fiyattan satın almaktadır.

Eşyalarınız Neye Göre Fiyatlandırılır?

2.el eşya fiyatlandırması bazı kriterlere göre yapılarak satın alınır. Siz de takdir edersiniz ki her eşyanın satın alınması mümkün olmadığı için ticari değeri olmayan, satamayacağımız eşyaları elemek zorunda kalıyoruz. Kadıköy 2. ikinci el eşya alanlar hangi kriterlere göre alım yapar şimdi bunları ele alalım

 1. Eşyaların temiz olmasına
 2. Sağlam olmasına
 3. Markasına
 4. Modeline
 5. Teknik özelliklerine
 6. Renklerine dikkat edilerek alım kararı verilir ve fiyat teklifi sunulur.

Örneğin ikinci el koltuk satmak istiyorum diyerek bize eşyasının fotoğraflarını gönderen bir müşterimize ilk aşamada üründe sorun olup olmadığını sorarız. Yanık yırtık leke gibi kalıcı problemleri olan koltuklar ilgi alanımıza girmediği için satın alamıyoruz. 2.el koltuk alanlar için marka ve model çok önemlidir. İkinci el Ikea koltuk, Mudo koltuk, İstikbal, Bellona, Doğtaş, Enza, Yataş gibi markalar en çok tercih edilen, hızlı alınıp satılan markalardır.

Gümüş alanlar için ekibimiz tercih ederseniz gümüş gondol, tepsi, şekerlik, gümüş şamdan gibi eşyalarınız ayar numarasına ve ağırlığına göre satın alınır. Anlık gümüş fiyatları göze alınarak objeleriniz hassas terazi ile tartılır. 800 ayar gümüş, 900 ayar gümüş ve 925 ayar gümüş en çok görülen, satın alınan ürünlerdir.

Kadıköy 2. ikinci el eşya alanlar için marka konusu ikinci el beyaz eşya alırken de ön plana çıkmakta, 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyaları alırken markaya önem verilmektedir. Özellikle Arçelik, Bosch, Beko, Siemens, Profilo, Vestel, Samsung, Lg gibi markalar daha yüksek fiyattan satın alınmaktadır.

Eşyalarınızın markası, modeli, teknik özellikleri ne olursa olsun temiz ve sağlam olmadığı sürece satın alınması mümkün değildir. Arızalı beyaz eşya veya lekeler içindeki bir koltuk takımı maalesef tercih edilmeyecektir. Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir, arızalı beyaz eşya kim alır bilmek isterseniz tıklayabilirsiniz.

Eşyaların Nakliyesi ve Ödemesi Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin en çok tedirgin oldukları konu nakliye ve ödeme konusudur. Ya kulaktan dolma bilgilerden ya da daha önce yaşadıkları tatsız deneyimlerden dolayı bu konuya özellikle tedirgin yaklaşmaktadırlar ki haksız da sayılmazlar. Ekibimiz bu konuda müşteri odaklı davranmakta, memnuniyetinizi kendi kazancının önünde tutmaktadır. Bu sebeple isterseniz nakit isterseniz eft veya havale ile ödeme yapabilmektedir. Eşyalarınız çok kısa süre içinde aracımıza yüklenmekte, anlaştığımız fiyat tutarı eşyaların alımından önce tarafınıza ödenmektedir.

Kadıköy 2. ikinci el eşya alanlar olarak bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızın nakliyesi de sorunsuz yapılmaktadır. Sizden hiçbir ücret talep etmeden, zahmet vermeden kısa sürede alım yapılacak, eşyalarınız demonte edildikten sonra aracımıza yüklenecektir. Ne kadar fazla eşyanız olursa olsun alım yapabilecek nakliye aracı mevcut olan firmamız, kendi nakliye ekibi ile çalışmaktadır. Bizi haftanın 7 günü arayabilir, fiyat teklifi alabilir, karar vermeniz halinde aynı gün içinde satış yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-01-22T13:25:07+03:0024 Eylül 2016|0 Yorum

Yorum Yap