Sadece Anadolu Yakası’nın değil İstanbul ilçelerinin en kalabalık, en yoğun bölgelerinden biri olan Kadıköy, ekibimizin sürekli talep aldığı yerlerdendir. Eşyalarımı satmak istiyorum diyerek bizi arayan, tek tek veya toplu fiyat teklifi isteyen müşterilerimize hemen fiyat çıkarabiliyoruz.

Kadıköy spotçu, ikinci elci, ikinci el eşya alım satım işleri için ilk aranacak yerlerdir. Siz de Google veya bir başka arama motoru üzerinden bu kelime gruplarını arattığınızda pek çok farklı firma ile karşılaşacaksınız. Hangisini tercih edeceğiniz konusunda bir bilginiz var mı?

Kadıköy ikinci el eşya alanlar için Umut Spot olarak her zaman size hizmet vermeye hazırız. Yapmanız şeylerinde neler olduğunu, sürecin nasıl ilerlediğini, neler yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini tek tek anlatacağız.

Kadıköy 2.el eşya alım satım

Kadıköy 2. İkinci El Eşya Alanlar

Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız varsa bunları daha fazla bekletmeyi aklınızdan çıkarın. Çünkü bekleyen eşyalar hem model kaybedecek hem değeri düşecek hem de durduk yerde yıpranacaktır. 2.el eşya nasıl satılır diye düşünmeyin işin kolayı var. aşağıdaki satırlarda neler yapmanız gerektiğini tek tek anlatacağız.

Kadıköy’den İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Yerinizden kalkmaya, zahmet çekmeye, sağa sola koşturup zaman kaybetmeye hiç gerek yok. Sadece bir kaç fotoğraf göndererek kısa sürede fiyat teklifi alabilir, istediğiniz gün eski eşyanızla vedalaşabilirsiniz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına (Bip, Telegram, Signal ile de gönderebilirsiniz) ürünlerin fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Gelen fotoğrafları ikinci el eşya alım satım işi ile ilgilenen ekibimiz inceleyecek, kısa süre içinde size geri dönüş yapacaktır.
  • Eğer eşyalar bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi hemen sunacağız.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Kadıköy ilçesinden eşyalarınız alınır. İşte bu kadar basit

Eşyaları Alım Fiyatımız Neye Göre Belirleniyor?

İkinci el eşya alım satım sürecinde ürünü seçip fiyatlandırma aşamasında 2.el eşya alanlar için önemli belli kriterler vardır. Bunlara dikkat eder, fiyat teklifimizi buna göre tespit ederiz. Bu kriterlerin neler olduğuna da değinelim ki aklınızda soru işareti kalmasın.

  • Ürünlerin modeline
  • Markasına
  • Temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Satılabilir olmasına

Umut Spot olarak sıfır eşya alım satım işleri için de hizmet veriyoruz. Özellikle sıfır beyaz eşya, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, televizyon, mobilya, koltuk takımı ilk aklımıza gelenler olarak sayılabilir.

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar

Bize Ne Satabilirsiniz?

Kadıköy ilçesinin Caddebostan, Fenerbahçe, Suadiye, Kozyatağı, Bostancı, Göztepe gibi pek çok eski ve köklü semtleri var. Buralardan antika mobilya, klasik eşya, gümüş obje, eski eşya, plak, el halısı gibi eşya satış talepleri e gelebiliyor. Fatih Kıral, Mudo Concept, Metebronz, Kervan Mobilya gibi markaların aksesuar, mobilya, deri koltuk, bahçe mobilyası gibi ürünlerini de alıyoruz.

Ev eşyası olarak adlandırılan, günlük hayatımız içinde kullandığımız eşyalarınızı alabildiğimizi zaten biliyorsunuz. Bir önceki başlıkta da belirttiğimiz gibi beyaz eşya grubu, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, L koltuk, yatak odası, masa sandalye gibi eşyalar da ilgi alanımıza girer.

 Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kadıköy ikinci el eşya alım satım için kendi araçlarımızı ve nakliye ekibimizi kullanıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Eşyalarınız çok kısa süre içerisinde aracımıza dikkatlice yükleniyor, duvarlarınıza, diğer eşyalarınıza zarar verilmiyor. Ödeme ise nakit, eft veya havale ile istediğiniz şekilde yapılıyor.

Kadıköy 2.el eşya alanlar, spot eşya alan firmalar, eskiciler gibi aramalarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Yazımızın dışında faydalı bulacağınızı düşündüğümüz bazı yazılarımızın linklerini de aşağıya ekliyoruz. Göz atarsanız hoşunuza gidecektir.

Bizi Takip Edin
2021-03-09T22:46:12+03:009 Mart 2021|0 Yorum

Yorum Yap