Kadıköy Spotçu

Kadıköy Spotçu

Evlerinizde, iş yerlerinizde, depolarınızda kullandığınız veya kullanmadığınız pek çok fazlalık eşya olabilir. Bunları daha fazla bekletmek yerine nakit satabilir hem fazlalıklardan kurtulabilir hem de belirli bir tasarruf elde edebilirsiniz. Daha önce herhangi bir eşya satmamış olsanız da hiç merak etmeyin size ikinci el eşya nasıl satılır konusunda tüm detayları anlatacağız.

Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı fiyatlandırıyor, adresinize gelip kendi aracımız ve ekibimizle alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bazı müşterilerimiz Kadıköy spotçu ya da spot eşya alanlar ile belediyeleri birbirine karıştırsa da belediyeler eşyalarınızı alırken ücret ödemez eşyalarınızı çöp niyetine ücretsiz alırlar.

İstanbul geneline Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet verdiğimiz için yıllarca pek çok farklı insandan ikinci el eşya alımı yaptık. İnsanlar ve eşyalar ne kadar farklı olursa olsun kendilerinden hemen hemen aynı soruları duyduk. Şimdi bu soruları cevaplama ve size en doğru cevapları verme zamanı.

Spot Eşya Satmak İstiyorum

Spot eşya nedir, nasıl satılır ve ne tür spot eşyalar vardır gibi sorular da çok geliyor. Bu konuyu detaylı işlediğimiz yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek arkadaşlarımızın soracağı sorulara cevap vermeniz yeterlidir.

  • Satmak istediğiniz eşya nedir?
  • Bilinen bir markası var mıdır?
  • Herhangi bir kusuru var mıdır? Beyaz eşya ise, çalışma durumu nedir? (Arızalı beyaz eşya ve led televizyon almıyoruz maalesef)
  • Eşyalarınız için talep ettiğiniz bir fiyat var mıdır?

Sorularımıza vereceğiniz cevaplar doğrultusunda fiyat teklifimiz iletilecektir. Ya da sorulara gerek kalmadan eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndererek fiyat alabilirsiniz. Spot eşya ilk etapta fotoğraf üzerinden belirlenir.

Satın Alma, Ödeme ve Nakliye İşlemleri?

Eşyalarınızın fiyatı konusunda anlaşma sağlanmasının ardından Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun kendi aracımızla alım yapıyoruz. Eleman, taşıma, yükleme gibi giderler bize aittir. Müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmeyiz. Caddebostan, Suadiye, Erenköy, Sahrayıcedid, Fenerbahçe veya bir başka semt olması bizim için fark etmez.

Ödeme konusu da aynı şekilde sorunsuz yapılmaktadır. Kadıköy spotçu için yapacağınız tercihte bizi seçerseniz tüm süreci sorunsuz tamamlayabilirsiniz. Tüm ikinci el eşya veya eski eşya satışlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Son olarak da ne tür eşyalar aldığımızdan bahsedelim.

Ne Tür Spot Eşya Alıyoruz?

Spot beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, bahçe mobilyası, deri koltuk, led televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz. Saydığımız ürünlerden farklı bir ürün de satmak isteyebilirsiniz bizim için hiç fark etmez. Ekibimiz aynı zamanda eski yani ikinci el eşya alım satımı ile de ilgilenmektedir. Bu tarz eşyalarınız varsa elden çıkarmak için yine bizi arayabilirsiniz.

Google üzerinden Kadıköy spotçu olarak yapacağınız aramada pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Aslında işin en kritik kısmı burasıdır. Tecrübeli, işinin ehli, hızlı hizmet ve yüksek fiyattan spot eşya alan firmamızı tercih ederseniz en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir isterseniz Sahibinden.com üzerinden mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2021-05-04T19:23:46+03:0027 Ekim 2019|2 Yorum

2 Comments

  1. Irem solak 31 Ocak 2022 - 21:53

    Burdayım bakıyorum 2. El degil taşır ürünü alabilir sıfır gibi

  2. admin 1 Şubat 2022 - 21:44

    İkinci el beyaz eşya mı almak istiyorsunuz?

Yorum Yap