Kadıköy 2.el ev eşyası alım satım

Kadıköy 2.el ev eşyası alım satım

Kadıköy ikinci el eşya alım satımı ile meşgul olan firmamız ev eşyası satmak istiyorum talebi ile arayan herkese titizlikle hizmet vermektedir. Bir çok ilimizden daha kalabalık olan ve gittikçe de nüfus çeken ilçeden farklı türden eski eşya alımı yapılmaktadır. Gün gelir sizin de böyle bir ihtiyacınız doğduğu zaman kiminle çalışacağınızı, nasıl bir yol izleyeceğinizi, nasıl fiyat alabileceğinizi biliyor musunuz?

Kadıköy 2. ikinci el ev eşyası alanlar için yapacağınız kısa bir internet araması yaptığınızda pek çok firmaya rastlayacaksınız. Bizi tercih etmeniz halinde ekibimiz kısa sürede bilgi verecek, eşyalarınız için size fiyat teklifi sunabilecektir; ikinci el eşya alan yerler

Kadıköy ikinci el eşya alanlar nasıl hizmet verir, 2.el eşya alım satım işleri nasıl olur, ne alır ne satarlar şimdi bunlardan bahsedeceğiz. Özellikle hiç tecrübesi olmayan, daha önce eşya alıp satmamış müşterilerimiz için merak ettikleri tüm detayları sıralayacağız.

Kadıköy 2. İkinci El Eşya Alanlar

Biz bu işi yaklaşık 20 yıldır yapıyor, insanların ihtiyaç duyup bekledikleri profesyonel hizmet anlayışını haftanın 7 günü sağlıyoruz. Eşyalarınızı satmaya karar vermenizin ardından size düşen tek görev eşyalarınızı satmak için bizi tercih etmenizdir. Sonrasını bize bırakın.

Sizden tek beklentimiz ve tavsiyemiz eşyalarınızı zamanında elden çıkarmanızdır. Artık satılma zamanı gelen eşyaları belki ilerde lazım olur düşüncesiyle bekletmek hem ürünü değersizleştirecek hem de maddi kayba uğratacaktır. Biz bu işin ticaretini yaptığımız için alacağımız eşyaların bir başkasının işini görebilecek durumda olması yeterli değil. Ürüne ihtiyacı olan kişinin ürünü beğenmesi de gerekir çünkü insanlar zaten ikinci el eşya alarak maddi bir avantaj sağlıyorken, kıymetsiz bir eşya almak istemezler.

2. İkinci El Eşya Satışı Nasıl İşliyor?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp, telegram, bip veya signal hattına eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, olumlu olumsuz cevabımızı iletecektir.
  • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz gibi ise fiyat teklifimizi iletiyor, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılır
  • Kadıköy ikinci el eşya alan yerler ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri bizi arayarak sorabilirsiniz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

İkinci el ev eşyası satıyorum diyen ve bu doğrultuda eşya fotoğrafları gönderen müşterilerimizin pek çoğunun değersiz eşyalarından yüksek beklenti içinde olduklarını gördük. Burada önemli olan eşyaların maddi değerlerinin olmasıdır. Çok yıpranmış, artık bir başkasının almak istemeyeceği ürünleri maalesef alamıyoruz.

İkinci el eşya nedir, nasıl satılır sorunuzu cevapladığımız bir yazımızda bunu uzun uzun anlatmıştık ki burada da kısaca değinelim. Evinizde, deponuzda, iş yerinizde bekleyen, ihtiyaç fazlası eşyalarınıza talip oluyoruz. Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, klima, koltuk, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz.

El halısı, Fatih Kıral Mobilyası, Kervan Mobilya, Metebronz, Mudo Concept, plak, gümüş, eski obje eşyalarınızı da bize değerinde satabilirsiniz. Bunlar eski eşya olarak adlandırılan, kıymetli eşyalardır ancak antika değeri yoktur. Kadıköy ilçesinin pek çok semtinde böyle eşyalara rastlamamız muhtemeldir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İlk söyleyebileceğimiz şey tecrübemizdir. Uzun yıllardır Kadıköy ikinci el ev eşyası alım satım işi ile meşgul oluyoruz. Dolayısıyla bizden beklentinizin ne olduğu nasıl bir hizmet almak istediğinizi çok iyi biliyoruz.
  • İşimizi son derece profesyonel yapıyor, müşterilerimizle olan diyaloglarımıza dikkat ediyor, son derece saygılı ve seviyeli iletişim kuruyoruz.
  • Nakliye, taşıma ve yükleme işlemlerini kendi ekibimizle yapıyor, hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.
  • Anlaştığımız fiyatı nakit ödüyor, gereksiz bahaneler üreterek fiyat düşürüp sizi mağdur etmiyoruz.
  • Erenköy, Sahrayıcedid, Fenerbahçe, Feneryolu, Suadiye, Caddebostan gibi semtleri dahil her cadde ve sokağına hizmet veriyoruz.
  • Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, ekibimizle iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Bizi Takip Edin
2021-01-18T22:20:40+03:0018 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap