Gümüş Satmak İstiyorum

Gümüş Satmak İstiyorum

Gümüş eşya satmak istiyorum diyerek internet üzerinden araştırma yapan herkesin aklındaki soruları çok iyi biliyoruz. Gümüş kime satılır, gümüş alanlar nerede, külçe gümüş kim alır ilk aklımıza gelenlerdir. Merak etmeyin yazımızın devamında hepsinin cevabını en iyi şekilde vereceğiz. İsterseniz ana başlıklara ayırarak cevap verelim ki daha akılda kalıcı olsun.

Gümüş Alanlar Nerede?

Umut Spot olarak Küçükyalı spotçular çarşısı içindeki mağazamızda hizmet vermekteyiz. Aslında bizim değil sizin nerede olduğunuz önemlidir. Çünkü bir müşterimiz bizimle iletişime geçtiğinde kendilerine adreslerine giderek hizmet veriyoruz. Dolayısıyla 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir tüm İstanbul genelinde hizmet almak isteyebilirsiniz.

Gümüş Eşya Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gümüş eşya alırken sizlere nasıl fiyat verilir? Öncelikle gümüş eşya nasıl anlaşılır bunun açıklamasını yapalım. Gümüş eşya genellikle üzerinde ayar damgası bulundurur ve bir eşyanın gümüş olup olmadığını anlamanın en kolay yolu budur. İşinin ehli ve yıllardır bu işle meşgul olan bir esnafla çalışmanız gümüş eşya satacağınız zaman sizlere güvenli bir alışveriş imkanı sunar.

Gümüş; şekerlik, gondol, kolye, vazo, yüzük, küllük, saat, tabaka, ayna, tespih gibi çok çeşitli şekillerde evlerinizde ve iş yerlerinizde karşınıza çıkabilir. Ayrıca otomotiv ve tıp gibi bir çok iş alanında farklı şekillerde kullanılan gümüş, genellikle süs eşyalarında ve objelerde kullanılır. Bizler ikinci el gümüş veya hurda gümüş eşya alacağımız zaman hassas terazi ile tartarak alıyor, gümüşün o günkü değerinden fiyatı çıkarıyoruz. 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar gümüş en çok rastladıklarımızdır.

Gümüş fiyatı sabit bir fiyat değil piyasa şartlarına ve arz talebe göre değişen bir fiyattır. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse bir gümüş küllük satacağınızı düşünelim. Küllüğünüzü hassas bir terazi yardımı ile tartıyor, gümüşün o günkü değerinden ağırlığını çarpıyor ve fiyatı çıkarıyoruz. Küllük 2 kg olsun, 925 ayar gümüşün o günkü fiyatının da 5000 tl olduğunu düşünelim. 5000 tl x 2kg = 10000 tl size ödeme yapılır. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde ise nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz.

Gümüş eşya alanlar olarak İstanbul sınırları içine, çevre il ve ilçelere çok hızlı şekilde hizmet veriyoruz. İkinci el ve eski gümüş satmak istediğinizde bizleri hiç tereddüt etmeden arayabilir, güven içinde elden çıkarabilirsiniz. Sizlere en doğru fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-07-18T22:10:44+03:0014 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap