Sancaktepe spot eşya alanlar için bizi tercih ederek değerinde ve güven içinde satış yapabilirsiniz. Bu yazımızda bu satışı nasıl yapabileceğiniz ve dikkat etmeniz gereken noktalar ile ilgili ipuçları vereceğiz.

Biz yıllardır İstanbul ilinin her semtine, sokağına hizmet götürmeye, insanların satmak istedikleri eşyaları almaya gayret ediyoruz. Yıllardır bu işle meşgul olup yüzlerce insanlar muhatap olduğumuz için bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz ana başlıklar altında merak ettiğiniz konulara açıklık getirelim.

Sancaktepe Spot Eşya Alanlar

Sancaktepe Spot Eşya Alanlar

Sancaktepe Spot Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

  • Aslında spot eşya demek sıfır yani kullanılmamış eşya demektir. Ancak ikinci el eşya alan yerler de spot eşya kelimesini kullanmakta bu da insanlarda kafa karışıklığına neden olmaktadır. Bizim için fark eden bir şey olmuyor satacağınız eşya sıfır da olsa ikinci el de olsa satın alabiliriz.
  • Peki bu satışı nasıl yapabilirsiniz? Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza göndererek kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Örneğin ikinci el buzdolabı satacağınızı varsayalım. Önden bir fotoğraf ve içini gösterecek bir fotoğraf yeterli yani çok detaylı fotoğraflara gerek yok. Ancak sizden ricamız dolabın bir arızası, problemi varsa bunları da bize söylemenizdir. Böylece daha doğru ve net cevap alabilirsiniz.
  • Size sunduğumuz rakamı beğenmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapılır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Evinizde, iş yerinizde bekleyen, kullanılmayan veya halihazırda kullandığınız ama çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak istediğiniz pek çok eşyayı alıyoruz. İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, yatak odası sayılabilir.

Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept, İkea gibi bilinen markaların ürünlerini de değerinde alıyoruz. Arkadaşlarımız size her türlü eşyanızın değerlendirmesini yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Sancaktepe ilçesinden birbirinden farklı türden pek çok eşya satış talebi gelmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Pek çok müşterimiz ilk önce fiyata odaklansa da güven duyacağınız bir firma ile çalışmak her şeyden önemlidir. Biz hem güven hem de yüksek fiyat teklifi veriyor, işimizi iyi yapıyoruz.
  • Sancaktepe spot eşya alanlar olarak alımlarımızı ücretsiz nakliye ile hızlı şekilde yapıyoruz. Gününde, saatinde kapınızda oluyor, size zahmet vermeden alıyoruz.
  • Anlaştığımız tutarı nakit ödüyor, fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz.
  • Müşterilerimize saygılı ve seviyeli hizmet veriyoruz. Bizi Facebook, Pinteres, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2024-03-24T11:32:08+03:0030 Ekim 2020|0 Yorum

Yorum Yap