İstanbul İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, beyaz eşya, mobilya, el halısı, gümüş gibi pek çok eşyanızı nakit satabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır bu işle meşgul olmakta, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan eşyalarınızı almaktadır.

Bundan önce herhangi bir eşyanızı satmamış olabileceğiniz için süreç hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. O halde doğru yerdesiniz. Firmamız eşyalarınızı çok kısa süre içinde fiyatlandıracak, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün satın alacaktır.

İnternet üzerinden ikinci el eşya veya spot eşya ile ilgili arama yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Peki neden bizi tercih etmelisiniz? Öyle ya bizi farklı kılan nedir, nasıl hizmet veriyoruz? Bilmek istediğiniz tüm detayları ana hatlarıyla sizinle paylaşmak istiyoruz. Hemen başlayalım.

İstanbul İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Bizim için nerede olduğunuz değil ne tür eşya satmak istediğiniz önemlidir. Satılabilir, temiz ve sağlam olması şartıyla pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit. Eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza göndermek. Gerisi bize kalıyor.

Arkadaşlarımız eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapıp olumlu olumsuz cevabımızı iletiyor. Olumlu ise yani eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden ürünler ise alabileceğimiz fiyatı bildiriyoruz.

Fiyat teklifimizi siz de onaylarsanız istediğiniz gün kapınızdan eşyalarınızı satın alıyoruz. Bu aşamada İstanbul ilçelerinin hangisinde olursanız olun ürünlerin nakliye, taşıma ve araca yükleme işlemleri bize aittir.

Bize Ne Tür İkinci El Eşya Satabilirsiniz?

Yukarıda da değindiğimiz gibi pek çok farklı türden eşyanın alımını yapabiliyoruz. Bu da deneyim ve yılların verdiği tecrübeden ileri gelmektedir. Alabildiğimiz her eşyayı buraya yazmamız mümkün olmasa da bir kaç örnek vermemiz mümkün.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş, plak, eski obje söylenebilir. Alabildiğimiz eşyaların türleri birbirinden ne kadar farklı olursa olsun fiyat teklifi verebilecek bilgi ve piyasa tecrübemiz vardır.

Firmamız İstanbul ilçelerinin yanında Gebze, Darıca gibi yakın çevre ilçelere de hizmet verebilmekte, sıfır yani spot eşya da alabilmektedir. Faturası olan, kullanılmamış, garantisi başlamamış eşyalarınızı da alıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İstanbul ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde zamanında hizmet alır mağdur olmazsınız.
  • Anlaştığımız tutar nakit ödenir, son dakika fiyat düşürmek için bahaneler üretilmez.
  • Hızlı ve dikkatli şekilde taşıma yaparken diğer eşyalarınıza herhangi bir zarar verilmez.

 

Bizi Facebook, Pinterest, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir, istediğiniz gün arayabilirsiniz. Arkadaşlarımız her gün hizmetinizdedir.