Pek çok sebepten dolayı eşyalarınızı elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Taşınma ve yenileme bu sebeplerden ikisidir. Sancaktepe ikinci el eşya alanlar fazlalık durumunda olan bu eşyaları adresinizden nakit ödemesini yaparak satın alıyor. Temiz, sağlam ve satılabilir durumda olan eşyalarınızın bize whatsapp veya email ile fotoğraflarını atarak çok kısa süre içinde fiyat alabilirsiniz. İsterseniz süreci biraz daha detaylı anlatalım.

Whatsapp veya email yardımı ile bize ulaşan eşya fotoğraflarını inceleyerek size mümkün olan en yüksek fiyatı teklif ediyor, anlaşma sağlayabilirsek adresinize gelerek nakit ödemesini yapıp satın alıyoruz. Gördüğünüz gibi süreç sizin fotoğraf gönderip, size sunacağımız fiyatı değerlendirmeniz ile başlayıp bitmektedir. Sancaktepe ikinci el eşya alanlar alım süreci içinde sizden nakliye veya taşıma ücreti de talep etmemektedir.

Sancaktepe-2.-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Sancaktepe 2. ikinci el eşya alan yerler

Bize Ne Tür 2. İkinci El Eşya Satabilirsiniz?

Sancaktepe İkinci el beyaz eşya, mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, led televizyon, masa sandalye, baza yatak, L koltuk, oymalı mobilya, deri koltuk, el halısı, Hereke halısı, gümüş eşya, pirinç mobilya, plak, pikap, piyano, chester koltuk gibi eşyalarınızın alımını yapıyoruz. Saydığımız örneklerde gördüğünüz gibi birbirinden farklı pek çok eşyanızı uzman ekspertiz ekibimiz tarafından satın alınmaktadır.

Sizin satmak istediğiniz eşya verdiğimiz örneklerdeki eşyalardan farklı ürünler olabilir. O zaman 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderirseniz size olumlu olumsuz dönüş yapılacaktır.

2. İkinci El Eşya Alırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

İnsanlar bize satmak istediği yüzlerce eşyanın fotoğraflarını gönderiyor ve durumu ne olursa olsun satın almamızı bekliyor. Ancak bunu yapabilmemiz mümkün olmadığı için gönderilen eşya fotoğraflar içinden belirli kriterlere göre seçim yapıyoruz. Peki ikinci el eşya alanlar ya da sizin tabirinizle spotçular neye göre eşya alıp fiyatlandırıyorlar? Bunu maddeler halinde kısaca özetleyelim ki daha net anlaşılsın

  • Eşyaların temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Modeline ve teknik özelliklerine
  • Renk ve desenlerine (Özellikle mobilya alımlarında)
Bizi Takip Edin
2024-03-24T12:40:15+03:0023 Ocak 2018|0 Yorum

Yorum Yap