Sancaktepe 2. ikinci el eşya alan yerler evinizdeki, iş yerinizdeki, evinizin deposundaki, çatınızdaki bekleyen eşyalarınızı nakit satın almaktadır. Eskici, spot eşya alanlar veya spotçu olarak da bilinen firmamızla ve iş kolumuzla ile ilgili bilmek isteyeceğiniz pek çok şeyi detaylarıyla anlatacağız. Amacımız daha önce hiç bir eşyasını satmamış kişilere yardımcı olmak ve eşyalarını değerinde satabilecekleri yolu göstermektir.

Yazımızın ana konusu ikinci el eşya alanlar nasıl eşya alır, nasıl hizmet verirler, nakliye ve ödemeyi nasıl yaparlar gibi sorularınızın cevaplarıdır.  Pek çok eşya sahibi kandırılma korkusuyla hareket etmekte, eşyalarını işinin ehli olmayan kişilere değerinin çok altında satmaktadır. Yılların verdiği deneyimimizi sizlere aktarmak, memnun olacağınız hizmeti sunmak ve Sancaktepe ikinci el eşya alanlar ile ilgili önyargılarınızı kırmaktır. Süreci anlatmaya en başından başlayalım.

Sancaktepe-2.-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Sancaktepe ikinci el esya fiyatları, Sancaktepe spot esya

Sancaktepe 2. İkinci El Eşya Alan Yerler Nasıl Fiyat Verir?

Eşyalarınız için en kısa yoldan fiyat teklifi almanın en kolay ve hızlı yolu bir kaç fotoğraf çekmekten ibarettir. Bir müşterimiz bizi arayarak ikinci el eşya satma istiyorum dediğinde whatsapp üzerinden fotoğraf göndermelerini istiyoruz. Hemen hemen herkes adreslerine giderek eşyaları yerinde görüp fiyat vermemizi istese de malum İstanbul trafiğinde bunu yapabilmek pek mümkün değildir. Fotoğraf üzerinden fiyatlandırma yapmak kolaycılık için değil süreci hızlandırmak içindir.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderirseniz hemen dönüş yapılacaktır.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • Teklifimizi kabul ederseniz istediğiniz gün Sancaktepe ilçesindeki adresinizden alıyoruz.

Sizden ricamız eşyalarınızın kusurlu, paslı, kırık, çürük, vuruk yerleri varsa bunlara da fotoğraflarınızda yer vermenizdir. Çünkü biz fotoğraflarda ne görürsek buna göre fiyat veririz. Eğer eşyalarınızın kusurlarını satın almaya geldiğimizde görürsek ya fiyat düşer ya da satın almaktan vazgeçeriz ki burada mağdur olan taraf biz oluruz. Sancaktepe 2. ikinci el eşya alan yerler için önemli olan bazı kriterler vardır ki bunları göze alarak , gözeterek fiyat teklifi verirler. İsterseniz bu konuya da yeri gelmişken detaylı şekilde açıklık getirelim.

Sancaktepe 2. İkinci El Eşya Alan Yerler Neye Göre Fiyat Belirler?

Her eşyanın satın alınması, karşılığında bir bedel ödenmesi mümkün değildir. Çünkü bazı eşyalar bekletilmekten bazıları yoğun kullanılmaktan dolayı maddi değerini yitirmiş olabilmektedir. Peki biz eşyalarınıza talip olurken nelere dikkat ediyoruz, neye göre fiyat veriyoruz?

  1. Eşyalarınızın temiz olmasına
  2. Sağlam olmasına
  3. Markasına
  4. Modeline
  5. Satılabilir durumda olmasına
  6. Teknik özelliklerine (Özellikle ikinci el televizyon, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ürünler için önemlidir)

Elbette sıfır eşya kondisyonunda, temizliğinde ürünler beklemiyoruz neticede biz ikinci el eşya alanlar olarak kullanılmış ürünler alıyoruz. Ancak çok yıpranmış ürünleri de satamayacağımız için almıyoruz. Çünkü biz bu işin ticaretini yapmakta, bu işten gelir elde etmekteyiz. Dolayısıyla kimsenin satın almak istemeyeceği, yıpranmış, zarar görmüş ürünleri satın almamız pek mümkün olmamaktadır.

Örneğin ikini el beyaz eşya satmak istiyorum diyen bir müşterimizin çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima gibi ürünlerinin mutlaka çalışır durumda olmasını bekleriz. Çalışmayan, arızalı, problemli ürünlerini alamayız. İlginizi çekebilir; arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir?

2.el mobilya alanlar için de aşağı yukarı aynı kriterler geçerlidir. 2.el masa sandalye, baza yatak, koltuk takımı, L koltuk, çekyat, elbise dolabı, sürgülü dolap gibi eşyaların kırık, yanık yırtık gibi sorunlarının olmaması gerekir. 2.el koltuk almak için mağazamıza gelen alıcı üzerinde sigara yanıkları olan, ortası çökmüş bir ürünü nasıl almak istemezse biz de istemeyiz.

Sancaktepe 2. İkinci El Eşya Alanlar Ne Tür Eşya Alır?

Sancaktepe ikinci el eşya alımı dediğinizde aklınıza hangi eşyalar gelir? Öyle ya kullanılmış eşya konusu çok geniş kapsamlı, pek çok ürünü kapsayan bir konudur. Kafanızı karıştırmamak, aklınıza takılan soruları cevaplamak için satın aldığımız ürünlerden bahsetmek istiyoruz.

2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon, koltuk takımı, masa sandalye, baza yatak, sürgülü dolap, çekyat, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi eşyalar ilk aklımıza gelenlerdir. Bir de eski eşya olarak adlandırdığımız, antika eşya kadar değerli olmasa da hala alınıp satılan ürünler vardır. Bunlar için de en yüksek fiyat teklifini verebilecek ekspertiz ekibine sahibiz.

El halısı, plak, Hereke halısı, gümüş şekerlik, gümüş şamdan, gümüş obje, gümüş çatal bıçak takımı, gümüş tepsi, Sivas Cezaevi halısı, tablo, antika mobilya, eski obje, cam eşya, çay takımı, madalyon, varaklı mobilya bunlara örnek sayılabilir.

Sancaktepe 2. İkinci El Eşya Alan Yerler Nasıl Beyaz Eşya Alır?

2.el beyaz eşya alan yerler için buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi, mini buzdolabı, derin dondurucu, fırın, mikrodalga gibi eşyaların temiz ve sağlam olanlarını satın almak ister. Çalışmasında sorun olan, tamir edilmesi gereken eşyaları maalesef tercih edilmez. Çünkü tamir edilen hiçbir ürün eski orjinal performansını gösterememektedir. Bu da müşterilerimizin bizden aldığı ürünlerden şikayetçi olmasına sebep olur.

Kullandığınız beyaz eşyalar ne kadar temiz olursa fiyat teklifimiz de o derece yüksek olacaktır. Bu sebeple kullandığınız eşyaların temizliğine önem vermek ve beyaz eşya nasıl temizlenir bilmek gerekir. Beyaz eşya nasıl temizlenir öğrenmek için tıklayınız.

İkinci-El-Televizyon-Alanlar

Sariyer ikinci el esya alanlar, Sariyer ikinci el beyaz esya alanlar

Sancaktepe 2. İkinci El Eşya Alan Yerler Nasıl Televizyon Alır?

Sancaktepe 2.el televizyon alımı yaparken ekranında ölü piksel, çizgi, kararma, gölge gibi sorunlar olmayan cihazları almaya gayret etmektedir. 50 inch, 55 inch, 60 inch, 65 inch büyük ekran led televizyon daha yüksek fiyattan alınıp satılır. Samsung, Lg, Sony, Philips, Toshiba, Panasonic gibi markaların cihazları da çok talep gördüğü için ikinci el televizyon alanlar için tercih sebebidir. Ürünün smart, 4K, dahili uydu, yüksek çözünürlük, UHD gibi özelliklerinin olması da fiyatı yükseltir.

Sancaktepe 2. İkinci El Eşya Alan Yerler Nakliyeyi Nasıl Yapar?

Sancaktepe ikinci el eşya nakliyesi de çok merak edilen, müşterilerimizin bilmek istediği konulardan biridir. Ekibimiz bu konuda oldukça deneyimli, hızlı ve profesyonelce hizmet vermektedir. Satacağınız eşyalar ne kadar fazla veya büyük olursa olsun uygun araçlarımız mevcuttur. Sancaktepe 2. ikinci el eşya alan yerler için firmamız Umut Spot’u tercih etmeniz halinde hiç bir problem yaşamadan, zaman kaybetmeden eşyalarınızı araca yükletebilirsiniz.

Abdurrahmangazi Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Emek Mahallesi, Eyüp Sultan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hilal Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kemal Türkler Mahallesi, Meclis Mahallesi, Merve Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Safa Mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, Veysel Karani Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi gibi pek çok mahallesi olan ilçenin her yerinden alım yapabiliyoruz.

Elbise dolabı, sürgülü dolap, klima, televizyon, baza yatak, masa sandalye gibi eşyalarınızın demonte edilme işlemi kısa sürede yapılır. Dikkatli, hızlı ve pratik şekilde aracımıza yüklenir. Bu aşamaların hiçbirinde sorun yaşamazsınız.

Sancaktepe 2. İkinci El Eşya Alan Yerler Nasıl Ödeme Yaparlar?

Yeri gelmişken ödeme konusuna da değinmek isteriz. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesinin ardından ekibimiz kısa süre içinde anlaştığımız rakam üzerinden ödemesini yapacaktır. İsterseniz nakit isterseniz eft ile ödeme yapılabilmektedir. Firmamız anlaşılan fiyatı düşürmek için bahaneler üretmek yerine müşterilerini memnun etmek için kaliteli hizmet vermeye gayret etmektedir. Siz de Sancaktepe 2. ikinci el eşya alan yerler için bizi tercih ederek kısa sürede nakite çevirebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2024-07-06T01:27:07+03:0015 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap