Satabileceğimiz her ikinci el eşya için İstanbul sınırları dışından dahi alım yapıyor, müşterilerimize mümkün olan en hızlı hizmeti veriyoruz. Yenidoğan semtinden arayarak eşyalarını satmak istediğini söyleyen müşterilerimiz için de aynı şey geçerlidir. Alıp satabileceğimiz, temiz, bir başkasının alabileceği türden eşyalarınız için bizden hızlı şekilde fiyat alabilir, istediğiniz gün nakit satabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızın devamında eşyalarınızı nasıl satacağınızdan ve fiyat verirken nelere dikkat ettiğimizden bahsedecek bu sayede kafanızdaki soruları cevaplamaya gayret edeceğiz.

Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, çatı katlarınızda bekleyen pek çok eşya için bizi arayarak bilgi verebilir, ne tür eşyalar olduğunu anlatabilir veya whatsapp ya da email ile fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Gönderdiğiniz eski eşya fotoğrafları ekibimiz tarafından incelenecek, modeline, satılabilir olma durumuna göre değerlendirilip kısa süre içinde size fiyat teklifimiz iletilecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra arkadaşlarımız Yenidoğan semtindeki adresinizden eşyalarınızın alımını gerçekleştirecektir. Eşyalarınızı satmak bu kadar basit, zahmetsiz ve kolaydır. Ancak bu, güvenilir bir esnaf ile çalışmanız halinde böyledir.

Yenidoğan ikinci el eşya alanlar için önemli olan satabileceği ürünler almaktır. İkinci el beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, led televizyon, el halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, klima, eski obje, Hereke halısı, deri koltuk, ofis mobilyası, cam eşya, plak, pikap gibi pek çok farklı türden eşyanızı satın alırken bu kriterlere dikkat ediyoruz.

Yenidoğan veya bir başka bölgeden yapacağınız ikinci el eşya satışınız için arkadaşlarımız haftanın her günü hizmetinizdedir. Sancaktepe ilçesinin her caddesine, sokağına ve semtine hizmet veriyor, eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz. Bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

İkinci el koltuk alanlar

İkinci el koltuk alanlar

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:51+03:002 Ocak 2019|0 Yorum

Yorum Yap