Maltepe Spotçu

Maltepe Spotçu

Müşterilerimizin pek çoğunun spot eşya kavramı ile ilgili bilgisi olmadığını biliyoruz. Genelde ikinci el eşya alanlar ile bir tutulsa da Maltepe spotçu dediğimiz bizim gibi firmalar sıfır eşya alımı da yapar. Biz de bu şekilde çalışıyor, eşyalarını elden çıkarmak için iletişime geçen her müşterimizle ilgileniyoruz.

Eşya alım satımı ile ilgili Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet verdiğimiz için yüzlerce insanla görüşüyoruz. Muhatap olduğumuz her insanın bize aynı doruları yönelttiğini fark edince faydalı olacağını düşündüğümüz bir yazı hazırladık. Yazımız içinde kafanızdaki soru işaretlerine cevaplar verip süreç hakkında öğrenmeniz gerekenleri sıraladık.

Amacımız Google veya farklı bir arama motoru üzerinden spot eşya alım satım yapan yerler araması yaptığınızda bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Uzun zamandır sektörde aktif çalışmamız sayesinde aklınıza takılan her sorunun cevabını uzman kaynaktan öğrenmiş olacaksınız. İsterseniz başlayalım.

Spot Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Spot eşya, bayii fiyatının altında satılan, kullanılmamış, kutusu açılmamış, garantisi başlamamış eşya demektir. Genelde spot beyaz eşya, buzdolabı, klima, televizyon, çamaşır makinesi gibi eşyalar akla gelse de mobilyaların spot piyasası bulunmaktadır. Spot fiyatın nasıl oluştuğunu daha önceki yazılarımızda anlatmıştık.

Böyle bir ürününüz varsa ve iyi fiyata satmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Ürünün markasını ve modelini söylemeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız ürünün özelliklerine göre size fiyat teklifi sunacak, istediğiniz zaman Maltepe ilçesindeki adresinizden satın alacaktır. Cevizli, Küçükyalı, Başıbüyük, İdealtepe, Fındıklı veya bir başka bölgede olması bizim için fark etmez.

Alım işlemi ekibimiz tarafından yapılacağı için sizden en ufak bir nakliye veya taşıma ücreti talep edilmeyecektir. İkinci el eşya satışınızı da bu şekilde yapabilirsiniz. Ürünün fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize gönderdikten sonra fiyat alabilir, istediğiniz gün ödemesini alıp satabilirsiniz.

Maltepe Spot Beyaz Eşya

Maltepe Spot Beyaz Eşya

Fiyat Neye Göre Veriliyor?

Maltepe spot eşya alanlar için ürünün özellikleri önemlidir. Mesela Samsung 55MU9000 spot led televizyon satmak istediniz. Ürünün özelliklerine bakılır, fiyat buna göre belirlenir. 4k, Smart, büyük ekran gibi özellikler fiyatı belirler.

Kutusu açılmış, kurulumu yapılmış, garantisi başlamış ürünler spot eşya olarak değerlendirilmez. Yüksek fiyattan alınır, ikinci el eşya gibi değerlendirilmez ancak garantisi başladığı için spot sayılmaz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Maltepe spotçu veya spot eşya alanlar şeklindeki talepleriniz için çok kısa sürede fiyatlandırma yapıp ürünlerinizi satın alıyoruz. Anlaştığımız ücreti nakit ödüyor, tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyat düşürmeye çalışmıyoruz. Kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini de düşünüyor, size zahmet vermeden nakit alım yapıyoruz. Tüm alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, hızlı ve düzenli çalışıyor, sizden nakliye ücreti talep etmiyoruz.

Bizi arayarak Maltepe spot eşya fiyatları ile ilgili bilgi alabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek alım satım yaptığımız eşyaları görebilirsiniz. Umut Spot olarak satacağınız ürünler için değerinde fiyat teklifi veriyoruz.

Bizi Takip Edin
2021-05-05T18:00:28+03:008 Kasım 2019|0 Yorum

Yorum Yap