Maltepe ikinci el televizyon alanlar için bizi tercih edebilir, değerinde, nakit satış yapabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda satın aldığınız ancak zamanla fazlalık durumuna gelen ve satmak zorunda kaldığınız cihazlarınızı bize satabilirsiniz. Yazımızın ilerleyen satırlarında size bu satışın püf noktaları ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz. Çünkü bilmenizi istediğimiz, işinize yarayacak ve sizi daha bilinçli bir tüketici yapacağına inandığımız detaylar var.

Maltepe ikinci el eşya alımı için yıllardır ilçenin dört bir yanına ulaşıyor, cadde cadde sokak sokak hizmet veriyoruz. İkinci el televizyon fiyatları için fikir almak isteyen müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Sizin de satmak istediğiniz bir veya birden fazla cihaz varsa yazımız tam size göre diyebiliriz. İşte başlıyoruz.

Maltepe-İkinci-El-Televizyon-Alanlar

Maltepe ikinci el televizyon alan yerler

Maltepe İkinci El Televizyon Nasıl Satılır?

Bu aşamada size düşen en yüksek fiyat verene ürünü satmak değil işini en iyi yapan firmayı tercih etmektir. Neden mi? Çünkü size en yüksek fiyatı teklif eden kişiler satın almak için geldiklerinde fiyatı düşürmek için türlü bahaneler üretebilir. Bu da sizi kandırdıkları anlamına gelir. Oysaki firmamız asla bu yolu tercih etmemektedir.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek cihazınızın markasını ve modelini söylemeniz yeterli. Örneğin ikinci el Samsung 65Tu7440 televizyon satmak istiyorum şeklinde bir bilgi bizim için kafi.

Arkadaşlarımız hemen size geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Maltepe ilçesindeki adresinizden alım yapılır. Sadece ikinci el değil sıfır yani spot televizyon satışınız için de bizi tercih edebilirsiniz. Kutusu hiç açılmamış, faturası olan, garantisi balamamış cihazlarınız varsa bunları da bize satabilirsiniz.

İkinci El Televizyon Neye Göre Fiyatlandırılır?

Maltepe ikinci el televizyon alanlar fiyat belirlemesini neye göre belirler şimdi bundan bahsedeceğiz. 2. el televizyon almak isterseniz siz de bu maddelere dikkat etmelisiniz. Böylece bütçenizi daha iyi yönlendirmiş olursunuz. İşte spotçuların dikkat ettikleri detaylar

 1. Ürünün markası
 2. Modeli
 3. Teknik Özellikleri (4K olması, Smart olması gibi özellikler)
 4. Kumanda ve ayağının olması
 5. Görüntünün kusursuz olması
 6. Ekran Boyutu

Akşam eve geldiğinizde yorgunluğunuzu atacak bir iki şey izlemek istersiniz. Hele ki Netflix, Youtube, Exxen gibi dijital platformlar da varsa bu keyif biraz uzayabilir. Görüntüsü problemli, kumandası çalışmayan, ihtiyacınızdan daha küçük bir cihazı kullanmak istemezsiniz.

İşte biz de bunlara dikkat ederek 2.el tv alıyoruz. Çünkü sizden aldığımız cihazları dükkanımızda satmaya gayret ediyoruz. Dolayısıyla satamayacağımız cihazlar için fiyat teklifi maalesef veremiyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İnternette yüzlerce farklı firma arasından ikinci el televizyon alanlar için neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü Umut Spot olarak iki nesildir beyaz eşya ve televizyon alım satımı yapıyoruz. Yaklaşık 30 yıldır aralıksız olarak sektörde aktif rol alan firmamız size en doğru bilgiyi ve en iyi fiyat teklifini sunacaktır.

 • Maltepe ikinci el televizyon alanlar için bizi tercih ederseniz zamanında, değerinde satış yapabilirsiniz. Bekletilmez, fiyat açısından mağdur edilmezsiniz. Ekibimiz fiyat düşürmek için komik bahaneler üretmez.
 • Piyasa bilgimiz çok yüksek olduğu için mümkün olan en yüksek fiyattan alım yaparız.
 • Kendi aracımız ve ekibimizle hizmet verir, kapınızdan alım yaparız.
 • Son derece saygılı, seviyeli, profesyonel bir ekiple hizmet verir, güvende hissedeceğiniz bir alışveriş deneyimi yaşatırız.
 • Bizi Facebook, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızla da size hizmet verir, aldığımız ürünleri oradan da takip edebilmenizi sağlarız. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, nakit satı yapabilirsiniz.
Bizi Takip Edin
2023-07-23T09:35:32+03:008 Aralık 2020|0 Yorum

Yorum Yap