Konaklar Mahallesi ikinci el eşya alanlar

Konaklar Mahallesi ikinci el eşya alanlar

Sarıyer ilçesinin en yoğun semtlerinden biri olan Konaklar Mahallesi için de ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Bu yazımızda size bu hizmeti nasıl verdiğimizi detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. Çünkü pek çok müşterimizin bu konu hakkında bilgisi olmadığını ve kandırıldığını öğrendik.

Daha önce eşyalarını aldığımız müşterilerimizden en çok duyduğumuz sorulardan oluşan bir yazı hazırladık. Aklınızdaki soru işaretlerini cevaplandıracağımızı düşünüyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan hemen yazımıza geçmek istiyoruz.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Konaklar ikinci el eşya alanlar ile ilgili internette yapacağınız kısa süreli bir araştırmada pek çok firma ile karşılaşacaksınız. İçlerinden bizi tercih etmeniz durumunda en hızlı ve kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Peki yapmanız gereken nedir? Aslında işlem çok basit. Satacağınız eşyaların neler olduğuna tam olarak karar verdikten sonra bize fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Whatsapp veya email ile çok kısa sürede bu işlemi yapabilirsiniz.

Fotoğraf göndererek fiyat almanız hem size hem de bize önemli bir zaman kazandıracaktır. Malum İstanbul trafiğinde her yere yetişmemiz pek mümkün değildir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından arkadaşlarımız Konaklar mahallesindeki adresinize gelerek alım yapıyoruz.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

İkinci el beyaz eşya, klasik mobilya, koltuk takımı, televizyon, yatak odası, yemek odası, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, elektronik eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima gibi eşyalarınızı alıyoruz.

Bu eşyalar günlük hayatta kullandığınız eşyalardır. Bir de eski eşya olarak adlandırdığımız antika olmasa da hala değerini koruyan eşyalar vardır. El halısı, gümüş eşya, eski obje, oymalı mobilya, tablo, plak, bahü, antika eşya, Metebronz, Fatih Kıral gibi eşyalar bu türdendir. Bunların alımını da yapabiliriz. Ekibimiz size en iyi fiyatı verebilecek tecrübeye sahiptir.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Konaklar ikinci el eşya alanlar için önemli olan temiz, sağlam ürünler almaktır. Çok yıpranmış, artık bir başkasına hizmet edemeyecek durumdaki eşyaları almamız mümkün değildir. Mesela arızalı, tamir edilmesi gereken ikinci el beyaz eşya alamayız. Yanık yırtık içinde olan, modeli çok eski bir koltuğu almamız da maalesef mümkün değildir.

Alacağımız ürünün markası, modeli önemlidir. Elbette sıfır eşya gibi kusursuz bir eşya almayı da beklemiyor, ufak tefek kusurları gözardı edebiliyoruz.

Nakliye ve Ödeme

Konaklar Mahallesi veya Sarıyer ilçesinin bir başka bölgesinden ikinci el eşya alacağımız zaman nakliye ve taşıma bize aittir. Müşterilerimizden en ufak bir ücret talep etmiyoruz. Ödeme konusunda da hassas davranıyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Müşterilerimizi mağdur etmeden, eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Siz nasıl isterseniz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:31+03:0021 Ekim 2019|0 Yorum

Yorum Yap