Kartal ikinci el eşya alanlar için bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Evinizde, deponuzda, garajınızda, çatı katınızda biriken eşyalarınız olabilir. Bunlarla daha fazla başa çıkmaya çalışmanıza gerek yok. Bırakın biz halledelim.

Eşyalarınızı nasıl satacağınız konusunda kafanızda soru işaretleri varsa hiç merak etmeyin yazımızın devamında hepsinin cevabını bulacaksınız. Çünkü daha önce onlarca müşterimizden aynı soruları duyduk. Biz de bu sorulardan oluşan bir yazı hazırladık. Umarız sizin için faydalı olur, aradıklarınızı bulabilirsiniz. Amacımız ikinci el eşya satacakken bizi tercih etmenizi sağlayacak detaylar vermektir.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Sektör içerisinde uzun zamandır var olduğumuz için pek çok farklı eşyanın alımını yapabilmekteyiz. İkinci el beyaz eşya, mobilya, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, klasik mobilya, el halısı, ofis mobilyası, deri koltuk bunlardan bazılarıdır.

Bizim için önemli olan temiz, sağlam ve satılabilir ürünler almaktır. Çok yıpranmış, artık bir başkasının işine yaramayacak bir eşyanın alımını yapmamız mümkün olmuyor. Bazı müşterilerimizden bu konuda sitem duysak da maalesef satamadığımız ürünü alamıyoruz.

Elbetteki ikinci el eşya alırken sıfır eşya gibi sorunsuz ürünler beklemiyoruz. Ufak tefek sorunları olması gayet doğal. Ama arızalı bir buzdolabı veya çökmüş bir koltuk takımı hiç kimsenin almak istemeyeceği ürünlerdir.

NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI

Kartal ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz problem yaşamadan, kısa sürede satış yapabilirsiniz. Nakliye ve taşıma işlemleri için de ücret ödemez, zahmete girmezsiniz. Kendi aracımız ve elemanlarımızla iş yaptığımız için ücret almıyoruz.

Eşyalarınızı yüksek fiyattan satmak istemenizi anlayışla karşılıyoruz. Ancak güvenebileceğiniz bir esnafı tercih etmeniz gerektiğini de gözardı etmemenizi öneririz. Çünkü ne satarsanız satın ikinci el eşya alacak kişi evinizin içine kadar girecek, gerekirse tüm odaları gezecektir. Bu da güvenebileceğiniz bir esnafa ihtiyaç duyacağınızı gösterir.

Siz de Kartal‘dan ikinci el eşya satmak isterseniz bizleri en kısa süre içerisinde arayabilirsiniz. Eşyalarınız ile ilgili isterseniz fikir alın isterseniz aynı gün satın. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

<strong>Kartal İkinci El Eşya Alanlar</strong>

Kartal İkinci El Eşya Alanlar