İstanbul Anadolu Yakasında 48.000 m2 alan üzerinde kurulan Adalara sınırı olan Kartal haftasonları sahil kısmında yüzlerce piknikçiye ev sahipliği yapar. Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik ilçeleri ile komşu olan Kartal 500,000 in üzerinde bir nüfusa sahiptir. Yalı, Topselvi,Soğanlık, Yakacık, Cevizli,Esentepe, Uğur Mumcu, Atalar gibi popüler ve gelişmiş mahalleleri ile birlikte 20 adet mahallesi bulunan Kartal çok yoğun ve hareketli bir nüfusa sahiptir.

Sınırları içerisinde bulundurduğu okulları, sosyal ve kültürel alanları, kamu binaları, yeni siteler, kültür merkezleri ile tam bir şehir havasında olan Kartal’da özellikle sahil kesiminde ikamet eden mahalle sakinleri ile antika eşya, el halısı, gümüş eşya, eski tablo, lcd televizyon ve led televizyon alım satımı yapmaktayız. Talep geldiği sürece sürekli hizmet verdiğimiz Kartal’ın yukarı mahallelerinde ise daha çok alışılagelmiş ikinci el beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, elektronik eşya gibi eşyalar alınıp satılmaktadır.

Kartal sahili olan bir ilçe olduğu için arsaları sürekli değerlenmekte ve yatırım yapmak isteyenlerin sürekli göçüne uğramaktadır. Bu göç ve eşya taşıma süreci de ihtiyaç fazlalığı olan eşyaların ortaya çıkmasına ve bizlere geri dönüş olmasına sebep olmaktadır.Bizler de doğan talepler doğrultusunda Kartal’a sürekli hizmet vermekte ve aynı gün içerisinde nakit olarak alım yapabilmekteyiz.

Sizler de Kartal‘dan ikinci el eşyanızı satmak isterseniz bizleri en kısa süre içerisinde arayabilirsiniz. Eşyalarınız ile ilgili isterseniz fikir alın isterseniz aynı gün satın. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Kartal ikinci el eşya alan, satan yerler

Kartal ikinci el eşya alan, satan yerler