Kartal ikinci el eşya alanlar için bizi hiç çekinmeden arayabilir, kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınız için fiyat teklifi alarak aynı gün elden çıkarabilirsiniz. Kartal ikinci el beyaz eşya nasıl satılır, Kartal’dan spot eşya kime satılır, nasıl fiyat teklifi alabilirim gibi sorularınız da ilerleyen satırlarda cevaplarını bulacak. Evinizde, deponuzda, garajınızda, çatı katınızda biriken eşyalarınız varsa bunlarla daha fazla başa çıkmaya çalışmanıza gerek yok. Bırakın biz halledelim. Nasıl mı?

2.el eşya alım satım işlemleri ile ilgili kafanızda soru işaretleri olduğunu biliyoruz. Daha önce herhangi bir eşyanızı satmadıysanız süreç hakkında da bilginiz yok demektir. Ya da kötü tecrübeleri olan insanlardan olumsuz şeyler duymuş olabilirsiniz. Bunların hepsini unutun çünkü çok deneyimli, tecrübeli ve müşteri odaklı çalışan bir ekiple hizmet veriyoruz. Neleri öğrenmek istediğinizi, hangi konular hakkında bilgi almak istediğinizi çok iyi biliyoruz. Çünkü yıllardır eşyalarını satın aldığımız yüzlerce farklı insandan hep aynı soruları duyduk. Biz de bu sorulardan ve cevaplarından oluşan bir yazı hazırladık. Amacımız ikinci el eşya satacakken bizi tercih etmenizi ve güvenmenizi sağlayacak detaylar vermektir. Eminiz sizin için faydalı olacak ve aradığınız cevapları bulacaksınız.

Kartal İkinci El Eşya Alanlar

Kartal İkinci El Eşya Alanlar

2.EL EŞYA NASIL SATILIR?

Eşyalarınızı nasıl satabileceğiniz konusu ile başlayarak ilk adımı atalım istedik. Sektör içerisinde uzun zamandır var olduğumuz için pek çok farklı eşyanın alımını yapabilmekteyiz. Kartal ikinci el eşya alanlar olarak, ikinci el eşya fiyatları ve alımı için size beklediğiniz hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Şimdi eşya satış süreci nasıl başlar, nasıl ilerler, eşyalarımı nasıl satabilirim sorusunun cevabına gelelim.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Teklifimizi kabul ederseniz istediğiniz gün Kartal 2.el eşya alımı için adresinize gelerek toplu veya tek tek alım yapıyoruz.
  • Alımlarımız esnasında son derece hızlı hareket ediyor, evinizin duvarlarına veya diğer eşyalarınıza zarar vermiyoruz.

Gördüğünüz gibi çok kısa ve size sorun çıkartmayan, zahmet vermeyen bir süreçten bahsediyoruz. Oturduğunuz yerden, sadece bir kaç fotoğraf göndererek fiyat teklifi alabilir, kapı kapı dolaşmadan en iyi fiyata satış yapabilirsiniz. Sizden bu aşamada ricamız eşyalarınızın fotoğraflarını gönderirken mümkün olduğu kadar anlaşılır çekimler yapmanızdır. Eşyalarınızın kusurlu yerleri varsa bunlara da fotoğraflarda yer vermenizi rica ediyoruz. Böyle yaparsanız hem daha sağlıklı fiyat teklifi alır hem de bizim alım yapıp yapamayacağımıza karar vermemize yardımcı olmuş olursunuz.

NE TÜR 2. İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Spotçular ne tür ikinci el eşya alır sorusu müşterilerimizin çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Çünkü 2.el eşya dediğimiz zaman insanların aklına yüzlerce eşya gelebiliyor. Siz de hak verirsiniz ki müşterilerimizin satmak istedikleri her eşyayı almamamız maalesef mümkün değil. Bizim branşımız olan belli başlı ürün grupları vardır ve bunların alımını yapabiliyoruz. Bu ürün grupları hangileridir kısaca bunlardan bahsedelim.

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, mobilya, televizyon, koltuk takımı, L koltuk, köşe koltuk, masa sandalye, yatak odası, klima, el halısı, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, plak, gümüş eşya, el halısı, deri koltuk bunlardan bazılarıdır. Sizin eşyanız örnek verdiğimizin dışında bir ürün de olabilir, hiç sorun değil. Fotoğraflarını göndererek alıp alamayacağımızı sorabilir sosyal medya hesaplarımızı takip ederek aldığımız ürünleri görebilirsiniz.

Gümüş gondol, gümüş şekerlik, tepsi, şamdan, plak, el halısı, tablo, klasik eşya gibi ürünler özel ve kıymetli eşyalar olduğu için bunların fiyatlandırması ekibimiz tarafından özel olarak yapılacaktır. Özellikle gümüş eşya veya gümüş obje alımında ürünler ayar numarasına ve ağırlığına göre fiyatlandırılacaktır. 800 ayar gümüş, 900 ayar gümüş ve 925 ayar gümüş kendi arasında tasnif edilir, hassas terazi ile tartılır daha sonra fiyat ile çarpılarak en iyi fiyattan ödeme yapılır.

Kartal İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Kartal İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İKİNCİ EL EŞYA NEYE GÖRE FİYATLANDIRILIR?

Kartal ikinci el eşya alanlar eşyalarınızı alırken bazı kriterleri göze almak zorundadır. Satmak istenen her eşyayı sorgusuz sualsiz almamız elbette düşünülemez. Neticede biz bu işin ticaretini yapıyor, bu işten kazanç elde ediyoruz. Dolayısıyla hem satabileceğimiz hem de bizden ürün alacak kişilere uzun süre kullanabilecekleri ürünler sunmaya gayret ediyoruz. Kartal 2.el eşya alımlarında eşyalarınızın;

  1. Eşyaların temiz olmasına
  2. Sağlam olmasına
  3. Markasına
  4. Modeline
  5. Renklerine
  6. Teknik özelliklerine dikkat ederiz.

Firmamız için önemli olan temiz, sağlam ve satılabilir ürünler almaktır. Çok yıpranmış, artık bir başkasının işine yaramayacak, dükkanımızda satamayacağımız bir eşyanın alımını yapmamız mümkün olmuyor. Eşyalarını alamayacağımızı söylediğimizde bazı müşterilerimizden sitem duysak da alacağımız eşyanın başkalarının tercih edebileceği bir eşya olması önemlidir. Sizden aldığımız eşyaları Küçükyalı Spotçular Çarşısı içinde bulunan dükkanımızda satmaya gayret ettiğimiz için satamayacağımız eşyaları alamıyoruz.

Elbette ki Kartal ilçesinden ikinci el eşya alırken sıfır eşya gibi sorunsuz ürünler beklemiyoruz. Ufak tefek sorunları olması gayet doğal ki bunları biz de göz ardı ediyor, bazılarını pek çoğunu onarıyoruz. Özellikle arızalı, çalışmayan, sorunlu beyaz eşya alımı yapamıyoruz. Çünkü arızalı beyaz eşya tamir edilse de eski orijinal performansını gösterememektedir. Yine aynı şekilde çökmüş, deforme olmuş, yanık yırtık gibi hiç kimsenin almak istemeyeceği ürünleri alamıyoruz.

Son olarak da marka konusuna kısaca değinelim. 2.el beyaz eşya alanlar için Arçelik, Beko, Bosch, Siemens gibi markaların eşyaları daha kıymetlidir. Çünkü bu markaların beyaz eşya grubu hızlı satılmaktadır. Aynı şekilde 2.el televizyon alanlar da Samsung, Lg, Philips, Sony, Toshiba, Panasonic gibi markalar önde gelir. Çünkü bunlar tüketicilerin güvendiği, sağlam ve üstüne teknoloji üreten firmalardır.

NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI

Kartal ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde nakliye, taşıma ve yükleme işlemleri için hiçbir ücret ödemezsiniz. Eşyalarınız ne kadar ağır olursa olsun veya ne kadar büyük olursa olsun ekibimiz tarafından demonte edilecek ve kısa süre içinde aracımıza yükleyecektir. Binanızda asansör olsun olmasın bizim için hiç fark etmez. Zahmet çekmeyeceğiniz, kötü sürprizler yaşamayacağınız, kaliteli bir alışveriş için ekibimiz hizmetinizde. Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta Mahalle, Petroliş Mahallesi, Soğanlık, Topselvi, Uğur Mumcu, Yakacık, Yunus Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi gibi Kartal ilçesinin hangi mahallesinde olursanız olun ücretsiz nakliye ile alım yapıyoruz.

Eşyalarınızı yüksek fiyattan satmak istemenizi anlayışla karşılıyoruz. Ancak güvenebileceğiniz bir esnafı tercih etmeniz gerektiğini de göz ardı etmemenizi öneririz. Çünkü ne satarsanız satın ikinci el eşya alacak kişi evinizin içine kadar girecek, gerekirse tüm odaları gezecektir. Bu da güvenebileceğiniz bir esnafa ihtiyaç duyacağınızı gösterir.

Ödeme ise eşyaların alımı yapıldıktan sonra anlaştığımız rakam üzerinden nakite, eft veya havale ile yapılabilmektedir. Ekibimiz daha önce anlaştığımız rakamı düşürmek için bahaneler üretmeyecek, anında ödemeyi yapacaktır. Umut Spot satın alma ekibimiz İstanbul ilçelerinin tamamına Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet vermektedir. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, fiyat teklifi alabilir, nakit satış yapabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-07-30T15:51:53+03:003 Nisan 2016|0 Yorum

Yorum Yap