Kadıköy ilçesinin en nezih ve köklü semtlerinden olan Moda, eski eşya veya ikinci el eşya satmak isteyen müşterilerimizden en yoğun talep  aldığımız bölgelerdendir. Sizin için fazlalık olan eşyalarınızı elden çıkarmak, bunu yaparken de doğru yer ile çalışmak mı istiyorsunuz? Ekibimiz size en doğru hizmeti en kısa süre içinde verecektir. Yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçerek eşyalarınız hakkın bilgi vermek veya fotoğraflarını bizimle paylaşmaktır.

Moda ikinci el eşya alan yerler bu şekilde çalışmakta, mümkünse eşyalarınızın fotoğraflarını görerek ön bilgi edinmek istemektedirler. Bazı müşterilerimiz bunu kolaycılık veya yerinde görmek istememeye bağlasa da aslında öyle değildir. İstanbul trafiğinde her yere yetişme şansımızın olmaması ve müşterilerimizin bazılarının maalesef çok eski ürünlerini yeniymiş gibi anlatmalarından dolayı fotoğraf istemekteyiz. İkinci el eşya alımı yaparken temiz, sağlam ve bir başkasının alıp kullanabileceği eşyaları almaya çalışıyoruz ki bizler de müşterilerimize hızlı şekilde satabilelim.

Eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size fiyat teklifimizi sunuyor, onay vermeniz durumunda adresinizden nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz. Moda ikinci el eşya kadar eski eşya bakımından da son derece zengindir. Ev eşyası, beyaz eşya, mobilya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, ses sistemi gibi eşyalarınızın yanında plak, pikap, piyano, el halısı, gümüş eşya, eski obje, cam eşya, varaklı mobilya, Fatih Kıral Mobilya, Metebronz Mobilya, Kervan Mobilya, saat, kitap gibi eşyalarınızı hatta daha fazlasını alıyoruz.

Sadece Moda bölgesine değil Caddebostan, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, Sahrayıcedid, Fenerbahçe de dahil olmak üzere Kadıköy ilçesinin tamamına hizmet veriyoruz.

ikinci el eşya alan yerler

ikinci el eşya alan yerler

Bizi Takip Edin
2023-12-11T20:33:58+03:0026 Ağustos 2018|0 Yorum

Yorum Yap