Sahibinden İkinci El Eşya Alanlar

Sahibinden İkinci El Eşya Alanlar

Tek tek veya toplu şekilde satmayı düşündüğünüz eşyalarınız mı var? O halde doğru yerdesiniz çünkü firmamız yaklaşık 2o yıldır bu sektörde aktif rol almakta ve tüm İstanbul genelinde eski eşya alımı yapabilmektedir. Karar vermek bir işi bitirmenin yarısıdır derlerse diğer yarısı da hangi firmayla çalışacağınıza karar vermektir. Çünkü bir işi yaparken kötü sürprizlerle karşılaşmak, mağdur olmak veya kalitesiz hizmet almak istemezsiniz.

Sahibinden ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde hiç bir sorun yaşamadan, değerinde satış yapabilirsiniz. Nasıl mı? Hiç merak etmeyin aklınızdaki tüm soruların cevaplarını tek tek vereceğiz. Çünkü müşterilerimizden hep aynı soruları duyuyor, dolayısıyla öğrenmek istediğiniz detayları çok iyi biliyoruz.

Son zamanlarda insanlarda kullanmadıkları eşyaları satmakla ilgili şuur oluştuğu bir gerçek. İnternette ikinci el eşya satma yollarının en sağlıklısı spotçu veya eski eşya alan firmalar ile iletişime geçmektir. Artık kimse yaşam alanlarının daralmasını istemediği gibi eşyaları da nakite dönsün istiyor. Bu satıştan elde edilen tasarruf yeni alıncak eşya için kısmi bir bütçe oluşturulmasına yardımcı olur. İşte eşyalarınızı kolaylıkla ve nakit satabilmeniz için yapmanız gerekenler

Sahibinden İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Arkadaşlarımız eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz dönüş yapacaktır.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise hemen fiyat teklifimizi sunuyor, değilse teşekkür ediyoruz. Siz de takdir edersiniz ki alım yapabilmemiz için eşyaların bazı kriterlere uygun olması gerekir. Bu kriterlerin neler olduğunu ilerleyen satırlarda açıklayacağız.
  • Fiyat teklifimiz sizin için uygunsa anlaşma sağlandı demektir. Ekibimiz istediğiniz gün adresinizden nakit alım yapacaktır.

İkinci el eşya alan yerler için bizi arayabileceğiniz gibi spot eşya alım satım işleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz. Daha önce hiç kullanılmamış, kutusu açılmamış, kurulumu yapılmamış olan eşyalarınızı da alıyoruz. Spot beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, klima gibi eşyalarınızı da bize satabilirsiniz.

Fiyat Nasıl Belirleniyor?

Sahibinden kullanılmış eşya alanlar için önemli olan şey temiz ve satılabilir ürünler almaktır. Sizin sattığınız eski eşya bir başkasının yeni eşyası olacağı için satabileceğimiz, bir başkasının işini görebilecek ve tercih edeceği eşyaları alabiliyoruz. Çok yıpranmış, kimsenin sahip olmak istemeyeceği, modeli eski ürünleri maalesef alamıyoruz. İkinci el eşya fiyatları belirlenirken ana unsur ürünlerin sağlam olması, modeli ve markasıdır.

Özellikle 2.el beyaz eşya, televizyon, çamaşır makinesi, klima gibi ürünleri alırken mutlaka çalışır durumda olmasına dikkat ediyoruz. Arızalı, çalışmasında sorun olan, tamir gereken ürünleri alamıyoruz.

Sahibinden İkinci El Eşya

Sahibinden İkinci El Eşya

Sahibinden Ne Tür 2. İkinci El Eşya Alıyoruz?

Müşterimiz kullanılmış eşyalarımı satmak istiyorum diyorsa öncelikle ne satmak istediğini bilmek isteriz. Çünkü her türlü ürünü alıp satmamız pek mümkün değil. Ne alır ne satarız, nasıl hizmet veririz? Aslında sahibinden kullanılmış eşya alımı yaparken satabileceğimiz pek çok ürünü alabildiğimizi söyleyebiliriz.

İkinci el beyaz eşya, klima, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, buzdolabı, televizyon, L koltuk, masa sandalye ilk aklımıza gelenlerdir. İkinci el ev eşyası olarak aklımıza bunlar gelse de eski eşya olarak adlandırdığımız ürünleri de alıyoruz. El halısı, gümüş, plak, klasik mobilya, Rolex saat, bahü, hat yazısı, avize gibi eşyalarınızı da alıyoruz. Sizin satmak istediğiniz ürün farklı da olabilir ancak bu alamayacağımız anlamına gelmez. Siz whatsapp ile fotoğraflarını gönderirseniz kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Taşıma, Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Sahibinden ikinci el eşya alanlar için firmamız Umut Spot’u tercih etmeniz halinde eşyalarınızın tamamı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle taşınmaktadır. Bu sayede sizden hiçbir hizmet bedeli talep edilmemektedir. Son derece profesyonel ve hızlı şekilde taşıyarak araca yüklüyoruz.

Ödeme konusunda da sizin tercihlerinize göre hareket ediyor, nakit, eft veya havale seçeneklerinden biriyle ödeme yapabiliyoruz. Bizi istediğiniz zaman Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ilçelerinden birinden veya Gebze, Darıca gibi çevre ilçelerden de arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-04-13T22:34:07+03:009 Şubat 2021|0 Yorum

Yorum Yap