Kayışdağı İkinci El Eşya Alanlar

Kayışdağı İkinci El Eşya Alanlar

Ataşehir ilçesine bağlı olan, Yeditepe Üniversitesi’nin sınırları içinde olması sebebiyle yoğun öğrenci nüfusu barındıran Kayışdağı da hizmet bölgemiz içindedir. Kayışdağı ikinci el eşya alanlar olarak bu bölgeden bizi arayıp eşyalarını satmak istediğini söyleyen herkese titizlikle cevap veriyoruz.

Firma olarak işimizi son derece ciddiye alıyor, müşteri memnuniyetini önemseyip ön planda tutuyoruz. Ne demek istediğimizi, işimizi nasıl yaptığımızı, eşyalarınızı nasıl satabileceğiniz gibi detayları tek tek anlatacağız.

Sözü uzatmadan, sizi sıkmadan ilerlemek için bize en çok sorulan soruların cevaplarını sıralayarak devam edeceğiz. Eski eşya satacağınız zaman neden bizi tercih etmenizi istediğimizi anlayacak bize hak vereceksiniz.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Kayışdağı bölgesi ulaşımı kolay olan bir bölge olsa da İstanbul trafiği düşünüldüğünde her talep için müşterilerimizin adresine gidemeyeceğimiz aşikardır. Gerek sizin işinizi kolaylaştırmak gerek zaman kazanmak için sizden eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına kolaylıkla gönderim yapabilirsiniz. Hattımız sürekli aktif olduğu için gönderileriniz kısa sürede incelendikten sonra size olumlu olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden ise, eşyalarınızı alabileceğimiz fiyatı teklif ediyoruz. Tek tek alım yapabileceğimiz gibi toplu eşya alımı da yapabiliyoruz. Teklifimiz sizin için yeterli ise istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için alımını yapabildiğimiz eşya çeşidi bir hayli fazla. Hepsini tek tek yazamayacağımız için bir kaç örnek sıralarsak daha anlaşılır olacaktır. İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, klima, televizyon, mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya, koltuk en başta sayılabilir.

Daha fazla çeşit sayıp sizi sıkmak istemesek de el halısı, gümüş, plak, eski obje, Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept gibi eşyalarınızı da alıyoruz. Eşyalarınız burada saydıklarımızdan farklı ise bizi arayarak veya fotoğraf göndererek de fikir alabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Ataşehir ilçesinin neresinden ne alırsak alalım değerlendirme kriterlerimiz hep aynıdır. Bunları bir kaç kısa madde ile sıralayalım ki sizin açınızdan daha kolay anlaşılabilsin.

  1. Eşyalarınızın temiz olmasına
  2. Sağlam olup sorunsuz çalışmasına
  3. Temiz olmasına
  4. Model olarak satılabilen ürünler olmasına dikkat ederiz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Kayışdağı ikinci el eşya alanlar olarak size ücretsiz nakliye ile hizmet veriyoruz. Ekibimiz ve araçlarımız haftanın 7 günü aktif şekilde alım yapmaya hazır beklemektedir.

Ödeme ise anlaştığımız tutar üzerinden nakit yapılmakta, isteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi Facebook, İnstagram ve Pinterest hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-08-27T18:11:30+03:0026 Ağustos 2020|0 Yorum

Yorum Yap