Beyaz Eşya Alış Satış İşlemleri

Beyaz Eşya Alış Satış İşlemleri

Evinizde bulunan herhangi bir beyaz eşya ürününü elden çıkarmayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa kısa veya uzun süreli kullanım için herhangi bir ürüne mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız ne yönde olursa olsun bizi arayarak en kaliteli hizmeti ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.  Ataşehir ikinci el beyaz eşya alım satım veya sadece beyaz eşya satışı, alışı için bilmek isteyeceklerinizi yazımızın devamında anlatacağız.

Biz Kimiz Ne İş Yapıyoruz?

Firmamız ikinci el beyaz eşya alım satım işlemleri için müşterilerine 20 yıla yakındır hizmet vermektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, kurutma makinesi, fırın, termosifon gibi ürünleri müşterilerimizin evinden veya iş yerinden ikinci el olarak satın alabiliyoruz. Daha sonra bu ürünleri dükkanımızda perakende olarak dükkanımızda belirli bir garanti süresi vererek satıyoruz.

Sadece ikinci el değil, spot yani sıfır beyaz eşya satmak isteyen müşterilerimizden de aşım yapabiliyoruz. Spotçu, eskici, ikinci elci olarak biliniyor müşterilerimizin beyaz eşya ile ilgili her türlü taleplerini haftanın 7 günü karşılayabiliyoruz. İkinci el beyaz eşya kim alır, beyaz eşya nasıl satılır gibi soruların cevaplarına sıra geldi;

İkinci El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

Beyaz eşya satışı yapmak, kullanılmış beyaz eşya elden çıkarmak sandığınız kadar zor bir işlem değil. Çok basit bir yol izlemeniz yeterli. İkinci el beyaz eşya alanlar olarak müşterilerimize pratik hizmet sağlamak adına ilk etapta aşağıdaki süreci takip etmenizi rica ediyoruz.

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza ürünlerin fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. (Whatsapp, Telegram, Signal, Bip hangisini isterseniz kullanabilirsiniz)
 • Ürünün markasını ve modelini görmemiz iyi olur.
 • Ekibimiz ürün veya ürünleri fotoğraf üzerinden inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.
 • Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün Ataşehir ilçesinin her yerinden alım yapılacaktır.

Gördüğünüz gibi spotçu veya ikinci el eşya alım yapan yerler için dükkan dükkan gezmeden sadece bir kaç fotoğraf göndererek oturduğunuz yerden kullanılmış beyaz eşya satışı yapabilirsiniz. Bizi tercih etmeniz güvenli ve kaliteli bir hizmet almanız için yeterlidir.

Beyaz Eşya Satışınızda Fiyat Neye Göre Belirleniyor?

 • Satacağınız ürünün markasına
 • Modeline
 • Kapasitesine
 • Beyaz veya inox oluşuna
 • Teknik özelliklerine
 • Temizliğine ve sağlamlığına göre fiyat belirlenir.

Bildiğiniz üzere beyaz eşya çoğu zaman da kısmet işidir. Birisi bir markayı tercih eder çok memnun kalır bir başkası alır daha kullanmak nasip olmadan bozulur. Bu bizim de başımıza gelen, yapacak bir şeyin olmadığı bir durumdur. Ancak Umut Spot olarak mümkün olduğu kadar temiz, sorunsuz ve sağlam ürünler almaya gayret ediyor, arızalı eşyaları alıp tamir ettirip satma yoluna gitmiyoruz.

Beyaz Eşya Nakliye

Beyaz Eşya Nakliye

Nakliye ve Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Ataşehir beyaz eşya alım satım işleriniz için bizi tercih ederseniz sorun yaşamadan, kötü sürprizlerle karşılaşmadan satış yapabilirsiniz. Satacağınız ürün ne olursa olsun isterseniz çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima isterseniz televizyon, termosifon olsun hepsini tek seferde nakit alabiliriz.

Alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle yapıyor, sizi bekletmiyor, zahmet vermiyoruz. İkinci el klima, termosifon veya duvara montaj aparatı ile asılı olan televizyonlarınızı kendi ekibimiz sökmektedir. Bununla ilgili gerekli olan tüm aletleri yanımızda getiriyoruz.

Gerekli tüm bilgileri vermeye, aklınızdaki tüm soruları cevaplamaya çalıştık. Ataşehir beyaz eşya satışı için bizi tercih edebilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir veya arayabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz aşağı ekleyeceğimiz linklere tıklayarak faydalanacağınız yazılarımızı da okuyabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2021-02-20T18:35:55+03:0020 Şubat 2021|0 Yorum

Yorum Yap