Ataşehir Sıfır Eşya Alanlar

Ataşehir Sıfır Eşya Alanlar

Ataşehir sıfır eşya alanlar olarak kullanılmamış eşyalarınızı adresinizden, değerinde, yüksek fiyattan satın almaktayız. Sizin de satma niyetinde olduğunuz, nakite çevirmek istediğiniz ürünleriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzun zamandır bu işle meşgul oluyor, insanların satmak istedikleri ikinci el veya spot eşya için alımlar yapıyor, fiyat teklifleri veriyoruz. Daha önce böyle bir deneyiminiz olmadıysa, herhangi bir eşyanızı satmadıysanız sürece yabancı olmanız çok normal.

Hiç merak etmeyin işin uzmanı olan firmamız size bu konuda gerekli olan tüm bilgileri iletecek. Bilmeniz gereken, merak ettiğiniz, sürekli sorulan sorulardan oluşan bir yazı hazırlayıp beğeninize sunuyoruz. Bizi aynı zamanda Facebook hesabımızdan takip ederek de bilgi alabilir, alımını yaptığımız eşyaları görebilirsiniz.

Ataşehir Sıfır Eşya Nasıl Satılır?

Müşterilerimizin kabul etmekte zorlandıkları bir konuya en baştan açıklık getirelim. 10 gün, 15 gün gibi az sürelerde de olsa kullanılmış ürün sıfır olmaz. Bir ürünün spot eşya veya sıfır eşya olarak kabul edilmesi için bazı şartlara uyuyor olması lazım.

  1. Kutusunun açılmamış olması (Kutusu açılmış ancak hiç kullanılmamış olursa da sıfır olarak kabul edilebilir)
  2. Servis kurulumunun yapılmamış olması
  3. Garanti süresinin başlamamış olması
  4. Kullanılmamış olması
  5. Faturasının olması. (Ürünün size ait olduğunu gösteren bir belge de olabilir)

Özellikle led televizyon, beyaz eşya, çamaşır makinesi, klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyaların belirli bir süre kullanılmış olması ikinci el olmasına sebep olur. Örneğin kutusu açılmışsa ama hiç kullanılmamış, servis kurulumu yapılmamışsa bu ürün de sıfır olarak değerlendirilebilir.

Bizi 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan arayarak bilgi verip veya eşyalarınızın fotoğraflarını, marka model bilgilerini göndererek fiyat alabilirsiniz. Böylece Ataşehir ilçesindeki adresinize gelmemize gerek kalmadan hızlı şekilde fiyat teklifi verebiliriz.

Sıfır Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Her eşya kendi türüne göre değerlendirilip fiyatlandırılır ve teklif size ancak bu şekilde sunulur. Örneğin sıfır led televizyon satmak istiyorum diyerek bizi arayan bir müşterimizden ürünün markasını ve modelini istiyoruz.

Ürünün markası, teknik özellikleri, ekran boyutunu önemseyerek fiyat veriyoruz. Spot mobilya alımında ise renkler, ürünün tarzı, ergonomik olup olmaması, tasarımı devreye girmektedir.

Ödeme Ve Nakliye Nasıl Yapılıyor?

Ataşehir sıfır eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit olarak yapıyoruz. Özellikle covid sonrası para ile temas etmek istemeyen müşterilerimiz için ise eft veya havale seçeneklerimiz de mevcut.

Bize ne tür ürün satarsanız satın İstanbul Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ilçelerinin tamamından ücretsiz nakliye ile alım yapıyoruz. Tüm taşıma, yükleme işlemleri de bize ait. Firmamız haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Bizi Takip Edin
2020-12-06T11:25:15+03:006 Aralık 2020|0 Yorum

Yorum Yap