Ataşehir Kayışdağı ikinci el eşya alan yerler

Ataşehir Kayışdağı ikinci el eşya alanlar

Ataşehir Kayışdağı ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı kısa sürede fiyatlandırıyor, istediğiniz gün nakit satın alıyoruz. Evinde, iş yerinde, deposunda, çatı katında, garajında satılması gereken eşyaları olan herkesi bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Firmamız tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte, Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmamaktadır. Sizin de böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa, kime güveneceğinizi bilmiyorsanız hiç merak etmeyin doğru yerdesiniz. Ataşehir ikinci el eşya alım satım işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Pek çok müşterimizin yaşadığı çekinceleri, bize sormak istediğiniz sorular olduğunu biliyoruz. Biz de bu soruları cevaplamak ve aklınızdaki soru işaretlerini dağıtmak için bir yazı hazırladık. Sizi sıkmamak ve daha dolay anlaşılabilir olması adına Kayışdağı spotçular ile ilgili yazımızı başlıklara ayırarak ilerleyeceğiz. Umarız sizin için faydalı olur ve istifade edersiniz. Başlıyoruz.

Kayışdağı İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

  • Elden çıkarmak istediğiniz eşyaların hangileri olduğuna tam olarak karar vermek ile ilk adımı atabilirsiniz.
  • Daha sonra bu eşyaların fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı whatsapp, signal, telegram veya bip  hattımızdan hangisine isterseniz göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Teklif ettiğimiz fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Ataşehir ilçesindeki Kayışdağı adresinizden alım yapabiliriz.
  • Alım yaparken bazı kriterlere göre hareket ediyor, her ürünü satın alamıyoruz. Bu kriterlerin neler olduğunu da ilerleyen satırlarda izah edeceğiz.

Ne Tür İkinci El Eşya Satabilirsiniz?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, deri koltuk, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, klasik mobilya, gümüş alıyoruz. Örnekler artırılabilir, daha fazla eşya yazılabilir ancak başlıca olanlarını sayalım.

Sizin eşyanız bunların dışında bir ürün de olsa alıp alamadığımızı sormak için fotoğraflarını göndererek fikir alabilirsiniz. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların klasik, deri, aksesuar gibi ürünlerini de alıyoruz.

Fiyat Teklifini Neye Göre Belirliyoruz?

Kayışdağı ikinci el eşya alımı sırasında bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız. Ataşehir ilçesinden veya İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ilçelerinin hangisinden alım yaparsak yapalım fiyatı buna göre tespit ediyoruz. Nelere dikkat ettiğimizi, fiyatı nelerin belirlediğini de sıralayalım

  • Eşyanın satılabilir durumda olması
  • Sağlam olması (Özellikle ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon gibi eşyalar için geçerli )
  • Model olarak tercih edilen bir ürün olması
  • Temiz olması
  • Markası

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kayışdağı ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit yapıyoruz. Eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz. Alım esnasında kendi aracımızı ve ekibimizi tahsis ediyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, Facebook, Pinterest ve İnstagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-10-20T22:23:37+03:009 Kasım 2020|0 Yorum

Yorum Yap