Ataşehir 2. ikinci el eşya alan yerler için firmamız Umut Spot’u tercih ederek kullanmadığınız ürünleri nakite çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Ev eşyası nasıl satılır, ikinci el eşya fiyatları nasıl belirlenir, spotçular ne tür eşyalar alır gibi pek çok sorunuzu yazımızda cevaplayacağız. Uzun yıllar eski eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamız nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve aklınızdaki soru işaretlerini çok iyi bilmektedir. Bu doğrultuda en doğru bilgileri, 2.el eşya alım satım sürecini eksiksiz şekilde aktaracağız.

2.el eşya alanlar olarak amacımız insanların yüksek bedellerle satın aldığı eşyaları değerinde satın alıp kendilerine bir tasarruf sağlamaktır. Daha önce eşyalarını satın aldığımız müşterilerimizin büyük çoğunluğunun tecrübesi olmadığı için nasıl bir yol izleyeceklerini bilmediklerini gördük. Neyse ki kendilerine en iyi hizmeti ve mümkün olan en yüksek fiyat teklifini sunduk. Şimdi sıra sizde. Eğer siz de Ataşehir ikinci el eşya satışı için bilgi almak istiyorsanız yazımıza başlayalım.

Atasehir-2.-İkinci-Esya-Alan-Yerler

Ataşehir ikinci el eşya alan yerler

2. İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Ataşehir 2. ikinci el eşya alan yerler eşyalarınızı nasıl satın alır, işe nereden ve nasıl başlamalısınız hemen bundan bahsedelim. Aslında yapmanız gereken çok basit. Yerinizden kalkmadan, zahmet çekmeden eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli
  • Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size hemen dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Ataşehir ilçesindeki adresinizden alım yapabiliriz.

Gördüğünüz gibi bir kaç fotoğraf çekerek işinizi halledebilirsiniz. Bu noktada sizden ricamız eşyalarınızın kusurları varsa bunların da fotoğraflarda yer vermenizdir. Alım şartlarımıza uymayan, branşımız olmayan ürünleri maalesef satın alamıyoruz. İlerleyen başlıklarda bu konularla ilgili daha detaylı bilgiler paylaşacağız.

Aşık Veysel Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yenisahra Mahallesi, Yenişehir Mahallesi bölgelerinin tamamından alım yapabiliyor, bu bölgelere 7 gün hizmet verebiliyoruz.

Ne Tür 2. İkinci El Eşya Alıyoruz?

Ataşehir 2. ikinci el eşya alan yerler satabilecekleri, maddi değer arz eden ürünleri almak isterler. 2.el ev eşyası olsun ofis eşyası olsun alımlarımızda içlerinden seçim yaparak almak zorunda kalabiliyoruz. Peki bize ne satabilirsiniz bunu bilmek istemez misiniz? İkinci el beyaz eşya, mobilya, buzdolabı, koltuk takımı, L koltuk, baza yatak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, deri koltuk, yatak odası, bahçe mobilyası ilk aklımıza gelen ikinci el ev eşyası grubudur.

Bir de antika eşya kadar değerli olmasa da hala alıcısı olan kıymetli eşya grubu ürünler vardır. El halısı, gümüş eşya, pirinç mobilya, saat, plak, pikap, Rolex saat, Hereke halısı, Ladik halısı, Bünyan halısı, gümüş gondol, gümüş şekerlik, tepsi, şamdan gibi eşyalarınız da ilgi alanımıza giren eşyalardandır. Eşyalarınızın fiyatlandırılmasını uzman ekspertiz ekibimiz tarafından adil şekilde yapılacaktır. Rolex saat alırken de 2.el beyaz eşya alırken de en doğu fiyat teklifini vermeye gayret ediyoruz. Bu teklifi verebilecek, eşyanızı değerinde fiyatlandırabilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Fiyat Teklifi Neye Göre Belirliyoruz?

Ataşehir 2. ikinci el eşya alan yerler için önemli olan temiz, satılabilecek, sağlam ürünler almaktır. Çok yıpranmış, hor kullanılmış, deforme olmuş ürünleri almamız maalesef mümkün değil. Bu konuda bilgi ve tecrübemize güvenebilirsiniz. Emin olun hiçbir spotçu satabileceği bir eşyaya sırtını dönmez ve onu almak için fiyat teklifi sunar. Arkadaşlarımız hemen hemen her eşya grubunda gerekli donanıma sahiptir. İsterseniz spotçular neye göre fiyat teklifi verir kısaca sıralayalım.

  • Temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Renk ve desenlerine
  • Satılabilir durumda olmasına bakıyoruz.

İkinci el beyaz eşya alanlar için ürünün markası ve çalışır durumda olması çok önemlidir. Arızalı, tamir edilmesi gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, kurutma makinesi gibi ürünleri maalesef satın alamıyoruz.

Alacağımız 2.el ev eşyası mobilya ise bu aşamada da markadan ziyade ürünün renk ve desenlerine dikkat ederiz. Aykırı renkler ve karışık desenler 2.el olarak çok zor satıldığı için biz de satın almak istemeyiz. Daha çok pastel renkler ve sade çizgiler taşıyan L koltuk, çekyat, koltuk takımı gibi ürünleri tercih edilmektedir. Örnekleri daha da artırabiliriz ama sizi sıkmamak adına şimdilik burada bırakalım. Sizin sormak istediğiniz sorular varsa bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Ne Zaman Nasıl Yapılıyor?

Ataşehir ikinci el eşya alımı için haftanın 7 günü sizlere ulaşan firmamız, ikinci el eşya satmak istiyorum diyen her müşterisine en hassas şekilde hizmet vermektedir. Size zahmet vermeden, kötü sürprizler yaşatmadan, tekrar tekrar pazarlık yapmadan, son derece profesyonel çalışıyoruz. Satacağınız eşya türü ve adeti ne olursa olsun alım yapabilecek kapasitede nakliye araçlarımı mevcuttur. Bu yüzden nakliye, taşıma işlemleri ücretsiz olarak bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Ödeme ise eşyalarınız alındıktan sonra isterseniz nakit, eft veya havale ile yapılmaktadır. Ödeme, anlaştığımız tutar üzerinden yapılacak, fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz. Ataşehir ikinci el eşya alımı için bizi haftanın her günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-04-26T21:33:47+03:001 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap