Kadıköy Spot Eşya Alanlar

Kadıköy Spot Eşya Alanlar

Sayfamızı inceliyorsanız mutlaka bazı eşyalarınızı elden çıkarmayı düşünüyorsunuzdur. Doğru adreste olduğunuzu baştan söyleyebiliriz. Firmamız tüm İstanbul genelinde dolayısıyla Kadıköy ilçesinde aktif hizmet vermektedir.

Kadıköy spot eşya alanlar olarak bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızın satışını çok kolay şekilde yapabilirsiniz. Bu yazımızın amacı da bunu nasıl yapabileceğinizi detaylı şekilde anlatmaktır.

İş sürecimizi sizinle paylaşmak istiyoruz çünkü bizi tercih etmenizi istiyoruz. Bunu istememizin haklı sebepleri var ki anlatmaya başladığımızda sizin de bize hak vereceğinizi umuyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

SPOT EŞYA NEDİR, NASIL SATILIR?

Spot eşya çok karıştırılan bir kavramdır. İkinci el eşya alan yerler tabelalarında genelde bu tamlamayı tercih etmektedir. Spot eşya sıfır eşya demekse eskiciler neden bu yazıyı kullanıyor?

Kafanız karışmasın. Bu eski bir alışkanlıktır. Spot piyasası eskisi kadar canlı olmadığı için spot beyaz eşya, klima, televizyon alım satımı yapan firmalar ikinci el alım satımı yapmaya başlamıştır.

Şimdi eşyalarınızı nasıl satabileceğiniz kısmına gelelim. İkinci el de olsa spot da olsa bizimle iletişime geçerek satacağınız eşyalar hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. İsterseniz eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz de yeterli olacaktır. Satacağını eşyanın türüne, durumuna göre fiyat teklifimiz tarafınıza iletilecektir.

FİYATTA ANLAŞTIKTAN SONRA?

Fiyatta anlaştıktan sonra ekibimiz Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapmaktadır. Alacağımız gün ve saati siz belirliyorsunuz. Ne zaman isterseniz o gün alım yapabiliriz.

Alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızla yapar, sizden hiçbir ücret talep etmeyiz. Caddebostan, Suadiye, Feneryolu, Fenerbahçe, Kozyatağı gibi yoğun semtleri olan ilçenin her yerinde ücretsiz nakliyemiz geçerlidir.

Nakliye konusunda açıklama yapmışken ödeme kısmına da değinelim. Ödeme, eşyalarınız araca yüklenirken anlaştığımız fiyat üzerinden nakit yapılır. Eft veya havale isterseniz o şekilde de ödeme yapabiliriz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Spot eşya genelde beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın gibi eşyalardan oluşur. Mobilya da belirli zamanlarda koltuk takımı, bahçe mobilyası, ofis mobilyası olarak alınıp satılsa da nadirdir.

Kadıköy spot eşya alanlar olarak satmayı düşündüğünüz ikinci el eşya veya eşyalar için de alım yapmaktayız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi siz eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin, gerisini bize bırakın. Bizi Facebook hesabımızdan da takip edebilir, alabildiğimiz diğer eşyaları görebilirsiniz.

Firmamız güven içinde, saygılı şekilde alım yapmakta, binanıza, iş yerinize zarar vermeden, dikkatli şekilde taşımaktadır. Ticari kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de önemsiyoruz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:19+03:0020 Mayıs 2020|0 Yorum

Yorum Yap