Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Yoğun ve sürekli göç alan bir nüfusa sahip olan Sultanbeyli ilçesinin hemen hemen her caddesine aktif hizmet vermekteyiz. Sizden gelen talepler doğrultusunda eşyalarınızı inceliyor, hemen fiyatlandırıyoruz.

Daha öncesinde eşyalarını satın aldığımız müşterilerimizin süreç hakkında bilgi sahibi olmadıklarını gördük. Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak bilgi alabileceğiniz, süreci öğrenebileceğiniz bir yazı hazırlamak istedik.

Amacımız kafanızdaki soru işaretlerini gidermek ve süreç hakkında önceden bilgi sahibi olup eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Merak ettiğinizi bildiğimiz yerden başlıyoruz. Keyifli okumalar dileriz.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Bize satabileceğiniz eşya sayısı çok fazla. İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, ofis mobilyası, koltuk takımı, yatak odası, deri koltuk, bahçe mobilyası bunlardan bazılarıdır. Örnekler artırılabilir ancak şimdilik fikir vermesi açısından bunları yazalım.

EŞYALARINIZ İÇİN NASIL FİYAT ALABİLİRSİNİZ?

Müşterilerimizden ilk etapta eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini rica ediyoruz. Siz de hak verirsiniz ki her ikinci el eşya fiyatlandırması için Sultanbeyli ilçesine gelmemiz mümkün değil. Malum İstanbul trafiği buna müsaade etmez.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını kolaylıkla gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra size fiyat teklifimiz için dönüş yapılacaktır.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Sultanbeyli ilçesinin her yerinden alım yapabiliyoruz. Sizi bekletmeden, mağdur etmeden istediğiniz gün ve saatte kapınızdayız.

NEYE GÖRE DEĞER BİÇİYORUZ?

Bizim için önemli olan eşyalarınızın modeli, temizliği ve satılabilir olmasıdır. Çok yıpranmış, deforme olmuş artık bir başkasının alıp kullanmak istemeyeceği eşyaları alamıyoruz. Bu durumu bir kaç örnekle açıklayalım istiyoruz.

Arızalı beyaz eşya satmak isteyen müşterimize olumsuz cevap vermek zorundayız. Çünkü sorunlu ürünleri alıp tamir ettirip satmaya çalışmak yanlış bir ticari anlayıştır. Orjinal olmadığı sürece bu eşya ileride tekrar sorun çıkaracak bu da bize müşteri ve güven kaybettirecektir.

Kirli, çökmüş, deforme olmuş bir koltuk takımı veya kırık, çizik bir yatak odası da alamıyoruz. İkinci el eşya alımında elbette bazı kusurların olabileceğini kabul ediyoruz ancak çok yıpranmış ürünleri almamız mümkün olmuyor.

Şöyle bir toparlamak gerekirse kullanılmış eşya ne kadar temiz ve yeniye yakınsa o kadar yüksek fiyattan alınır diyebiliriz. Bu aşama da anlaşıldıysa son kısıma geçebiliriz demektir.

NAKLİYE VE ÖDEME

Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve çalışanlarımızla yapıyoruz. Böylece sizden nakliye veya taşıma ücreti istemiyor, zahmet vermeden taşıyoruz.

Eşyalarınızın alımının tamamlanmasının ardından anlaştığımız miktarı nakit takdim ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak, eşyalarınızı değerinde satmak istiyorsanız bizi hiç çekinmeden, tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:19+03:0021 Mayıs 2020|0 Yorum

Yorum Yap