Bu yazımızdan Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar ile yani bizimle ilgili detaylı bilgiler vereceğiz. Eşyalarını satmak isteyen, bunun için güvenilir bir firma arayan herkes için tüm ilçe geneline aktif hizmet veriyoruz. Sürekli göç alan ve artan bir nüfusa sahip olan Sultanbeyli ilçesinin hemen hemen her caddesine ulaşabiliyor, sizden gelen talepler doğrultusunda eşyalarınızı inceliyor, hemen fiyatlandırıyoruz. Nasıl mı?

Eşyalarımı satmak istiyorum diyorsanız yazımıza dikkatlice göz atıp aradığınız tüm cevapları bulabilirsiniz. Daha öncesinde eşyalarını satın aldığımız müşterilerimizin süreç hakkında bilgi sahibi olmadıklarını gördük. Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak bilgi alabileceğiniz, süreci öğrenebileceğiniz bir yazı hazırlamak istedik. Amacımız kafanızdaki soru işaretlerini gidermek ve süreç hakkında önceden bilgi sahibi olup eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Merak ettiğinizi bildiğimiz yerden başlıyoruz. Keyifli okumalar dileriz.

Sultanbeyli-İkinci-El-Esya-Alanlar

Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Müşterilerimiz bazen hiç alıp satmadığımız, branşımız olmayan eşyaları alıp almadığımızı soruyorlar. Ancak siz anlayacaksınız ki her eşyayı satın almamız mümkün değildir. Peki biz ne alıyoruz? Yani Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar sizden ne gibi eşyalar satın alır? Hemen örneklerle anlatalım.

Daha çok günlük hayatta kullanılan ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon, masa sandalye, baza yatak, elbise dolabı, country eşya, vintage mobilya, ofis mobilyası, koltuk takımı, yatak odası, deri koltuk, bahçe mobilyası bunlardan bazılarıdır. Örnekler artırılabilir ancak şimdilik fikir vermesi açısından bunları yazalım.

Bir de antika eşya kadar değerli olmasa da hala kıymetini koruyan, alıcısı olan eşyalar var ki onları da yüksek fiyat teklifi ile alabiliyoruz. Gümüş obje, cam eşya, bahü, yerli plak, klasik mobilya, chester deri koltuk, gümüş gondol, el halısı, varaklı mobilya, klasik mobilya, ağaç mobilya, long play, Hereke el halısı, Ladik el halısı gibi eşyalarınızı da alıyoruz.

Özellikle antika eşya ile ilgili detaylı bilgi verdiğimiz yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

En Değerli İkinci El Eşya Hangileri?

En değerli 2.el eşya en hızlı satılan eşyadır:) Spotçular için temiz ve talep gören eşya almak çok önemlidir. Modeli eski olan, tercih edilmeyen, kimsenin evine veya ofisine koymak istemeyeceği kadar yıpranmış eşyalar değersizdir ve satın alınmaz.

Aslında her eşya değerlidir. Özellikle televizyon, klima, beyaz eşya, temiz koltuk takımı, el halısı, gümüş eşya, antika gibi eşyalar hızlı satıldığı için tüm spotçu arkadaşlar tarafından yüksek fiyat teklif edilir.

Fiyat Teklifi Almak İçin Ne Yapmalısınız?

2.el eşya satmak için spotçuları dolaşarak fiyat toplamanıza, internet satış sitelerinde günler harcamanıza gerek yok. Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak size kısa sürede fiyat teklifi vermemiz mümkün. Şaşırdınız mı? Şimdi hızlı ve kolay fiyat teklifi almak için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını kolaylıkla gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır.
  • Eğer eşyalarınız bizim almak isteyeceğimiz, satabileceğimiz türden eşyalar ise kısa sürede fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün Sultanbeyli ilçesindeki adresinizden alım yapıyoruz.

Gördüğünüz gibi işlem son derece kolay ve sadece bir kaç fotoğraf çekip whatsapp ile göndermekten ibaret. Hem de öyle detaylı fotoğraf değil sadece anlaşılır, eşyalarınızı görebileceğimiz şekilde olması yeterli. Gerisi tamamen ekibimiz tarafından halledilen işlemlerdir.

Neden Fotoğraf Göndermenizi İstiyoruz?

Bazı müşteriler eşyalarının fotoğraflarını istediğimizde bize sitem edip kolaycılıkla itham etseler de her eşyayı adresinize gelerek yerinde görmemiz pek mümkün değil. Çünkü malum İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmek adeta tüm gününüzü almaktadır. Dolayısıyla biz de hem kendi adımıza hem de sizi adınıza işleri hızlandırmak için il etapta eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz.

Lütfen bu isteğimizi kolaycılık olarak değil iş hızlandırmak olarak algılamanızı rica ediyoruz. Bir diğer talebimiz de eşya fotoğrafları gönderirken ürünlerin kusurlu yerleri varsa oraları da net olarak fotoğraflamanız veya bize ayrıca söylemenizdir. Aksi halde 2.el eşya alım işleminden vazgeçebilir veya teklif ettiğimiz rakamı düşürmek zorunda kalabiliriz.

Neye Göre Fiyatlandırma Yapıyoruz?

Siz de takdir edersiniz ki her eşyanın aynı fiyattan alınması mümkün olmayacağı gibi adil ve hakkaniyetli de değildir. Her eşya grubunun farklı kriterlere göre fiyatlandırma aşamaları vardır. Nedir bu kriterler, Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar eşyalarınızı neye göre fiyatlandırmaktadır? Hemen anlatalım.

  • Temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renk ve desenlerine
  • Kaç senelik olduğuna bakıyoruz

İsterseniz sıraladığımız maddeleri biraz açalım. 2.el mobilya alanlar da ikinci el beyaz eşya alanlar da alım yaparken ürünlerin temiz ve sağlam olmasına önem verir. Çünkü kırık, çıkık, arızalı, sorunlu eşyaları kimseye satamayız. Dolayısıyla alım yaparken buna özellikle ehemmiyet gösteriyoruz. Ayrıca marka ve model bilgileri de yüksek fiyat teklifi vermemizi etkiler.

Gümüş alanlar satmak istediğiniz gümüş gondol, şekerli, şamdan gibi eşyaların ayar numarasına ve ağırlığına bakarlar. El halısı alanlar ise halınızın yöresine, renk ve desenlerine, yıpranmamış olmasına göre fiyatlandırma yaparlar.

Nakliye ve Ödemeyi Nasıl ve Ne Zaman Yapıyoruz?

Şimdi geldik en çok merak ettiğiniz, kesinlikle zahmet çekmek, sorun yaşamak istemediğiniz ödeme ve nakliye aşamalarına. Bize hangi eşya grubundan ürün satarsanız satın, ne kadar fazla olursa veya kaçıncı katta olursa olsun hızlı şekilde alım yapabiliriz. Kendi ekibimizle, elemanlarımız ve ekipmanlarımızla geliyor, kısa sürede eşyalarınızı toparlayarak araçlarımıza yüklüyoruz. İşimizi çok kısa sürede bitirerek zamanınızı almamaya gayret ediyoruz. Yani nakliye, taşıma, yükleme tamamen bize ait.

Eşyalarınız için hangi fiyata anlaştıysak o fiyattan alım yapıyor, fiyat düşürmek için eşyalarınıza kusurlar bulmuyoruz. Önce ödemeyi yapıyor, daha sonra taşımaya başlıyoruz. Siz paranızı eft, havale veya nakit olarak alıp onay verdikten sonra alım işlemlerine başlıyoruz.

Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak süreci tüm önemli noktalarına kadar anlatmaya, aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalıştık. Yine de sormak istediğiniz sorularınız varsa bizi hiç çekinmeden arayabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü aktif olarak tüm Sultanbeyli ilçesine cadde cadde, sokak sokak hizmet veriyoruz. Size de hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

 

Bizi Takip Edin
2024-04-10T00:36:17+03:0021 Mayıs 2020|0 Yorum

Yorum Yap