Spot Beyaz Eşya Alanlar

Spot Beyaz Eşya Alanlar

Baştan söyleyelim spot eşya demek sıfır demektir. Yani kullanılmamış, kutusu hiç açılmamış, faturalı ürünler bu gruba girmektedir. Toplumumuzda spot ve ikinci el eşya kavramları birbirine girmişken bir açıklama getirelim istedik. Spot beyaz eşya alanlar nasıl hizmet verir bunu detaylı şekilde anlatacağız.

Ne gibi eşyalar alabiliyoruz, alırken nelere dikkat ediyor, neye göre fiyatlandırma yapıyoruz bunu detaylandıracağız. Amacımız sizin daha bilinçli bir alışveriş yapmanızı ve bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Çünkü size en kaliteli hizmeti, en kısa süre içinde verebiliriz. İşte başlıyoruz.

SPOT BEYAZ EŞYA NASIL OLUR?

Spot denmesinin sebebi denir öncelikle bundan bahsedelim. Bu şekilde söylenmesinin sebebi fiyatından ileri gelmektedir. Toplumumuzda spot ürün revizyonlu ürün gibi algılanmaktadır. Yani tamir edilmiş veya sağında solunda vuruk olan ürün olarak düşünülmektedir.

İnsanların sıfır alıp kullanmadıkları ve çeşitli sebeplerle elden çıkarmak istedikleri ürünleri satın alıyoruz. Bunları da piyasa fiyatının altında yine kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Böylece bazı beyaz eşya ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Şöyle bir toparlamak gerekirse, spot demek sıfır, hiç kullanılmamış demektir. Bazı müşterilerimiz çok kısa süre kullandıkları ürünleri hala sıfır olarak satmaya çalışsa da bu ürün artık ikinci el eşyadır.

SPOT BEYAZ EŞYA HANGİ ÜRÜNLERDEN OLUŞUR?

Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, televizyon, kurutma makinesi, fırın, termosifon gibi ürünleri sayabiliriz. Arçelik, Beko, Vestel, Samsung, Lg, Bosch, Siemens gibi markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınıp satılmaktadır.

Altus, Regal, Finlux, Westfrost, Sunny gibi alt markaların ürünleri de spot olarak alınır. Ancak yukarıda saydığımız markaları gibi çok yüksek fiyatları olmaz. Bu markalar zaten teknoloji marketlerinde de ucuza satılmaktadır.

Çünkü bu markalar müşterilerimize güven duygusu sağlamaktadır. Yaygın servis ağları, kaliteli malzeme kullanımı sebebiyle yüksek fiyattan alınıp satılırlar. Sizin de elinizde satmayı düşündüğünüz spot beyaz eşya varsa bizi arayabilirsiniz.

Ekibimiz çok kısa süre içinde fiyatlandırma yapacak, eşyalarınızı istediğiniz gün adresinizden, nakit ödemesini yaparak satın alacaktır.

SATIN ALMA VE NAKLİYE NASIL OLUYOR?

Fiyatı konusunda anlaştığımız ne kadar spot eşya varsa alımını biz yapıyoruz. Spot beyaz eşya alanlar olarak kapınızdan alım yapıyor, kendi aracımızı ve elemanlarımızı kullanıyoruz. Bu sayede sizden en ufak bir ücret talep etmiyoruz.

Siz nakliye veya taşıma işlemlerine kesinlikle karışmıyorsunuz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sıfır eşyalarınızı hemen satabilirsiniz.