İkinci El Eşya Beylikdüzü

İkinci El Eşya Beylikdüzü

Beylikdüzü ilçesinde yaşayan insanlar elden çıkarılması gereken eşyaları olduğunda Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar ile görüşür ve fiyat teklifi alır. Ancak spotçular yani ikinci elciler eşyalarını almak istemezse ne yapacaklar? Bu soru bize o kadar çok soruluyor ki Umut Spot olarak size bilgi vermeyi kendimize görev edindik. Ne tür eşyalar alırlar, üret öderler mi, taşıma ve yükleme işlemleri nasıl yapılır?

Beylikdüzü Dosteller Mağazası Nedir, Kimler Faydalanabilir?

Beylikdüzü Belediyesi dost eller mağazası adında bir proje geliştirerek sizden aldığı ürünleri ihtiyaç sahipleriyle ücretsiz olarak buluşturmaktadır. Böylece hem siz fazlalıklarınızdan kurtulmuş hem de durumu olmayan ailelere destek olmuş oluyorsunuz.

Kadın Aile Hizmetlerine bağlı bir sosyal hizmet mağazasıdır. Bu yapıdan faydalanabilecek kişiler sosyal inceleme ile belirlenmektedir. Dosteller mağazası kar amacı gütmemekte, tamamen bağış usulü ile çalışmaktadır. Eğer siz de bağış yapmak veya konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 0212 872 04 00 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Dosteller Mağazası Ne Tür Eşyalar Alıyor?

Ev eşyası, nişan malzemesi, giyim eşyası, bebek malzemesi, kıyafet, ev tekstili gibi eşyaları belediye gelip adresinizden alıyor. Bu tür eşyalar yükte hafif olduğu için belediye çalışanları tarafından kolayca alınmaktadır. Pek çok insan evlerinde biriken kullanılmış kitap ve tabak çanakları vermek istiyor. Lys, Aöf, Teog, Kpss, ders kitabı, test kitabı, defter, roman türü ürünlerinizi bağışlayabilirsiniz ancak ansiklopedi alımı yapılmıyor. Tencere, tabak türü ürünlerinizi de verebiliyorsunuz ancak taktir edersiniz ki bu tarz ürünlerin temiz ve kullanılabilir olması gerekir.

 2. İkinci El Beyaz Eşya ve Mobilya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya ve mobilya konusunda ne yapılabilir? Bu tarz ürünler belediye tarafından nakit karşılığı değil bedelsiz olarak alınmaktadır. Ancak ben bedelsiz vermek değil satmak istiyorum ve eşyalarımın değerini öğrenmek istiyorum diyorsanız 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Umut Spot olarak ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, televizyon, mobilya gibi eşyalarınızı satın alıyoruz. Belediye ile hiçbir bağı bulunmayan firmamız herhangi bir nakliye veya taşıma ücreti almadan, eşyalarınız için nakit ödeme yaparak alım yapacaktır.

 

 

Bizi Takip Edin
2022-04-04T22:01:34+03:0013 Mart 2022|0 Yorum

Yorum Yap