Gebze İkinci El Eşya Alanlar

Gebze İkinci El Eşya Alanlar

Gebze ilçesinden ikinci el eşya alım satım işlemleriniz için bizi tercih edebilir, eşyalarınız için maksimum fiyat teklifi alabilirsiniz. Nasıl mı? Hiç tasalanmayın sürecin nasıl işlediği ve nasıl fiyat teklifi verdiğimizle ilgili bilmek istediğiniz tüm detayları paylaşacağız.

Senelerdir eski eşya alım satım isteklerinizi titizlikle karşılıyor, Gebze eski eşya satış talepleriniz için elimizden gelen en kaliteli hizmeti veriyoruz. Amacımız müşterilerimizin hak ettikleri en iyi hizmeti almalarını sağlamaktır. Şimdi adım adım, ana başlıklar halinde sorularınızı cevaplayacak, Gebze ikinci el eşya alanlar ile ilgili her bilgiyi vereceğiz.

Gebze 2. İkinci El Eşya Alanlar

Eşyalarımı satmak istiyorum, eşya fiyatları neler, fiyat teklifi nasıl alabilirim gibi soruları çok duyuyoruz. Bunun cevabı doğru ve güvenilir bir spotçu ya da ikinci elci ile iletişime geçmektir. İkinci el eşya alan yerler için bizi tercih ederek her bölgede olduğu ilçenizde de kısa sürede satış yapabilirsiniz.

Sizin için fazlalık olan eşyalarınızı daha fazla bekletmek yerine zamanında elden çıkarmanız en doğrusu olacaktır. Yoksa bu eşyalar gittikçe eskiyecek, model kaybedecek, dolayısıyla beklediğiniz maddi değeri bulamayacaksınız. Zaten yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf göndermek olduğu için zahmete girmeden fiyat teklifi alabilecek, satıp satmama kararınızı kısa süre içinde vereceksiniz.

Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Whatsapp, Bip, Telegram, Signal gibi uygulamaların herhangi biri ile gönderim yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyecek, alıp eşyalarınızı alamayacağımızla ilgili cevabımızı size bildirecektir.
  • Eğer bizim alabileceğimiz türde ve durumda eşyalar ise ödeyebileceğimiz fiyatı size söylüyoruz.
  • Teklif ettiğimiz rakamı onaylamanız halinde istediğiniz gün Gebze ilçesinden ikinci el eşya alımı işlemlerini tamamlıyoruz.

Sıfır veya spot eşya satış taleplerinizi aynı şekilde değerlendiriyor, kutusu açılmamış, faturası olan, servis kurulumu yapılmamış eşyalarınızı da satın alıyoruz. İkinci el eşya fiyatları ile sıfır eşya fiyatları elbette farklı olacak, kullanılmamış eşyaların fiyatları daha yüksek olacaktır. Spot eşya ve ikinci el eşya sürekli karıştırılsa da bununla ilgili detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza da göz atabilirsiniz; spot eşya nedir? Artık Gebze spotçu nerede diye düşünmenize de gerek yok.

Bize Ne Satabilirsiniz?

Gebze ikinci el eşya alan yerler için bizi tercih edip eşyalarımı satmak istiyorum diyen herkesten alım yapmamız mümkün değil. Siz de hak verirsiniz ki bizim de branşımız olan, dükkanımıza koyabileceğimiz eşyalar kısıtlıdır. Bu ürünler hangileridir?

2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, yatak odası gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz.

Bunların dışında olan eski eşya olarak tanımladığımız el halısı, gümüş, plak, Rolex saat, Hereke halısı, Metebronz, Kervan Mobilya, Fatih Kral gibi eşyaları da satın alıyoruz. Gebze ikinci el eşya satış süreci nasıl işliyor, kullanılmış eşya nasıl satılır sorularınızı cevapladığımızı düşünüyoruz. Şimdi sıra en çok sorduğunuz nakliye ve ödeme aşamalarına geldi.

Gebze Eşya Alımı İçin Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Umut Spot olarak eşyalarınızın nakliyesini kendi aracımız ve ekibimizle yapıyoruz. Böyle olunca da siz hiçbir ödeme yapmıyor, zahmete girmiyorsunuz. Çok kısa süre içinde eşyalarınızı demonte ediyor, taşıyor ve araca yüklüyoruz. İşimiz bittiği zaman da ödemeyi nakit yapıyoruz. İsterseniz eft veya havale ile de yapabiliyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-08-08T19:58:34+03:0027 Şubat 2021|0 Yorum

Yorum Yap