Gebze ikinci el eşya alanlar için de bizimle iletişime geçerek eşyalarınız için fiyat teklifi alarak satış yapabilirsiniz. Gebze ikinci el eşya nasıl satılır, Gebze beyaz eşya alanlar veya Gebze ikinci el eşya satmak istiyorum gibi arayışlarınız, talepleriniz ekibimiz tarafından karşılanacaktır. İstanbul ilçeleri arasında olmamasına rağmen, haftanın 7 günü bölgeye aralıksız hizmet veriyoruz. Bu hizmeti nasıl verdiğimizi, eşyalarınızı nasıl fiyatlandırdığımızı, nakliye ve ödeme koşullarını tek tek anlatacağız. Amacımız eşyalarını elden çıkarmak isteyen herkesin değerinde satış yapabilmesine yardımcı olmaktır.

İkinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde istediğiniz hizmetin tam karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Toplumumuzun belirli bir kesiminde eski eşya alanlar ile ilgili bir ön yargı söz konusu olsa da biz kendi adımıza bu ön yargıyı kırmak, verdiğimiz hizmeti detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. Böylece hem satış sürecini önceden öğrenmiş hem de kandırılmadan, işini iyi yapan insanlarla çalışmış olacaksınız.

Pek çok 2. el eşya sahibi fiyat odaklı düşünüp eşyaları için en yüksek fiyat teklifini sunan kişi veya firmalara satış yapmak istemektedir. Bu gayet normal elbette ki pahalı satmak istemek en doğal hakkınız. Ama size teklif edilen fiyat gerçek fiyat değilse, asıl amaç satın alma aşamasında fiyat düşürülerek sizi mağdur etmekse? Tüm bunlar işin detayları. Merak etmeyin yazımızın devamında hepsini öğreneceksiniz. isterseniz en çok sorduğunuz soruların cevaplarını vererek ilerleyelim.

Gebze-Ikinci-El-Esya-Alanlar

Gebze ikinci el eşya alan yerler, Gebze ikinci el spot eşya alanlar

Gebze İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Eşyalarınızı nasıl satacağınız sürecin ilk aşamasıdır. Gözünüzde çok büyüttüğünüzü biliyoruz ama hiç de düşündüğünüz gibi değil. Uzman ekspertiz ekibimiz sizi en doğru şekilde yönlendirecek, kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır. Ne satmak istediğinize tam olarak karar verdikten sonra bize fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Whatsapp veya email ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Öyle her açıdan çekilmiş, profesyonel çekimlere gerek yok. Anlaşılır, eşya hakkında bilgi verebilecek fotoğraflar bizim için yeterli.
  • 2.el eşya ekspertiz ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat teklifimiz konusunda anlaşırsak istediğiniz gün Gebze ilçesinden 2.el eşyalarınız alınacaktır.
  • Taşıma, nakliye, araca yükleme, gerekli eşyalarınızı demonte etme işlemlerinin tamamı ekibimiz tarafından yapılacak, sizden hiçbir kesinti yapılmayacaktır.
  • Sizden tek ricamız eşyalarınızın kusurları varsa bunları bize mutlaka bildirmenizdir. Aksi taktirde eşyalarınızı almaya geldiğimizde bu kusurları görürsek almaktan vazgeçebiliriz ki bu hem sizin hem de bizim için önemli bir zaman kaybı demektir.

Gördüğünüz gibi 2.el eşya satış süreci son derece kolay, size zahmet vermeyecek şekilde başlayıp bitmektedir. Yapmanız gereken bir kaç fotoğraf çekmek ve bize eşyalarınızla ilgili doğru bilgiler vermektir. Gerisini işini çok iyi yapan ekibimize kalıyor.

Gebze İkinci El Eşya İçin Neden Fotoğraf İstiyoruz?

Eşyalarınızı fiyatlandırmak için ilk aşamada fotoğraf istememizin tek sebebi zamandan tasarruf sağlamak içindir. Siz de bilirsiniz ki İstanbul’un herhangi bir semtinden yola çıkıp Gebze ilçesine kadar giderek eşyalara fiyat teklifi vermek büyük bir külfet ve zaman kaybıdır. Saatler sürecek bu işi yapmak yerine eşyaların fotoğraflarını inceleyip en azından alıp alamayacağımızı anlayabiliyor, yaklaşık bir fiyat teklif edebiliyoruz.

Bazı insanlar fotoğraf istememizi kolaycılık olarak görüyor olsa da işin aslı öyle değildir. Pek çok kişi yıllarca kullandığı, yıprattığı eşyalarını ”yepyeni” olarak tanımlayarak bizi yanlış yönlendirebiliyor. Adresinize gelmeden önce eşyalarınızın fotoğrafları üzerinden öninceleme yapmamız bize satın alıp almama noktasında karar verme şansı sunuyor, hem de trafikte saatlerce zaman kaybetmemize gerek kalmadan.

Gebze İlçesinden Ne Tür Eşyalar Satın Alıyoruz

Müşterilerimizin satmak istediği her eşyaları satın almamızın mümkün olmadığını biliyorsunuz. İlk aşamada aklınıza yüzlerce eşya gelse de biz sadece branşımız olan ürünleri alabiliyoruz. Nedir bu eşyalar, Gebze ikinci el eşya alanlar ne satın alır? İlk aklımıza gelenlerden örnekler vererek daha anlaşılır olmasına yardımcı olalım.

 İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, klima, televizyon, çamaşır makinesi, koltuk takımı, masa sandalye, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, baza yatak, sürgülü dolap, bulaşık makinesi, kurutma makinesi sayılabilir.

Bu saydıklarımızın dışında olan klasik eşya grubu vardır ki bunları da yüksek fiyattan satın alabiliyoruz. Nedir bu eşyalar, klasik eşya deyince akla hangi ürünler gelir? El halısı, gümüş eşya, gümüş obje, gümüş gondol, şamdan, gümüş şekerlik, Rolex saat, bahü, Hereke halısı, oymalı mobilya, yerli plak, yabancı plak, el dokuma halısı  gibi pek çok eşyanızı da alabiliyoruz. Eski eşya grubu uzmanlık, deneyim gerektiren farklı eşyalardır. Özellikle plak satmak veya gümüş satmak istiyorum diyen müşterilerimizin mutlaka bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz. Çünkü bu eşyalar değerinin altına satma ihtimalinizin çok yüksek olduğu eşyalardır. Gebze ilçesinde bu tür eşyalara çok fazla rastlanmaktadır. Ekibimiz de satın alabilmek adına size en yüksek fiyatı vermektedir.

Gebze-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Gebze ikinci el eşya nakliye, Gebze spot eşya alım satım

Gebze İkinci El Eşya Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Gebze ilçesinden de olsa nakliye ve taşıma işlemleri için hazır ekibimizle geliyor, sizden hiçbir şekilde nakliye veya taşıma bedeli kesmiyoruz. Eşyalarınızı hangi tarihte vermek istiyorsanız o tarihte kapınızda oluyor, kaçıncı katta olursanız olun, ne kadar fazla eşyanız olursa olsun elemanlarımız hızlı şekilde taşımasını yapıyor. Eşyaların araca dizilmesi, yüklenmesi, bağlanması, gerekli eşyaların yerinden demonte edilmesi gibi işlemlerin tamamı bize aittir. Yani siz hiçbir şeye elinizi sürmeyecek, zahmet çekmeyecek, kötü sürprizler yaşamayacaksınız.

Ahatlı mahallesi, Adem Yavuz mahallesi, Arapçeşme mahallesi, Balçık mahallesi, Barış mahallesi, Beylikbağı mahallesi, Cumaköy mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Denizli mahallesi, Duraklı mahallesi, Elbizli mahallesi, Eskihisar mahallesi, Gaziler mahallesi, Güzeller mahallesi, Hacıhalil mahallesi, Hatipler mahallesi, Hürriyet mahallesi, İnönü mahallesi, İstasyon mahallesi, Kadıllı mahallesi, Kargalı mahallesi, Kirazpınar mahallesi, Köşklü Çeşme mahallesi, Mevlana mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Mollafenari mahallesi, Muallimköy mahallesi, Mudarlı mahallesi, Mustafapaşa mahallesi, Osman Yılmaz mahallesi, Ovacık mahallesi, Pelitli mahallesi, Sultan Orhan mahallesi, Tatlıkuyu mahallesi, Tavşanlı mahallesi, Tepemanayır mahallesi, Ulus Mahallesi, Yağcılar mahallesi, Yavuz Selim mahallesi, Yenikent mahallesi şeklinde 40 mahallenin tamamına ulaşabiliyoruz. Keyif alacağınız, sorun yaşamayacağınız, hızlı bir alışveriş için Umut Spot’u tercih etmeniz yeterli.

Fiyat teklifi veren ekibimiz gibi nakliye ve taşıma yapan ekibimiz de son derece deneyimli ve profesyoneldir. Eşyalarınızı son derece hızlı şekilde taşıyor, diğer eşyalarınıza, evinizin, apartmanınızın duvarlarına zarar vermiyoruz.

Eşyalarınızın Ödemesi Ne Zaman, Nasıl Yapılıyor?

Gebze ikinci el eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimizi ödeme konusunda mağdur etmiyor, ödemelerini istedikleri şekilde yapıyoruz. Nakit, eft veya havale olarak ödeme yapabilen firmamız eşyaları araca yüklemeden önce anlaştığımız ücreti takdim etmektedir. İşin fiyat teklifi verme ve anlaşılan gün ve saatte adreste olma kısmı tamam ama iş ödeme yapmaya geldiğinde işler değişebiliyor. Fiyat düşürmek için eşyalarınıza kusur bulandan tutun da fiyatın baştan yanlış ve yüksek verildiğini söyleyen, teklif ettiğimiz tutar kadar nakitimiz yok diyen onlarca insan olabilir. Ancak Umut Spot’u tercih ederseniz böyle problemlerle asla karşılaşmazsınız. Gebze veya başka bir bölgeden alım yapmamız hiçbir şeyi değiştirmez. Her zaman beklediğiniz, kaliteli ve hızlı hizmeti alabileceksiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-08-22T00:41:42+03:0012 Mart 2020|0 Yorum

Yorum Yap