Gebze Eski Eşya Alanlar

Gebze Eski Eşya Alanlar

Gebze eski eşya alanlar için bizi tercih edebilir, eşyalarınızı çok kısa süre içinde nakit satabilirsiniz. Peki bu satışı nasıl yapacağınız ve nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda bir bilginiz var mı? Yoksa hemen anlatmaya başlayalım.

İstanbul ilçelerinden biri olmasa da yakın olması sebebiyle bu yoğun ve kalabalık ilçeye de her gün hizmet verebiliyoruz. Şöyle ifade edelim ki daha iyi anlaşılsın; Gebze ikinci el eşya alanlar, Gebze ikinci el fiyatları, Gebze spotçu gibi aramalarla bize ulaşan herkese titizlikle hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiğinde kendilerinden bazı bilgiler istiyor, hemen fiyat verebiliyoruz.

Yazımızın bundan sonraki aşamalarında daha fazla detay verecek, bilmeniz gereken her şeyi satır satır anlatacağız. İsterseniz sözü uzatmadan, ana başlıklar halinde hızlı şekilde ilerleyelim.

Gebze Eski Eşya Alanlar Nasıl Hizmet Verir?

Aslında yapmanız gereken şey bizi tercih ederek iletişime geçmekten ibarettir. Arkadaşlarımız size bir kaç soru soracak ve satmak istediğiniz eşyalarla ilgili bilgi edinmeye gayret edecektir. Nedir bu sorular?

  1. Ne tür ikinci el eşya satmak istiyorsunuz?
  2. Herhangi bir sorunu var mı?
  3. Markası Nedir?
  4. Modelini Biliyor Musunuz?
  5. Deforme Olmuş Yerleri Var Mı?

Bu sorulara vereceğiniz cevaplar doğrultusunda sizden 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını göndermenizi isteyeceğiz. Whatsapp ile kolaylıkla gönderim yapabilir, hızlı cevap alabilirsiniz.

Eşya fotoğrafları incelenecek, alabileceğimiz türden olmaları halinde kısa sürede fiyat teklifimiz iletilecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Gebze ilçesindeki adresinizden alım yapacağız.

Ne Tür Eski Eşya Alıyoruz?

Bizim için önemli olan satabileceğimiz, temiz ve sağlam ürünler almaktır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, arızalı ve sorunlu ürünleri maalesef satın alamıyoruz. Alabildiğimiz her ürünü buraya yazabilmemiz mümkün olmasa da bazı örnekler vererek daha iyi anlamanıza yardımcı olabiliriz.

Beyaz eşya, klasik mobilya, koltuk takımı, yatak odası, plak, gümüş, el halısı, bahçe mobilyası, ofis mobilyası bunlardan bazılarıdır. Sizin eşyanız daha farklı bir tür olabilir bunun için fotoğraf göndererek kısa sürede olumlu olumsuz cevap alabilirsiniz. Gebze eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde mümkün olan en yüksek fiyat teklifini alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Firmamız size söz verdiği gün ve saatte adresinizde olacak, sizi bekletmeyecektir.
  • Eşyalarınızı nakliye veya taşıma ücreti talep etmeden teslim alacak, size zahmet vermeyecektir.
  • Eşyalarınız anlaştığımız rakam üzerinden nakit satın alınacak, fiyat düşürmek için bahaneler üretilmeyecektir.
  • Son derece profesyonel, işinin ehli bir ekiple çalışıyor, güven duyacağınız bir hizmet veriyoruz.
  • Bizi istediğiniz zaman arayabilir, Gebze ilçesinden alım yapmamızı isteyebilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin
2020-12-19T08:55:21+03:009 Aralık 2020|0 Yorum

Yorum Yap