Çekmeköy İkinci El Eşya Alımı

Çekmeköy İkinci El Eşya Alımı

Çekmeköy 2. ikinci el eşya alım satım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Evinizden, iş yerinizden, deponuzdan, çatı katınızdan, garajınızdan nereden olursa olsun eşyalarınızı satın alabiliyoruz.

Çekmeköy ikinci el eşya alanlar nerede, eşyalarımı nasıl satabilirim, Çekmeköy’den spot eşya satmak istiyorum gibi talepler geldiği zaman elimizden geldiği kadar hızlı hareket ediyoruz. Firmamız yıllardır bu işle meşgul olduğu için bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi, neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Şimdi bu soruları cevaplamaya ve satış yapmak için nasıl bir süreçten geçeceğinizi anlatmaya çalışalım.

Çekmeköy 2. İkinci El Eşya Alanlar

Bizim işimiz insanları istemedikleri, kullanmayacakları eşyaların derdinden kurtarmaktır. Bunu yaparken de size memnun olacağınız, zahmet çekmeyeceğiniz, değerinde satış yapabileceğiniz hizmet sunmaktır. Eğer kullanmadığınız eşyalarınız varsa bizi arayabilir, bekletmeden, çürümeye, hasa görmeye terk etmeden kullanmadığınız eşyalarınızı satabilirsiniz. Zamanında satılmayan, boş yere bekletilen ürünler maddi değerini yitireceği için bekletmek yerine satmak en doğrusu olacaktır.

İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşler?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.
  • Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak ve olumlu veya olumsuz cevap verecektir.
  • Cevabımız olumlu olursa, yani alabileceğimiz türden eşyalarınız varsa fiyat teklifimizi iletiyoruz.
  • Teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün Çekmeköy ikinci el eşya alım satım işlemlerimiz için adresinize geliyoruz.
  • Anlaştığımız rakamı nakit ödeyerek eşyalarınızı satın alıyoruz.

Sahibinden ikinci el eşya alan yerler için Umut Spot’u tercih etmeniz halinde sorunsuz, zahmetsiz satış yapabilir, ödemenizi eft, havale veya nakit olarak alabilirsiniz. Eğer siz de ikinci el eşya satarken güvene, tecrübeye ve sorunsuz hizmete önem verirseniz ekibimiz her gün hizmetinizde olacaktır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

2.el eşya satmak hem kendinize yer açmak hem de bunları nakite çevirmek demektir. Bu yüzden satılabilir, temiz, sağlam ürünler almaya gayret ediyor, bize sunulan her eşyayı maalesef alamıyoruz. Bize ne gibi sıfır eşya veya spot eşya satabilirsiniz bunlardan bahsedelim.

Çekmeköy bölgesinden İkinci el beyaz eşya, klima, led televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk, mobilya, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz. Eğer satmak istediğiniz eşyalar klasik türden ise onu da değerlendirebiliriz.

El halısı, Hereke halısı, gümüş, klasik mobilya, cam eşya, Rolex saat, plak, piyano gibi eşyalarınızı da bize satabilirsiniz. Bunlar alınırken profesyonel bir şekilde değerlendirilecek, size mümkün olan en yüksek rakam teklif edilecektir. Firmamız 2.el yanında sıfır eşya yani spot eşya alımı da yapabilmektedir. Ürünün faturasının olması, hiç açılmamış olması önem verdiğimiz şeylerdir.

Fiyat Neye Göre Verilir?

İkinci el eşya fiyatları neye göre belirlenir, fiyat nasıl ortaya çıkarılıyor bunu da açıklamak istiyoruz. Her eşyanın aynı şekilde değerlendirilmesi mümkün ve adil olmaz. Ama ana etkenlerden bahsedebiliriz.

  • Temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Teknik özelliklerine göre fiyat teklifi verilir. Özellikle ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon gibi beyaz eşya türlerinde mutlaka çalışır durumda olmasına çok yıpranmamış olmasına önem veririz.  Çok yıpranmış, paslanmış, arızalı olan eşyaları maalesef alamıyoruz.

Çekmeköy ikinci el 2. el eşya alım satım işlerinizi bize emanet edebilir, istediğiniz gün nakit satış yapabilirsiniz. Zamanında, zahmetsiz ve güvenilir bir alışveriş sağlıyor, taleplerinizi kısa sürede yerine getiriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayarak bilgi alabilir, sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-03-20T20:21:46+03:0024 Şubat 2021|0 Yorum

Yorum Yap