2. el koltuk takımı alanlar için ekibimizle iletişime geçerek kısa süre içinde satış yapabilirsiniz. İkinci el eşya sektörünün en çok alınıp atılan ürünlerinden birisi de ikinci el koltuk takımıdır. Sizlerden gelen taleplere göre gerek adresinize gelerek gerekse resimler üzerinden koltuk takımlarınızı inceliyor, sizlere mümkün olan en yüksek fiyatı vermeye gayret ederek koltuk takımlarınızı alıyoruz.

Koltuk takımı satmak istiyorum diyerek bizimle iletişime geçen her müşterimiz için en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Ancak sizler de hak verirsiniz ki koltuk satmak istiyorum diyen herkesin koltuğunu almamız da mümkün olmamaktadır. Çeşit çeşit, renk renk ve farklı model koltuklar arasından sadece satabilecek olduklarımızı almak zorundayız. Koltuk takımı alırken nelere dikkat ederiz? Şimdi koltuğunu satmak isteyen bir kullanıcıyı nasıl bir süreç bekliyor, nasıl ilerlemesi gerekiyor bunlardan bahsedeceğiz.

2.-İkinci-El-Koltuk-Takimi-Alanlar

2. el koltuk takımı alanlar

İkinci El Koltuk Nasıl Satılır?

Aslında 2.el koltuk satmak çok kolay ve kısa bir süreçten oluşmaktadır. Evinizden bile çıkmadan, sadece bir kaç fotoğraf göndererek koltuğunuzun değerini öğrenebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Hemen anlatalım;

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile koltuğunuzun fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
 • Arkadaşlarımız hemen fotoğraflar üzerinden inceleme yapacak fiyat teklifimizi iletecektir.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

Gördüğünüz gibi süreç son derece basit ve kolay. Ancak bu süreçte 2. ikinci el koltuk takımı alanlar için hangi firmayı seçtiğiniz çok önemlidir. Bizi tercih etmeniz halinde sürecin başından sonuna kadar sorun yaşamadan, memnuniyet içinde alım satım yapacağınızı bilmenizi isteriz.

Ne Tür Koltuklar Alıyoruz?

Sıfır koltuk satan yerler vitrinlerinde çok farklı tarzda, çok şık ürünler sergiliyor. Yeni model koltuk fiyatları el yaktığı için pek çok kişi Küçükyalı Spotçular Çarşısını gezmeden koltuk almak istemiyor. Biz de satılabilir, kaliteli koltuk modelleri satın alarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak istiyoruz. Bize ne tür koltuklar satabilirsiniz?

 • 3 lü kanepe
 • 2 li kanepe
 • Yataklı koltuk
 • Çekyat / Çekyat takımı
 • Maksi koltuk takımı (3+3+1+1)
 • Mini koltuk takımı (3+1)
 • L koltuk
 • Köşe koltuk
 • Deri koltuk
 • Berjer + puf

Örnekler artırılabilir olsa da şimdilik bunları yazarak size fikir vermek istedik. Yukarıda da belirttiğimiz gibi satılabilir ve temiz olması halinde pek çok koltuğu mümkün olan en yüksek fiyattan satın alabiliyoruz.

Koltuklarınız Neye Göre Fiyatlandırılır?

İkinci el koltuk takımı fiyatları bazı kriterlere göre belirlenir. Nedir bu kriterler? Mesela bir müşterimiz bizi arayarak koltuk satmak istiyorum dediğinde biz neye göre değerlendirme yapıyoruz? Hemen anlatalım.

 • Koltuğunuzun temiz olmasına önem veriyoruz.
 • Markasına bakıyoruz. İstikbal, Mondi, Doğtaş, Bellona, Ikea, Mudo Concept, Enza gibi bilinen marka koltuklar daha değerlidir.
 • Modeli çok önemli. Tutulan, tercih edilen bir model olması fiyatı artırır
 • Renk ve desenleri bizim için önem arz ediyor. Çok aykırı olmayan, soft renkler ve göz yormayan desenler daha hızlı satılıyor.
 • Çökme, yanık, yırtık gibi deformasyonlarının olup olmadığına bakıyoruz.

2.el koltuk alanlar her zaman bu kriterlere bakarak fiyat teklifi verir. Koltuğunuzun bilinen meşhur bir markası olmayabilir mutlaka markalı koltuk alıyoruz anlamı çıkmasın. Ama temiz olmasına büyük önem veririz. Çok deforme olmuş, yıpranmış koltukları satın almamız maalesef mümkün değil. Siz olsanız 2.el koltuk fiyatları bakmak için spotçular çarşısına gittiğinizde deforme olmuş koltukları alır mısınız? Elbette almazsınız. Biz de o yüzden alamayız.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyoruz?

Müşterilerimizin tamamına hizmet vermeye gayret etsek de bunu maliyet hesabı yaparak verdiğimizi biliyorsunuz. Nasıl mı? Şöyle izah edelim. Örneğin Avrupa Yakası ilçelerinden bir koltuk takımı satış talebi geldiğini düşünelim. Müşterimizle anlaşabileceğimiz rakam + nakliye taşıma ve zaman maliyeti bizim satacağımız rakama yakın veya rakamın çok az üzerindeyse satın almamız mümkün olmuyor.

Fiyatta anlaştığımız müşterilerimiz için Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal, Tuzla, Ataşehir, Çekmeköy, Maltepe, Pendik, Beşiktaş, Ortaköy, Etiler, Ulus, Kağıthane nereden olursa olsun 2. ikinci el koltuk alanlar için bizimle iletişime geçen herkese hizmet veriyoruz.

Nakliye ve Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Fiyat konusunda anlaştığımız koltuklarınızı satın alırken size zahmet vermeden, kısa sürede, kendi ekibimizle satın alıyoruz. Koltuğunuz araca yüklenmeden önce anlaştığımız fiyat üzerinden size ödemesini yapıyoruz. Arkadaşlarımız sizin istediğiniz şekilde eft, havale veya nakit şekilde ödeme yapabilmektedir.

2. ikinci el koltuk takımı alanlar için siz de ekibimizle iletişime geçerek fotoğraf gönderebilir, fiyat teklifi alabilir, aynı gün içinde satış yapabilirsiniz. Firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde sizlere hizmet vermektedir.

Bizi Takip Edin
2024-02-18T14:07:40+03:009 Ağustos 2016|2 Yorum

2 Comments

 1. ESRA KARABULUT 27 Ekim 2020 - 14:28

  mrblar fiyat sorabilirmiyim

 2. admin 27 Ekim 2020 - 23:01

  Merhaba Esra Hanım
  0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyaların fotoğraflarını göndererek fiyat alabilirsiniz.

Yorum Yap