Anadolu Yakası Spotçular

Anadolu Yakası Spotçular

Spot eşya, ikinci el eşya veya eski eşya satışı yapmak istiyor ve irtibata geçecek güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Anadolu Yakası Spotçular olarak Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Pendik, Üsküdar, Beykoz, Kartal, Caddebostan, Göztepe, Acıbadem veya bir başka semte hizmet verebiliyoruz. Anadolu Yakası sınırları içindeki her ilçeye, semte, mahalleye ulaşabiliyor, aynı gün içinde eşyalarınızı adresinizden alıyoruz. Spot eşya alanlar için önemli olan mesafenin uzak veya yakın olması değil satmak istediğiniz eşyanın değeridir.

Peki işe nereden ve nasıl başlamanız gerektiği konusunda herhangi bir fikriniz var mı? 0533 493 33 90 numaralı telefonumuz haftanın 7 günü açıktır ve arayan herkese titizlikle bilgi verilmektedir. Elden çıkarmak, satmak istediğiniz eşyalar için öğrenmek isteyeceğinizi düşündüğümüz tüm bilgileri maddeler halinde sıralayalım. İşte ikinci el eşya alanlar hakkında bilmek istediğiniz her şey.

İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

  • Ne tür 2.el eşya alıyoruz? : Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, beyaz eşya, led televizyon, el halısı, plak, pikap, elektronik eşya, gümüş eşya, el dokuma halı, eski obje, klasik eşya gibi eşyalarınızı alıyoruz. Alımını yapabildiğimiz eşyalar elbette bunlarla sınırlı değil. Sizin eşyanız daha farklı türden bir ürün olabilir. Bunun için 0533 493 33 90 numaralı telefonumuz eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Arkadaşlarımız hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyatı neye göre belirliyoruz? : İkinci el eşya fiyatları nasıl belirlenir, neye göre fiyat veriyorsunuz gibi soruları çok fazla duyuyoruz. Gerçek şu ki fiyatlandırma işlemi her eşyanın türüne göre farklılık göstermektedir. İkinci el beyaz eşya alımında farklı, el halısı alımında farklı, gümüş eşya alımı için farklı detaylara dikkat etsek de genelde temizlik, sağlamlık ve yeniye yakın olma durumlar gözetilerek fiyatlandırma yapılır.
  • Her eşyayı satın alıyor muyuz? : Hayır. İkinci el eşya alımı yaparken spotçular satılabilecek durumda ve modelde olan eşyaları almak ister. Model olarak günümüz şartlarına uygun, insanların tercih edebileceği, dükkanımızda satabileceğimiz yeni veya yeniye yakın ürünleri alabiliyoruz. Şöyle bir düşünün demode durumda olan, yıpranmış, kimsenin bahçesinde, evinde, iş yerinde kullanmak istemeyeceği ürünü siz olsanız kullanır mısınız? Cevabınız hayır olduğu için maalesef biz de 2.el eşya alırken seçerek alım yapıyoruz.
  • Nakliye kime ait? : Nakliye işlemleri bizlere aittir. Taşıma, montaj veya demontaj işlemleri kendi aracımız ve elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. İstediğiniz gün arkadaşlarımız alım için adresinizde olacaktır.
  • Ödeme ne zaman ve nasıl yapılıyor? : Eşyalarınızın alınıp araca yüklenmesinin ardından anlaştığımız fiyattan ödeme yapabiliriz. Ödemeyi ister nakit ister eft ister havale şeklinde alabilirsiniz. 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Anadolu Yakası spotçular arasından bizi tercih edebilir alacağınız kaliteli hizmetle kolay satış yapabilirsiniz. Zahmet çekmez, sorun yaşamaz, kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Arkadaşlarımız zamanında adresinizde olacak, vakit kaybettirmeden, kısa sürede alım yapacaktır.

Whatsapp (0533 493 33 90) ya da email (umutspot@gmail.com) ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek çok kısa sürede fiyat alabilirsiniz. Mümkün olan en yüksek fiyattan spot eşya ve eski eşya alışı için haftanın 7 günü sizlerin hizmetinizdeyiz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek alımını yaptığımız eşyaları görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-10-01T16:00:45+03:0015 Kasım 2017|0 Yorum

Yorum Yap