İkinci el eşya alımı için haftanın her günü hizmet veren firmamız Bostancı için de sizlere aynı gün içerisinde en hızlı ve zahmetsiz bir şekilde hizmet veriyor, eşyalarınızı fiyatlandırıyor, fiyat konusunda karşılıklı anlaşma olması halinde ise aynı gün içerisinde nakit olarak alıyor. Kullanmadığınız, sizler için artık fazlalık durumunda olan eşyalarınızın yaşam alanlarınızda kapladığı yer, daralttığı alan düşünüldüğü zaman sizlere verdiği rahatsızlığın daha iyi farkına varabilirsiniz. Bu kalabalıktan kurtulmanın en kolay ve zahmetsiz yolu bizleri arayarak kullanmadığınız ürünler için fiyat alarak elden çıkarmanızdır.

Bostancı-İkinci-El-Esya-Alanlar

Bostancı ikinci el eşya alanlar

Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Bostancı ikinci el eşya alımında müşterilerimize fiyat vermenin en hızlı ve pratik yolu whatsapp veya email yolu ile eşyalarınızın resimlerini bizlere göndermenizdir. Resimler elimize ulaşır ulaşmaz sizlere mümkün olan en yüksek fiyatı veriyor, aynı gün adresinize geliyor, nakit olarak eşyalarınızı alıyoruz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size hemen dönüş yapacak, olumlu veya olumsuz cevap verecektir.
  • Olumlu olan eşyalar için hemen fiyat teklifimizi ileteceğiz.
  • Fiyatta anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün Bostancı semtindeki adresinizden alım yapabiliriz.

Eşyalarınızın alımı sırasında oluşan nakliye ve hamaliye ihtiyacını tamamen bizler karşılıyor, size en ufak bir masraf yansıtmıyoruz. Ekibimiz mümkün olduğu kadar hızlı şekilde hareket ederek eşyalarınızı aracımıza taşıyorlar. Bu esnada son derece dikkatli davranılmakta, sizi memnun etmek için azami gayret gösterilmektedir.

Bize Ne Tür 2. El Eşyalar Satabilirsiniz?

Bostancı 2. ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimizin sattığı her eşyayı her zaman alabiliriz diyemeyiz. Çünkü bizim de alım satım yaptığımız bir dal var ki bu 2.el ev eşyası, ofis eşyasıdır. Peki bize neler satabilir, hangi eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, L koltuk, koltuk takımı, televizyon, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, klima, yatak odası, bahçe mobilyası, deri koltuk, şifonyer gibi eşyalar ilk aklımıza gelenlerdir.

Klasik eşya veya değerli eşya olarak adlandırabileceğimiz el halısı, Hereke halısı, İpek halı, gümüş gondol, gümüş tepsi, şekerlik, şamda, plak, yerli plak, klasik mobilya, deri koltuk, klasik ofis mobilyası gibi eşyalarınızı da alıyoruz. Aklınıza takılan, acaba spotçu bu eşyayı alır mı dediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını da bize göndererek alıp almayacağımızı sorabilirsiniz.

Eşyalarınızı Fiyatlandırma Kriterlerimiz Nelerdir?

Kadıköy ikinci el eşya alım satım aşamasında olduğu gibi Bostancı 2.el eşya alımında da aynı detaylara bakarak fiyat teklifi veriyoruz. O halde bu kriterleri bilmek istemez misiniz? Tek tek sıralayarak dikkatinizi çekelim. Bakalım Bostancı 2. ikinci el eşya alanlar nelere dikkat ediyormuş

  • Eşyalarınızın temiz olmasına
  • Sağlam ve çalışır durumda olmasına
  • Marka ve modeline
  • Renk ve desenlerine

2.el eşya ne kadar yeni olursa olsun temiz olmaması durumunda maalesef ekibimiz tarafından satın alınmaz. Ancak temiz ve sağlam durumda olan eşyalar eski model bile olsa satın alınabilir. Bazı müşterilerimizin eşyalarını satın almamamızın en büyük sebebi sağlam ve temiz olmamasındandır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınızı satın alırken nakliye ve ödemesini kendi aracımız ve ekibimizle yapıyoruz. Eşyalarınızın azlığı veya çokluğu değil türü ve değeri ile ilgileniyoruz. Taşıma, yükleme işleri ile ilgili hiçbir tereddüttünüz olmasın. Hepsi çok kısa süre içinde arkadaşlarımız tarafından halledilecektir.

Bostancı 2. ikinci el eşya alanlar olarak ödemeyi eşyalarınızı araca yüklenmeden önce hemen yaparız. Siz onay verdikten sonra eşyalarınız alınıp araca yüklenmeye başlanır. Ekibimiz anlaştığımız rakamı öder ve fiyat düşürmek için gereksiz bahaneler üretip tadınızı kaçırmaz. Yıllardır İstanbul 2.el eşya alım satım işiyle ilgilenen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz size her gün titizlikle hizmet vermektedir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2023-11-29T21:20:05+03:0030 Eylül 2016|0 Yorum

Yorum Yap