Merdivenköy 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınızı nakit satabilirsiniz. Nasıl mı? 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya alan yerler nasıl alım yapar, neye göre fiyat verir şimdi bundan bahsedeceğiz. Çünkü insanlar bizi eşya satmak için aradığı zaman sürekli aynı soruları soruyorlar. Yani 2.el eşya satış sürecini bilmiyorlar.

2.el eşya alan yerler olarak Kadıköy ilçesinin tamamına hizmet verdiğimiz için yüzlerce farklı insandan binlerce farklı eşyayı fiyatlandırıyoruz. Yani sizi en iyi şekilde yönlendirebilecek tecrübeye sahibiz. Bu konuda bize çekinmeden güvenebilirsiniz. O halde en çok sorduğunuz sorulardan başlıklar oluşturarak cevaplarını sıralayacağız. Hemen başlayalım.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır, Ne Yapmalısınız?

Kullanmadığınız eşyalarınızı satmak zannettiğiniz kadar zor olmadığı gibi uzun bir süreç de değil. Yapmanız gereken sadece fotoğraflarını çekerek whatsapp ile bizimle paylaşmak. İşin geri kalan kısmını tamamen bizler halledeceğiz. Süreç nasıl başlayıp nasıl ilerliyor?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz.
  • Ekibimiz gelen eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size dönüş yaparak fiyat teklifimizi iletiyor.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde Merdivenköy 2. ikinci el eşya alalar olarak istediğiniz gün kapınızdan alım yapıyoruz.
  • Üstelik nakliye, taşıma ve yükleme bize ait.

Gördüğünüz gibi sizin yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf. Ancak baştan söylemek istediğimiz şey, her eşyayı satın almamızın mümkün olmadığıdır. Kullanılmış eşya alanlar alım yaparken bazı kriterleri göze alarak fiyat teklifi verir. Bunların neler olduğunu ilerleyen başlıklarda anlatacağız.

Kadıkoy-İkinci-El-Esya-Alanlar

Kadıköy ikinci el eşya alanlar

Neden Fotoğraf Göndermenizi İstiyoruz?

Bazı müşterilerimiz eşyalarının fotoğraflarını göndermek yerine Merdivenköy semtindeki adreslerine gelerek eşyalarını yerinde görmemizi istiyorlar. Biz ise önden fotoğraf göndermenizi istiyoruz. Çünkü eşyalarınızın modelini görmek, alıp alamayacağımıza karar vermek için bu daha hızlı bir yöntem. Siz de biliyorsunuz ki İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek saatler alıyor. Bu yüzden her eşyayı yerinde görmemiz mümkün olmuyor. Lütfen bunu kolaycılık olarak değil iş hızlandırmak olarak değerlendirin.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Siz de taktir edersiniz ki satmak istediğiniz her eşyayı almamız imkansız. Merdivenköy 2. ikinci el eşya alanlar olarak branşımız olan, alıp satabileceğimiz eşyaların alımıyla ilgileniyoruz. Nedir bu eşyalar, ne tür eşyalar alıyoruz?

Merdivenköy semtinden genellikle 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, beyaz eşya, televizyon, L koltuk, kanepe, koltuk takımı, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, gümüş eşya, el halısı, plak, Ikea mobilya, Mudo Concept mobilya gibi eşyalar ilk aklımıza gelenler. Elbette bunlar dışında alım yapabileceğimiz eşyalar da var ancak hepsini tek tek yazmamız çok zor. İsterseniz satmak istediğiniz eşyanın fotoğrafını bize göndererek alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz.

Dikkatinizi çektiyse Ikea mobilya alanlar veya Mudo Concept mobilya alanlar olarak ayrı ayrı iki marka üzerinde durduk. Bunun sebebi bu markaların eşyalarının müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilmesindendir. Özellikle koltuk takımı, L koltuk, elbise dolabı, masa sandalye grupları çok rağbet görüyor.

En çok satılan Ikea mobilya modelleri neler? Görmek için tıklayabilirsiniz.

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi eşyalarınızı satın alırken bazı kriterleri gözetiyoruz. Sizden aldığımız ürünler Küçükyalı Spotçular Çarşısı içindeki dükkanımızda sattığımız için başkalarının sahip olmak isteyeceği ürünleri alıyoruz. Bakalım fiyatlandırma kriterleri neler;

  • Eşyalarınızın temiz olması
  • Sağlam olması
  • Satılabilir durumda olması
  • Markası
  • Renkleri
  • Modeli göze alınarak fiyat teklifi verilir.

Bir eşya ne kadar yeni model olursa olsun temiz olmadığı sürece satın alınması maalesef mümkün olmuyor. Elbette sıfır eşya kondisyonunda ürünler beklemiyoruz ancak yıpratılmış, deforme edilmiş eşyaların alımını da maalesef yapamıyoruz. Merdivenköy 2. ikinci el eşya alanlar olarak mümkün olduğunca temiz ve yeniye yakın ürünler almaya gayret ediyoruz.

Eşyaların Nakliyesi ve Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınızın fiyatı konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz sizden randevu alarak istediğiniz gün ve saatte kapınızda oluyor. Ne kadar çok eşya satarsanız satın, eviniz veya ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun taşıma, yükleme işlemleri tamamen bize ait ve ücretsiz. Demonte edilip yerinde sökülmesi gereken klima, elbise dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalar da ekibimiz tarafından demonte edilerek dikkatlice taşınıyor. Bu işlemler için sizden hiçbir ücret talep edilmediği gibi yapılan ödemeden de kesilmiyor.

Anlaştığımız tutar tarafınıza nakit, eft veya havale ile yapılıyor. Eşyalarınız evinizden çıkarılmadan önce size ödeme yapılıyor ve onayınızdan sonra taşıma işlemleri başlıyor. Sadece Merdivenköy için değil Kadıköy ilçesinin her yerinden bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Arkadaşlarımız haftanın 7 günü hizmetinizde olacaktır.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-11-19T19:00:32+03:003 Ağustos 2016|0 Yorum

Yorum Yap