Anadolu Yakası bölgesine olduğu gibi Avrupa Yakası için de hızlı ve kaliteli hizmet veren firmamızın, müşterilerine en çok ulaştığı yerlerden biri de Yeşilköy semtidir. Elit ve nezih bir bölge olmasından dolayı pek çok farklı ikinci el eşya alımı yapabildiğimiz bölgeden gelen her talebi en hassas şekilde değerlendiriyor, müşterilerimize memnun kalacakları, titiz bir hizmet sağlıyoruz.

İkinci el mobilya alanlar

İkinci el mobilya alanlar

Firma olarak yıllardır bu sektöre hizmet veriyor, Yeşilköy ikinci el eşya alanlar arasından neden bizi seçmenizi istediğimizi anlatmak istiyoruz. Öncelikle tecrübemizin size, beklediğiniz hizmeti vermeye yeteceğinden eminiz. Müşterileri ile her zaman en doğru iletişimi kuran firmamız, sizi dikkatlice dinleyip eşyalarınızla ilgili bilgi aldıktan sonra mümkünse fotoğraflarını göndermenizi rica ediyor. Gelen eski eşya fotoğraflarını inceleyip size fiyat teklifini iletiyor. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra arkadaşlarımız istediğiniz gün ve saatte adresinize gelip alım işlemlerini başlatıyor. Satın alacağımız eşyanın türü ne olursa olsun nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemler ekibimize aittir, sizden en ufak bir ücret talep edilmez.

Dediğimiz gibi her şeyin başı iletişimdir. Size en doğru şekilde yaklaşım gösterilecek, zamanınıza ve bizimle yaptığınız fiyat anlaşmasına saygı gösterilerek, verdiğimiz sözleri tutarak eşyalarınızı satın alacağız. Eski eşya, ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, led televizyon, klima, bulaşık makinesi, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, ofis mobilyası, deri koltuk, masa sandalye, el halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, ahşap mobilya, Metebronz, Fatih Kıral gibi pek eşya grubunu satın alıyoruz.

Eşyalarınızı Yeşilköy bölgesinden veya başka bir yerden satmak istediğinizde bizi hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Zamanında önemli bedeller ödeyerek satın aldığınız eşyalarınızı amatör kişi veya firmalara emanet etmeyiniz. Haftanın 7 günü aktif olarak size hizmet vermekteyiz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:53+03:0015 Aralık 2018|0 Yorum

Yorum Yap