Firmamız ikinci el eşya satmak isteyen tüm müşterilerimize mümkün olan en hızlı ve kaliteli hizmeti vermektedir. Hizmet ağı son derece geniş olduğu için Yeşilköy bölgesine haftanın 7 günü ulaşabilmektedir. Yazımızın devamında ikinci el eşya satışınızı nasıl yapacağınızı, ne yapmanız gerektiğini ve satış sürecini detayları ile anlatacağız.

Yeşilköy ikinci el eşya alanlar eşyalarınızın temizliğine, markasına, modeline, satılabilirliğine önem verirler. Yani size fiyat vereceğimiz zaman direk bu detaylara dikkat ederiz. Bu tespiti yapabilememiz için bize eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Whatsapp veya email ile bu gönderimi yapabilir, kısa sürede fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde, arkadaşlarımız Yeşilköy semtindeki adresinize gelerek alım işlemlerini yapıp, anlaştığımız ücreti nakit ödüyoruz. Verdiğimiz hiçbir hizmet için ücret talep etmiyor, eşyalarınızın fiyatında anlaşamasak da ekspertiz vs gibi hizmetlerimizi ücretsiz sağlıyoruz.

İkinci el beyaz eşya, led televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, deri koltuk, ofis mobilyası, masa sandalye, el halısı, gümüş eşya, bahçe mobilyası, Hereke halısı, plak, klasik mobilya, saat, kitap, avize, oymalı mobilya, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya gibi eşyalarınızın tamamını Yeşilköy bölgesinden alıyoruz. Saymayı ihmal ettiğimiz eşya türleri için de bizi arayabilirsiniz.

Yeşilköy eski eşya veya sıfır eşya satışınızda bizi tercih etmenizi rica eder, kaliteli hizmetimizden faydalanmanızı bekleriz. Zamanında, anlaştığımız fiyattan, sorunsuz ve zahmetsiz bir alışveriş için hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:58+03:006 Kasım 2018|0 Yorum

Yorum Yap