Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar

Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar

Hizmet alanımız Avrupa Yakası ilçelerini de kapsamakta dolayısıyla Bakırköy ilçesini de içine almaktadır. Müşterilerimizin bizi arayarak satmak istedikleri eşyaları olduğunu söylemesi ile harekete geçiyoruz. Bakırköy ikinci el eşya alanlar olarak size nasıl hizmet verdiğimizi, iş sürecimizi detaylı şekilde anlatacağız.

Yapacağımız açıklamalar sonunda eskilerinizi satarken nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini tam anlamıyla öğrenmiş olacaksınız. Peki bu size nasıl bir fayda sağlayacak? İşi ehlinden öğrenmiş, süreç hakkında tüm kritik noktalar hakkında bilgi edinmiş olacaksınız.

Yıllardır bu işle uğraştığımız için insanların hangi detayları bilmek istediğini, aklındaki soru işaretlerini gayet iyi biliyoruz. Bu soruları ve cevaplarını bir araya getirip beğeninize sunuyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Sürecin en başı ve size düşen tek kısmı burasıdır. Eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermeniz yeterlidir. 0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattımıza fotoğraf gönderimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hattımız sürekli aktif olduğu için gelen fotoğraflar kısa süre içinde değerlendirilecek, size geri dönüş yapılacak, olumlu olumsuz cevap verilecektir. Eğer bizim alabileceğimiz eşyalar ise alabileceğimiz fiyat teklifini iletiyoruz.

FİYATTA ANLAŞIRSAK SÜREÇ NASIL DEVAM EDİYOR?

Teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün Bakırköy ilçesindeki adresinizden alım yapılır. Alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, size zahmet vermiyor, herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Satacağınız eşya ne kadar fazla veya kaba olursa olsun alım yapabilecek kapasiteye sahibiz. Eşyaların alımı, taşınması, paketlenmesi tamamen bizim tarafımızdan yapılacaktır.

NE GİBİ EŞYALAR ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, L koltuk, masa sandalye gibi eşyaları sayabiliriz. Tabi bunların dışında alabileceğimiz eşyalar elbette var bunları bilmek için fotoğraf göndermeniz yeterlidir.

Metebronz, deri koltuk, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların ürünlerini de alabiliyoruz. Bunlar genelde ağır, klasik tarzda olan eşyalar olsa da bunlar için de değerinde fiyat teklifi verebiliyoruz.

ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Bakırköy ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızın alımını nakit yapıyoruz. Talep eden müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Ödeme anlaştığımız fiyat üzerinden yapılır, fiyat düşürmek için gereksiz bahaneler üretilmez.

Bizi istediğiniz zaman arayabilir, Facebook, İnstagram, Pinterest hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz. Sizlere profesyonel ekibimizle hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2020-09-15T23:09:21+03:0016 Eylül 2020|0 Yorum

Yorum Yap