Florya İkinci El Eşya Alanlar

Florya İkinci El Eşya Alanlar

Fazlalık eşyalarından kurtulmak isteyen müşterilerimize Florya bölgesinde de hizmet verebiliyoruz. Florya ikinci el eşya alanlar olarak tek tek veya toplu eski eşya satışlarınız için fiyatlandırma yapıp satın alıyoruz.

Bu yazımızı yazıp sizlerle paylaşma sebebimiz de eşyalarınızı bize nasıl satabileceğiniz ve fiyat teklifini aşamalarını anlatmak içindir. Daha önce hiç böyle bir satış yapmamış olabileceğiniz gibi farklı çekinceleriniz de olabilir. Buna saygı duyarız ama bir de bizi dinleyin deriz.

Ekibimiz yıllardır farklı türden pek çok ürünü satın almış, çok sayıda insanla muhatap olmuştur. Dolayısıyla gerekli tecrübeye ve bilgi birikimine erişmiştir. Şimdi bu tecrübeleri sizlerle paylaşma ve neden bizi tercih etmeniz gerektiğini açıklama zamanıdır. İsterseniz hemen başlayalım.


NEREDEN  BAŞLAMALISINIZ?

Belli başlı eşyalarınızın satışını yapmaya karar verdiğiniz ve bizimle iletişime geçtiğinizde sizden fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını gönderebilir, fiyat teklifi almak isteyebilirsiniz.

Ekibimiz eşyalarınızın fotoğraflarını inceleyecek, eğer alabileceğimiz ürünler ise fiyatımızı sunacaktır. Siz de teklifimizi onaylarsanız istediğiniz gün Florya semtindeki adresinizden eşyalarınız alınabilir.


BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk takımı, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, beyaz eşya sayılabilir. Daha farklı türden eşyalarınız varsa da bize fotoğraflarını gönderebilir, alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz.

Bir de Florya bölgesinden çokça alımını yaptığımız eski eşya olarak tanımlanan ürünler vardır. El halısı, gümüş, plak, klasik mobilya, deri koltuk, avize, saat, tablo, hat yazısı, Fatih Kıral bunlara örnek verilebilir. Böyle kıymetli eşyalarınızı da bize değerinde satabilirsiniz.


NEYE GÖRE FİYAT TEKLİFİ VERİYORUZ?

Florya ikinci el eşya alımı için önemli olan eşyalarınızın temiz, sağlam ve kaliteli olmasıdır. Çok yıpranmamış, bir başkasına satabileceğimiz, kaliteli ürünler için fiyat teklifi verebiliyoruz.

İkinci el beyaz eşya, led televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınız için mutlaka çalışır durumda olmasına dikkat ediyoruz. İkinci el mobilya türü eşyalarında markasına, modeline, yıpranmamış olmasına özen gösteriyoruz.


NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI NELERDİR?

Florya ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit yapıyoruz. İsteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Tercih size kalmış, Nakliye kısmında da son derece titiz ve dikkatli davranıyor, müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Eşyaların alınması, sarılıp taşınması tamamen bize aittir. Bizi her gün mesai saatlerimiz içinde arayabilir, Facebook, Pinteres, İnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-09-28T17:21:19+03:0028 Eylül 2020|0 Yorum

Yorum Yap